Masâþas notievçðanai - kur?

Aizsāka Apale 

Apale
Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 10:51
Vai kâda/s nezin, kur profesionâlâ lîmenî tâda atrodama?

Man ir ne tikai kg un tauku daudz par daudz, bet arî ûdens neizdalâs, izskatos ne vien resna, bet kâ piepampusi. Tâpçc iedomâjos par masâþu. Diçtas, SV un viss pârçjais jau ir izmçìinâts.
tievâka nebûsi ar masâþu vien. ! limfodrenâþas, skulpturâlâs masâþas utml noteikti varçtu noòemt piepampumu, izvadot lieko ðíidrumu, bet tas bûs arî viss... pat, ja kâds cm samazinâsies, tas tomçr ir îslaicîgs efekts un patiesîbâ nepamanâms. Principâ VC4 Skaistuma klînikâ 4. Dimensija ðâdas procedûras veicot kvalitatîvi, labas ir arî skaistumkopðanas salonâ "Nofrete", bet domâju, ka to slikti labos kosm. salonos vienkârði nevar veikt.
dakðiòa
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 12:29
masâþa palîdz... jo tâ ne tikai fiziski tiek izspaidîti liekie tauku un ûdens slâòi, bet cilvçks arî atslâbinâs, nomierinâs, uzlabojas vielmaiòa un samazinâs stress (pâriet nenormâlâ rîðana)...
visiem ieteiktu ja gribiet notievçt - veselîgâk un lietderîgâk ir masâþa nekâ nedabiskâs diçtas un badoðanâs...
Apale
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 12:48
Dakðiòa - vai esi gâjusi? Kur?
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 13:05
Klau, kapçc gan Tev nenoskaidrot un neârstçt tos ûdensaiztures cçloòus?
Nebeidzama cîòa ar sekâm ir neproduktîvi, laikietilpîgi, dârgi un bieþi vien kaitîgi veselîbai!
Apale
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 13:39
Pie kâda ârsta tad man iet? Nevaru ne iedomâties. Aizieðu pie ìim.ârsta - ziniet, es visu laiku esmu tâda kâ uzpampusi un kunkuïaini resna?
dakðiòa
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 14:07
man ûdens uzkrâjas no hormonâlajâm tabletçm - tajâm pat pamâcîbâ rakstîts, ka tâ var bût...
naudas un laika profesionâlam masierim nav - nodarbojos ar paðmasâþu, nedauz palîdz... bet esmu redzçjusi, kâ cilvçkam palîdz masieris... pie ìimnes ârsta vari aiziet - pateikt, ka tev vajag lai viòð tevi nosûta pie masiera - bûs lçtâk...
Apale
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 14:34
Dakðiòa, kâ domâ, vai tas varçtu bût arî no hormonâlâs spirâles?
dakðiòa
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 14:42
hmm... nemâku teikt par spirâli... bet nu tie hormonu preperâti jau vispâr ir slikti - jebkuri...
Re: Masâþas notievçðanai - kur?
27.06.2005 14:54
Galvenais ir nebaidîties izskaîties ârsta acîs neprofesionâla!:)
Vienkârði aizej pie sava ìimenes ârsta un saki, ka Tev ir sajûta, ka organismâ uzkrâjâs ûdens.
Ârsts Tev uzdos daþâdus papildus jautâjumus un nosûtîs izdarît kâdas analîzes, iespçjams kardiogrammu, tad nosûtîs pie attiecîgâ speciâlista!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: