Latvijâ varçs tirgot tikai jodçtu galda un vârâmo sâli

Aizsāka nure 

aarsti nenoprotestees shito ?
es taksh domaaju, ka man ir tiesiibas izveeleeties kaadus mikroelementus lietot un cilvji ir kam tas ir kaitiigi?
kaa ir?
Re: Latvijâ varçs tirgot tikai jodçtu galda un vârâmo sâli
27.06.2005 19:24
kâds tam sakars ar ârstiem, tie, kas negrib tâdu lietot, lai protestç
nu nu,labi ka guríu tantes nelasa ðeit.Tad atkal ar vagoniem un mazajâm taèkiòâm pievilktu pilnu mâju:)
Slimâ "Eiropas savienîba" mûs piespiedîs pirkt graudugu produktus TIKAI kopâ ar Holivudas filmâm. Arî tad protestçt neskaitîsies "smuki".
Un kâ ar tiem, kam ir pastiprinâta vairogdziedzera darbîba un kas nevar lietot jodu NEMAZ??? Vai tiem sâls bûs jâpçrk aptiekâ???
Un ko lai dara cilvçki, kuriem ir alerìija pret jodu? Nelietot sâli nemaz?
hei aarsti kur palikushi? atbildiet?
ârste neesmu,bet vakar, iepçkoties lielveikalâ, redzçju ka 2 sievietes nopirka..òu kâdus 10 kilogramus "rupjâ" sâls. laikam lielas konservçtâjas, un aºi padzirdçjuâs ðo ziòu. pirms kâda laiciòa taèu bija tas pats.
Savdabiigi. Nurei traucee, a man jaaprotestee?
Godiigi sakot, tas ir drausmiigi!Ok! es labpraat lietoju fluorsaali, jodsaali pie tomaatmaizeem vai olas ... bet vaariit zupu un taissiit sasliku ar to ... nu, piedodiet!
Un, lai cik aprobezzoti te tas kaadam(spriezzot peec dazziem komentiem) neliktos, man patiik ielikt paaris gurkju burku gadaa, no sava daarza un uzvaariit kaadu burcinju ievaariijuma, no savaam ogaam!!! Un man uz to ir tiesiibas - taapat kaa dazziem tiesiibas tikai visu pirkt viekalaa un domaat visu muuzu, ka seene izaug aiz letes vai noliktavaa un pati ielec burkaa ....

Vakar klausiijos raidiijumu - nebuus jau tik traki tomeer!

Bet - es arii "savilkshu" saali maajaas, jo labi zinu, ka taa noderees. !!!
Vismaz es pagaidaam savu dziivi neesmu plaanojusi nodziivot ar geneet. mod. paartiku un maaksliigo galju .... A Sorry!
Re: Latvijâ varçs tirgot tikai jodçtu galda un vârâmo sâli
30.06.2005 11:35
Vispâr jau sen lietoju jonizçto sâli, un ticiet man, nav tur nekâdas garðas:)))

Manâ gadîjumâ protestu izraisa tikai tas stulbums, ar kâdu man tiek liegta izvçles brîvîba, sak, gribu rupjo parasto vai gribu jonizçto sâli:((( Lûk tas manî izraisa saðutumu!
jonizçtâ sâls :))))))))))))))

treðâ roka neaug vçl? ;)))))
a ir iespçjam jodu pârdozçt? es jau saprotu ka esam garîgi neattîstît, jo musm trûkst joda... bet ja nu izvçrðas pavisam pretçjs process - visi pârdozç?
ZB
Re: laimîte
30.06.2005 13:22
Tu ko, ievârîjum uar sâli taisi? :)
Re: Latvijâ varçs tirgot tikai jodçtu galda un vârâmo sâli
30.06.2005 13:33
Ko jus uztraucaties. Bus jums savs sals. Suomija rupja sals ir. Ari Latvija bus. Ta ir veiskmigi palaista pile. ))) Aziotazai nav pamata.
P.S
Starpcittu ES nav stulba )) Un no ka radusies si problema es pat nezinu ))))

Neuztraucaties. Pec kada menesa uz plauktiem paradisies loti daudz parasta sals, jo noreages piegadataji )))))

Bet tiesam latviesiem hroniski truks joda. Bet tas tiesi iespaido imunitati. Tomer varu ieteikt tikai vienu, lai uz galda vienmer butu jodetais sals. Bet konservas salit ar rupjo sali ))))))

))))))
a cik ir pamatota tâ garîgâ atpalicîba (grûtgalvîba) saistîbâ ar jodu??? itkâ papildus jodu nelietoju - bet nu neesmu arî nekâds ìçnijs... varbût vienkârði aptieka nopirkt joda vitamînus - sadzerðos un uzreiz bûðu gudrâka?
dzirdçju, ka arî Indijâ eost problçma ar jodu - tur tapçc esot dumji bçrni... baigi nepatîk, ak Latviju pielîdzina Indijai :(
un vai tieðâm Latvijâ nav pieejams neviens produkts kurð dabîgi saturçtu jodu????
Re: Latvijâ varçs tirgot tikai jodçtu galda un vârâmo sâli
30.06.2005 14:45
Jodetais sals ir atzita metode visa pasaule. Tas nav kaitigi, bet tikai veseligi. Pardozet tada veida jodu ir gruti. Par atpalicibu neko nezinu, to jajauta pediatriem un citiem ar berniem saistitiem.
Zinu vienu ka joda trukst hroniski. Tagad mesties pirkt spec. tabletes nav verts. Labak lai uz galda butu sis jodeta sals. Un ari ediena gatavosana lai to izmanto. Tas tiesam ir tikai labums. ))



Ziòojums rediìçts (30-06-2005 14:45)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: