Vai ir kâdas atsauksmes par Eastcon masâþas krçslu?

Aizsāka Diana 

Vîrs iemçìinâja un nu domâ, ka bûtu svçtîgi to nopirkt.
Vai kâdam ir tâda lieta mâjâs/
Vai kas zinâms?

Jautâju ìim. ârstei, ðî nez kâdçï neieteica...
Ne visi tipa vienâdi reaìçjot uz elektrîbu...
Re: Vai ir kâdas atsauksmes par Eastcon masâþas krçslu?
22.06.2005 10:58
Mana mamma gribçja pirkt, bet viòai pats pârdevçjs atteica pârdot, jo mammai spiediens lçkâ un sirde ðvaka!
Tur ir vesela rinda ar noteikumiem, kad drîkst un kad nedrîkst to krçslu lietot un cik ilgi un bieþi!
Ja pârdevçjs bûs sakarîgs un godîgs, tad pastâstîs labâk par ìimenes ârstu!
Jâ, jâ, man ar spiediens lçkâ.
Par sirdi gan it kâ sûdzîbu vçl nav.

Varbût tamdçï arî neieteica?
Bet, kad sâku mâjâs vingrot, man jau ar tas soeideiens lectâ, ka pieceïoties galva dulla!
Tad vingrot arî nedrîkstçtu?
Ðo kreslu nopirku apmçram pirms pusotra gada. Ïoti labs! Man ir problçmas ar paplaðinâtâm vçnâm un kâju tûsku. Regulâri masçjoties ðajâ krçslâ man ir samazinâjusies tûska, labâk cirkulç asinis un limfa. Neesmu vairs tik nervoza un saspringta. Pçc masâþas jûtos atbrîvojusies no stresa, tas atslâbina:) Vienîgais mînus - liela cena.
Esmu redzçjusi (un izmçìinâjusi) arî ar speciâlu masâþas "rulli" mugurai - kolosâli!
Haide-paldies!
Vai tas ar masâzâs rulli mugurai bija vçl dârgâks par LVL 200? Jo mani îstenîbâ interesç tieði tâds.
Vajag paðiem aizbraukt un izmçìinât. Godprâtîgs specs, ja redzçs, ka neder, neieteiks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 18?
Ziņa: