vçzis

Aizsāka Maira 

Maira
vçzis
21.06.2005 21:02
Manam tçtiòam nesen konstatçja prostatas vçzi, jau pçdçjâs stadîjâs (ir metastâzes kaulos), PSA analîze- 560. Sakiet, lûdzu, cik bîstami tas ir, ko mçs tuvinieki varam domât, uz ko cerçt un kâ palîdzçt. Operçt vairs nevar, tikai uzturçt uz medikamentiem, hormonâlâm zâlçm. Es uzticos ârstiem. Tomçr gribas darît visu iespçjamo, lai tçtiòð bûtu ilgâk mûsu vidû- viòam pat vçl nav 60 gadi! Kâda ir jûsu attieksme pret tâ saucamajiem- brînumârstiem, ekstrasentiem, piemçram- Elejas Veroniku? Vai nav dzirdçtas konkrçti gadîjumi, kur ir palîdzçts un darîts brînums? Arî mçs ceram uz ðo brînumu un cenðamies visi domât pozitîvas domas, bet ir smagi... Ir smagi, jo nezinam ko domât... Uz kâdu laiku varam cerçt... Varbût ir vçl kâdas ârstçðanas metodes? Protams, to mçs saprotam, ka vçzis pçdçjâs stadijâs nav ârstçjams, bet mçs tikai vçlamies, lai tçtiòð pçc iespçjas ilgâk bûtu starp mums. Lûdzu, lûdzu padadlieties ar mani savâs zinâðanâs! Paldies jau iepriekð!
Re: vçzis
21.06.2005 21:57
vai varam parunât privâti? atraksti man uz saiti
...
Re: vçzis
21.06.2005 22:26
Tikai Dieva deelj neuzkjeraties uz visiem briinumliidzeklju tirgotaajiem, kuri par daargu naudu soliis izaarsteet Juusu teevu.
Re: vçzis
21.06.2005 22:32
Gaidam izplatîtâju uzlidojumus!

Jâcenðâs maksimâli atvieglot sâpes un ïaut ar cieòu aiziet, taèu pirms tas ir aktuâli - baudît dzîvi!

Brînums ir paðâ cilvçkâ un apkârtçjo mîlestîbâ!
Re: vçzis
21.06.2005 23:00
uzsâkot hormonâli ârstçt prostatas vçzi ielaistâ stâvoklî (metastâzes kaulos ) parasti ir iepçjams nodroðinât dzîvi relatîvâ komforta stâvoklî apmçram 1 gadu, bet daudz kas atkarîgs no vçþa ïaundabîbas pakâpes no visparçjâ stâvokïa, medikametu panesamîbas u.t.t.
aelis
Re: vçzis
22.06.2005 07:54
Maira,paskaties "Janus" grâmatnîcâ O.Jeïisçjevas grâmatas.Tâs par vçzi ir pavisam 3.Grâmatnîca atrodas Jçzus Baznîcas ielâ.
Santa
Re: vçzis
22.06.2005 09:12
Tâ jokainâ kundze Ziòìîte ar saviem slapjajiem dvieïiem un râpôðanu savu vîru no vçþa turpina glâbt diezgan sekmîgi. Viòas metode bija nesen IEVÂ vai Ievas stâstos.
Lilina
Re: vçzis
22.06.2005 10:03
Jaa, par to jokaino kundziiti. Vinja savu viiru no 4 stadijas uz 2 dabuuja.
Re: vçzis
22.06.2005 10:18
starptautiski patentçjama metode, tantiòa un viòas vîrs kïûs miliardieri, ja tiks pierâdîta ðîs metodes efektivitâte. glâbtu daudzus cilvçkus visâ pasaulç. kâpçc tad tantiòa tâ nedara?
tûlît dabûðu pa kaklu :)
Lilina
Re: vçzis
22.06.2005 10:22
Nu, var jau noniecinaat visas tautas metodes arii, tomeer uzskatu un esmu paarliecinaata, ka shaados gadiijumos cilveekiem ir JAADARA VISS IESPEEJAMAIS. Un nekas nav jaapatentee...vinja jau nemaanijaas...vinjas viirs patieshaam saaka izveseljoties (starp citu arii vinjam ir prostatas veezis). Kas to zina vai paliidzeeja raaposhana, riiveeshanaas, ticiiba vai kas cits.
vits
Re: vçzis
22.06.2005 10:27
Rîvçjaties tik ar frotç dvieli un bûsiet veseli,tâ saka tâ tantiòa no Ievas stâstiem...viòa taèu pati no paralîzes sevi dabûja augðâ un,skat,cik smuka savos gados....Brînumiem jâtic un viss notiksies...varbût arî vçzi tâ var izârstçt?!
Mellene
Re: vçzis
23.06.2005 19:52
"kâpçc tad tantiòa tâ nedara?" laikam viòai nav vajadzîgi tie miljoni (no kuriem tik kreòíi var dabût), bet veselîba:)
velta
Re: vçzis
25.06.2005 15:23
Aciimredzot visi sheit sanaakushie dakteri vieniigais, ko speej ieteikt - aiziet cilveekam nomirt...... nespeedami piedaavaat nevienu sakariigu metodi, galvenais, pabriidinaat lai neuzticas nevienam citam, iznjemot pashus - nedomaaju, ka tas ir godiigi, ja nespeej paliidzeet, tad labaak vispaar nerunaa un neko neiesaki.
Ja meita meklees, tad atradiis veidu kaa paliidzeet teevam.
velati
Re: vçzis
25.06.2005 18:29
Ir kaites no kuraam diemzheel mirst. Un ne aarsts pie taa vainiigs. Neviens nav nemirstiigs.
Re: vçzis
25.06.2005 18:39
Likums prasa ârstam sniegt pacientam pilnu informâciju par slimîbu, tâs ârstçðanu un prognozi.
Ârstam ir jâsniedz palîdzîba un patiesa infermâcija, nevis nepamatoti solîjumi.
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 19:32
Taèu nebûtu slikti, ja ârsts zinâtu vçl citas ârstniecîbas metodes, kuras varçtu ieteikt papildus.
dr
Re:
25.06.2005 19:57
Un kur lai taadas uzzina? Taa, lai setificeetas un licenzeetas kaa to prasa likums?
Re: vçzis
25.06.2005 20:31
dr

Kaa reiz taas citas metodes jau arii nav ne licenzeetas ne sertificeetas un taapeec neviens aarsts vinjas ieteikt nevar.
Re: vçzis
25.06.2005 20:43
Ja ârsts iesaka, rekomendç metodi (medikamentu) kuram nav pierâdîta efektivitâte (ja metode nav reìistrçta, ja medikaments nav reìistrçts ) iestâjas kriminâlatbildîba !!!!
Faktiski visus UB izplatitâjus varçtu sûdzçt tiesâ (ja mçs dzîvotu tiesiskâ valstî).
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 20:53
Ârsts varçtu pacientam teikt tâ: paðlaik es runâju kâ cilvçks un nevis kâ ârsts:)
...
Re: Mellene
25.06.2005 21:22
Un peecaak pacients iesuudzeetu aarstu tiesaa. Un tikai nesaki, ka nee...
Turklaat, ja es cilveciski saprotu veelmi kjerties pie salminja, bet praktiski tam visam neticu? Vai man ir moraalas tiesiibas ko taadu ieteikt?
Re: vçzis
25.06.2005 21:24
Mellene

Ha! Tas triks neiet cauri. Jo dakteris riskee ar to ka pacients peec tam citam dakterim teiks ... nu kaa, man dakteris ... teica dariit taa....
Tas iespeejams tikai tad ja dakteris jums ir labs pazinja. Un tad arii es esmu vaicaajis vinjam kaa tu dakter dariitu shaadaa gadijumaa.
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 21:56
...

Daudz esi redzçjis tâdus, kas ârstu iesûdz tiesâ? Tad jau ðâdâm tiesas prâvâm bûtu jânotiek nepârtraukti.


ku!

"...dakteris riskee ar to ka pacients peec tam ..."

Jâ, protams, labâk lai mirst nost...
Re: vçzis
25.06.2005 22:06
pietiek ar kâdâm 5 prâvâm gadâ
Ja ne tiesas, tad sûdzîbas MADEKI, ministram vai slimnîcas galvenajam ârstâm katrs ârsts savâ dzîvç piedzîvo vairâkas.
sniedzot jebkuru konsultâciju, rakstot jebkuru slçdzienu normâls ârsts domâ par juridiskâm sekâm.
...
Re: Mellene
25.06.2005 22:58
1) aizej uz vienu lekciju mediciinas augstskolaa- galvenais, ko tur maaca- KATRU PAPIIRU JUUS RAKSTSS JURISTAM, VISU ko JUUS DARAAT/SAKAAT VEERTEES JURISTS. Es neriskeetu.
2) kaa paliek taja agadiijumaa, ja mana izgliitiiba u pieredze saka, ka shis cilveeks diemzheel mirs un driiz un es shiim alternatiivaam neticu?
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 23:06
Bçdîgi...patiesîbâ varbût tâpçc cilvçki ârstiem diez ko netic?
Re: vçzis
25.06.2005 23:11
medicîna nav mâcîba par brînumiem
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 23:13
Man nez kâpçc likâs, ka ârsti vçlas, lai pacienti izdzîvo. Bet viòi padara, ko zina un tad palaiþ? Tad nafig viòiem lielâkas algas?
Re: vçzis
25.06.2005 23:16
Bet viòi padara, ko zina un tad palaiþ?

ko vçl ârsts var izdarît ? darît to, ko nezin ?
Mellene
Re: vçzis
25.06.2005 23:21
Iemâcîties kaut ko jaunu, kas varçtu palîdzçt, interesçties par to. Man ðíiet pretdabiski , ka nav nekâdas intereses, lai cilvçkiem palîdzçtu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: