Vai teikt patiesîbu neârstçjami slimam?

Aizsāka www 

Nu vai ziniet!
Kevins
29.06.2005 20:56
Tomeer - atkariigs no katra cilveeka.

Viens peec auto avaarijas vairs neseezhas pie stuures, cits pastiprinaati maacas braukt. Viens 20 - 25 gados uzzinot par sirdskaiti, tuberkolozi, veezi pats pacelj kjepinjas (dazhi pazinjas) - cits ciinaas arii 90 gados (mana tante).
Ja man gadîtos neârstçjama slimîba, es tomçr gribçtu, lai man to pasaka. Tieði man, nevis maniem tuviniekiem, jo nevis maniem tuviniekiem, bet MAN bûtu jâsaplâno sava atlikusî dzîve. Turklât reâlâs dzîves situâcijâs esmu saskârusies ar to, ka nedziedinâmi slimie arî bez teikðanas zin (vai nojauð), kas viòus sagaida. Un tikai no katra paða ir atkarîga reakcija - vai viòð spçlç lîdz tuviniekiem, izliekoties, ka viss ir/bûs kârtîbâ, vai arî reâli novçrtç situâciju, pieòem to un pçc iespçjas pilnîgâk nodzîvo atlikuðo laiku.
Varu pastâstît stâstu un secinâjumus no vecmammas nâves ðogad sâkumâ. Smagi bija bezgala, bet nu viòa arî nav dumjð cilvçciòð bijusi un viòai arî tika pateikts, kas viòai kaið, vienîgi 100% par to pârliecinâjâs tikai pçc operâcijas - atgrieza un saðuva atpakaï, izvelkot ðïauku pa vçderu tâ izejai. Viòai îsti neteica lîdz galam, ka vairs nekas nav glâbjams un viòai viens ceïð, bet par operâciju un vçzi teica, tikai ne to, ka neizgrieza neko. Viòa pat vçl paspçja paballçt daþas balles un kad jau viss bija kritiski, tad arî pati saprata un bija priecîga, ka varçja vçl padzîvot bez tâm nolemtîbas domâm.
Manuprât jâsaka "puspatiesîbu" vecâkam cilvçkam, bet jaunâkam vajadzçtu teikt visu, jo viòam ir vçl daudz kas ðai pasaulç ko teikt un izdarît, un droði vien viòð to arî gribçs darît.
varbût pateikt, katram jâzijna, kas ar viòu notiek, bet ar noteikumu - ârstçt cilvçku, nevis neziiòâ ïaut nomirt !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 24?
Ziņa: