dusmai;(((

Aizsāka pârskaitusies 

pârskaitusies
dusmai;(((
26.06.2005 20:43
Kauè kâdi draòíi sâkuði stiept makðíerauklas uz veloceliòa:((((Liekas,ka Tu to izmanto.Gribu teikt,esi uzmanîga!!!!!
jfy
Re: dusmai;(((
26.06.2005 21:45
toch dura esi.
Re: dusmai;(((
26.06.2005 22:00
Jâ, izmantoju! Paldies, ka pabrîdinâji!

Kurâ posmâ?

:(
Re: dusmai;(((
26.06.2005 23:47
Vispar cilveki kuri ta joko, neapzinas cik bistami var but si joka sekas. Vispar, pat navejosas. Ta ari gribas teikt: "Pratinj - nac majas!"
sancho
Re: dusmai;(((
27.06.2005 03:18
:((

paldies, ari es posma no imantas lidz lielupei to izmantoju:-((
zinka skumja
Re: dusmai;(((
27.06.2005 09:22
Mana paziòa (jauna sieviete) pirms pâris gadiem aizíçrâs, braucot ar riteni, tieði aiz tâdas auklas :( Rezultâts ? Daþas dienas reanimâcijâ, jo pamatîgi krita, un pârgriezta seja ar to þilku :(((
Attopieties tie, kuri ðâdi "joko" ...
Re: dusmai;(((
27.06.2005 09:27
Njâââ......mana draudzene sporto ar kasku uz galvas, visu laiku es par to smînçju, bet laikam tagad nâksies pârvçrtçt uzskatus....

Ai, cik bçdîga ziòa!:(((
pârsk.
Re: dusmai;(((
27.06.2005 10:39
mançjiem paziòâm ðis" pârsteigums"gadijâs aiz Kurzemes prospekta un Jûrmalas gatves krustojuma.Uz Jûrmalas pusi.Dieva goda vârds,ja noíertu ðitos maitas,kâjas no dirsas izrautu:(
Irçna
Re: dusmai;(((
27.06.2005 19:14
Vai tas ir tikai viens gadîjums uz tâ veloceliòa, vai arî tagad regulâri? Jo es arî ðad tad tur braucu un mani paziòas arî, bet nav neko dzirdçjuði. Arî velomîïu www lapâs it kâ par to nerunâ.
Bet tur nu tieðâm kâjas jâizraun ðitâdiem. Viòi taèu laikam neapjçdz, cik tas ir nopietni, kad tu pilnâ hodâ uztriecies þilkai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 10?
Ziņa: