distonijas reiboòi - nepâriet

Aizsāka arisa 

arisa
distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 12:24
jau iepriekð rakstîju par to, ka man "pieðuva" veì.distoniju. Sâku dzert xanax (0,5 mg dienâ un cipramil 10 mg dienâ). Lçkmju nav, nervi vairs netrîc, guïu labi. BET...(zâles dzeru apm.mçnesi) - apetîte man ir minimâla, slikta dûða, kas sâkumâ, pirms sâku dzert zâles, bij diezgan izteikta, nepâriet vçl tagad (jo îpaði tâ ir no rîtiem), un tâ drausmîgâ ðûpojoðâ un brîþiem reibðanas sajûta tâ arî nemazinâs ar visâm zâlçm. Varbût man nav tâs tabl.,ko vajag, vai kaite vçl cita? nesaprotu. Nu cik ilgi vçl ðitâ???? Pilnîgi nav vairs izturams. viss taèu pârbaudîts, analîzes visas bijuðas, pat magn.rezonanse un mugurkaula rentgens.... viss kârtîbâ. Varbût vçl hormoni, jo ir problçmas ar to (pumpas ar metâs un nepâriet ne ar kâdiem lîzekïiem), bet kâdi horm? vairogdziedzera horm.kârtîbâ....

Paralçli eju pie psihoterapeita, tâ ka tas ir pluss, bet fiziski nejûtos labi un tas tâ traucç normâli dzîvot. Ko darît???? ;(((((
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 12:27
Betaserc 8mg 1 tabl. 3x dienâ.
Noòem tieði reiboòus!

Man arî bija reiboòi, ârsti itkâ neko neatrada, pieðuva v.dist., bet gala rezultâtâ tomçr tiem reiboòiem atklâjâs objektîvais iemesls!
arisa
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 12:55
kâds bija objektîvais iemsls???? man jau liekas, ka man tâs tabl, ko dzeru, nepalîdz... bet lîdz ko pasaku to savam ìim.ârstam, tâ uzreiz jâklausâs morâle, ka man nekas nepalîdzçðot, ja es domâðu, ka nepalîdz....

esmu daudz dzirdçjusi labas atsauksmes, par to Betaserc, bet cik saprotu - tas ir recepðu medikaments un diezgan padârgs.... cena gan bûtu mazâkâ probl, bet man neviens ârsts to nav ieteicis dzert...
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 13:03
Betaserc ir recepðu medikaments, kad es lietoju, maksâja virs 8Ls.
Prasi ârstam kâ papildus medikamentu, un protams, ka trankvilizatori nenoòems reiboòus!

Doplers ir taisîts?
arisa
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 13:09
Dopleru netaisîja, lai gan neirologs teica, ka vajag gan magn.rezonansi, gan dopleru. Varbût to vçl uztaisît???? maksâ apm 15 Ls bez nosûtîjuma.

Betaserc var kopâ ar trankvilizatoriem?
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 13:12
Protams, ka uztaisi dopleru, bet ar nosûtîjumu!!!
Nezinu vai var lietot ar trankvilizatoriem, es tos sû*** neatzîstu!:)
kas ir Doplers?? man ar reiboòi ir .....
arisa
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
22.06.2005 18:31
Dopplerogrâfija

Ar ultrasonodopplerogrâfijas palîdzîbu ir iespçjams diagnosticçt daþâdas iedzimtas un iegûtas asinsrites sistçmas anomâlijas, netipiskus izliekumus, saðaurinâjumus un artçriju nosprostojumus, aterosklerozes skartâs artçrijas, varikozâs vçnas, venozo asiòu atteces traucçjumi, vçnu trombozes u.t.t.


vispâr bûs jâuztaisa paðai arî
Arii man ir taa pati probleema. Kops marta mocos ar reiboniem, nav liidzsvara.Izgaaju arii rezonansi, doplerograafiju, EEG.Tiesi EEG paradiija, ka ir nelielas izmainas smadzenees, kas ir liidzigas epilepsijas leekmeem. Siis leekmes, tad ari izpauzas kaa reiboni. Dzeru Betaserc, Leksotanilu un Tegretolu.
kaa es juus visus saprotu, ar so debiilo vegetatiivo sisteemu mokos jau no berniibas, sogas atkal mokos (man 24.gadi)!!! arii dzeeru cipramil, bija jau labi, kaa nedzeru taa atkal slikta duusa, sirds klape, juuties kaa taads idiots un cilveeks kurs neko tadu nav izjutis nekad nesapratiis cik tas ir sausmiigi, justies kaa tadam slimam visu dienu. besii, ka analiizes labas, bet arsti tikai saka - vajag labi domaat utt. ko tu labi padomasi, ja speeka nav..:)))) man ir izmisums. vai tiesaam neviens nav izdomajis efektiivas zales pret to vegetatiivo distoniju????????????/
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
27.06.2005 09:44
Kristînei un visiem pârçjiem, kam ir pieðûta v.d.!

Vienîgâs zâles, kas ârstç distoniju ir mçrítiecîgs sports un svaigs gaiss!
Sâkt var ar ârstniecisko vingroðanu, tad pâriet uz peldçðanu un tad uz riteòbraukðanu.
Zâïu pret distoniju nav un arî nebûs tuvâkajâ milçnijâ!

Trankvilizatori un antidepresanti neârstç distoniju!

Papildus iesaku dzert zaïo tçju, neçst visâdus sûdus, nepîpçt, nelietot alkoholu, gulçt vismaz 8 stundas, daudz staigât svaigâ gaisâ, mîlçt sevi un atlicinât laiku tam, kas sagâdâ patiesu prieku!
Kylix
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
27.06.2005 18:49
Dusmai ir pilniiga taisniiba!


Turklaat var apmekleet "Polaris" vai "Janus" graamatniicas un pamekleet:
(view-necoding-cyrillic)
"Средство от вегетососудистой дистонии " Курпатов А.В.
arisa
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
27.06.2005 20:18
tur tâ problçma, ka agrâk daudz izklaidçjos, dzçru un pîpçju uz nebçdu. Stress ar bij daudz un nervi cieta ïoti. Kad atmetu alkoholu un cigaretes, viss arî sâkâs..... Tagad visi joko, ka tad, kad gâju kâ skurstenis un dzçru, cik tîk, biju kâ zirgs, a tagad.... Pat guïu es 8 h kâ minimums. Pilnîgi ârprâts
fiona
Re: distonijas reiboòi - nepâriet
27.06.2005 20:32
arî man bija reiboòi.....vçlâk izrâdîjâs, ka tie bija vienas no anoreksijas sekâm....normâli neçdu, lûk i reiboòi parâdîjâs. ârstam protams visu laiku apgalvoju, ka çdu normâli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 10?
Ziņa: