Trausli nagi

Aizsāka Es 

Es
Trausli nagi
29.06.2005 10:15
Pçdçjos gados man nagi vairs pat nav jâgrieþ - paði apûzt :( un slâòojas, vienvâdsâkot izskatâs drasmîgi. Ko darît?!
Diana
Re: Trausli nagi
29.06.2005 10:27
Man ir taisni tâpat.
Es gan îpaði nepârdzîvoju, bet patiesi slikti nagi.
vinis
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:00
Trûkst Ca , Zn un citu mikroelementu. Nagi, mati, zobi ir pirmie, kas signalizç par to trûkumu organismâ.
Es
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:07
Nesen nopirku vitaminus, kur Zn ir 100% no dienas devas, bet Ca tikai 16%. Bûs laikam papildus vçl jânopçrkt tabletes. Kas vçl par mikroelenetiem un vispâr pçc cik ilgâ laikâ jâbût rezultâtiem. Manikîre pateica - ir cilvçki, kam nav lemts stipri nagi .....:( vai tieðâm nav da jebkâda risinâjuma?
Zzz
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:10
nopçrc NailTek ârstniecisko nagu laku. grûti sameklçjama, bet palîdz.
Dace
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:13
Ir îpaðs vitamînu komplekss nagiem, matiem un âdai. Palieto 2-3 mçneðus un redzçsi pozitîvu rezultâtu. Man ïoti palîdzçja.
Es
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:52
Kurçjais? Ir redzçti visâdu firmu varianti!
I
Re: Trausli nagi
29.06.2005 11:58
Interesanti, ka manikîre pati neiesaka lietot Nail Tek. Man ieteica un palîdzçja.
Dace
Re: Trausli nagi
29.06.2005 12:13
Hm.... es neatceros... bet sastâvs jau visâm firmâm ir lîdzîgs. Parasti aptiekâ viòi piedâva 3-4 variantus un tad izvçlies pieòemamâko cenas ziòâ.
k_time
Re: Trausli nagi
29.06.2005 12:46
.. ja esi sieviete - uzliec gela nagus:) Man piemeeram, vair nekas neshkeljas un neluuzt:)
Re: Trausli nagi
29.06.2005 12:50
Recepte sekojoða:
Turam nagus pârgrieztâ citronâ, mçrcçjam jûras ûdenî, sâlsûdenî vai kaïía ðíîdumâ. Regulâri kremçjamies.
Mazgâjam traukus, veïu u.c. mâjas darbus daram ar cimdiem.

Protams, neaizmirstam arî par mietpilsoniski pareizu barîbu.
Es
Re: Trausli nagi
29.06.2005 13:17
Pusgadu nostaigâju ar gçla nagiem - jâ forði, bet tas nav risinâjums; visu mûþu jau nestaigâsi!

Bet tas tak ir âprrâc - visu darît cimdos!!! Parasti tâ dara, ja roku âda spçgâ vai ir savainota.

Var bût es nemâku pareizi apgriezt. Kâdu dienu ir normâli, tad naga gals paliek tikko tiko manâmi nelîdzens un pie vismazâkâ trieciena ieðíelas un aizlûst un pusnaga naf :(
Re: Trausli nagi
29.06.2005 13:56
Cimdi, cimdi un vçlreiz cimdi!
Jâ, un protams nagus nedrîkst griezt vai kniebt ar knaiblçm,
vislabâkais ir vîlçt ar stikla vîlîti vienâ virzienâ!
Es
Re: Trausli nagi
29.06.2005 14:23
Stikla? Kapçc tieði ar stikla!
Re: Trausli nagi
29.06.2005 14:52
1. Viskvalitatîvâkais un smallkâkais slîpçjums.
Nagi kâdraiz var dalîties vienkârði dçï tâ, ka tiek izmantota rupja metâla vîle, kas ir barbarisms.
2. Stikla vîles ir visvieglâk kopjamas, lîdz ar to arî vishigiçniskâkâs.
Es
Re: Trausli nagi
29.06.2005 15:18
Hm, vienu stikla vili redzeju Drogas pa ~ Ls2 - vai tada der? Tagad lietoju tadu ar 4 vienaa nezinu kâ saucâs pirku Stockmanâ pa Ls3.
neKaija
Re: Trausli nagi
29.06.2005 16:02
Man arî ir lielas problçmas ar nagiem un âdu,visu esmu izmçìinâjusi nekas nelîdz ...vçl ir dargie vitamîni Evelle, vai kâds ir lietojis un vai palîdz vienîgâ mana cerîba.
Pamela
Re: Trausli nagi
29.06.2005 16:36
Man ir akrila nagi un es esmu ljoti ar tiem apmierinaata. Ljoti smuki, un neluuzt, un laka turaas dikti ilgi!! Ikdienaa tie ir eertaaki, nekaa savi nagi, kaut arii stipri!!
suðíe
Re: Trausli nagi
30.06.2005 10:21
1.Jâiet ir pie labas manikîres uz kâdu salonu,piem. "Harmonija"par 5LS, un nevis uz kâdu zabegalovku par 2,50Ls!!
2.Jâlieto "Nailtek5" - to uzklâj uz nagiem katru dienu, kamçr pudelîte tukða(es to nopirku frizçtavâ Maija, maksâja 5Ls, pietika ilgâk kâ mçnesim), bet vispâr - manikîre ieteiks vislabâk, ko tieði uz tiem nagiem klât, jo lîdzekïi jau ir daudz un daþâdi un jâlieto atkarîbâ no nagu bojâjumu tipa.
3.Pçc Nailteka, ja vajag, tad jâklâj kâds cits lîdzeklis, ko arî pateiks laba manikîre. Man Harmonijâ ieteica vienu ~ par 3,50Ls, diemþçl nosaukumu neatceros.
Kopð eju pie manikîres ~2x mçnesî,un regulâri klâju uz nagiem ieprikð minçtos lîdzekïus, mani nagi kïuvuði ïoti smuki un stipri. Man pat kolçìes ir jaûtâjuðas - vai man nav gçla nagi? :)). Kaut rî iepriekð man nagi bija vienkârði TRAÌISKI - drupa un lûza un dalîjâs lîdz pusnagam. Tâ, ka ar rezultâtu esmu ïoti apmierinâta un tas man izmaksâ ~12 - 13Ls mçnesî. Domâju, ka tas ir lçtâk, nekâ gçla nagu kopðana. Pie tam esmu redzçjusi, kâdi ir nagi, kad tos gçla nagus noòem! Nu nav diezko smuki..
Re: Trausli nagi
30.06.2005 10:31
man arî ir akrila nagi - franèu, un ne pârâk gari. rokas vienmçr izskatâs koptas un skaistas, lai ko es darîtu.
Re: Trausli nagi
30.06.2005 11:24
Es

Ar Nailteks arî var sabojât nagus, it seviðíi lietojot to stiprâko, nagi tiek mâkslîgi stimulçti augt, un tad var sanâkt lielas nepatikðanas..zinu divus cilvçkus kam tâ ir biji:((( Man tai skaitâ!

Protams, visprâtîgâk bûtu ieklausîties Dusmas padomos, tie ir vissakarîgâkie, jo skaistums jau mums nâk no iekðâm:)))


Suðíe

Ai kâ mums patîk parunât par lietâm , kuras nezinam:))) Un kâ tu domâ, cik maksâ gçla nagu uzklâðana? Man 13 Ls, pie kam ïoti labas kvalitâtes, pçc 4 nedçïâm var veikt mazo korekciju, kas maksâ 5 Ls, tâtad atkal 4 nedçïas un summeejot, esmu vinneetaaja:))) Un kur tad vçl nagu lakas...paðlaik uzklâtâ, pçc mazâs korekcijas , turas jau otro nedçïu:))) Un kur tad vçl nesalîdiznâmi lielâka nagu izturîba veicot mâjas darbus...kad saku, ka mâjâs daru pilnîgi visu un divu gadu laikâ tikai divas reizes esmu traumçjusi savus nagus, pie kam vienu reizi smagas traumas rezultâtâ, netic taèu:))) Tâ kâ, man vispieòemamâkais ir ðis variants. Divus gadus man ir gçla+akrila nagi, un ir OK!!!! Protams, katrs mçs aizstâvçsim savu viedokli:)))
I
Re: Trausli nagi
30.06.2005 11:45
Suðíei ir taisnîba. Jâiet pie LABAS manikîres, kura pateiks, kâds Nail Tek un kâdâ reþîmâ jâlieto. Nevis uz savu galvu un klausot citu ieteikumus, jo katram ir savâdâka nagu struktûra.
zo
Re: Trausli nagi
30.06.2005 13:07
Ir nu gan problçma!
neKaija
Re: Trausli nagi
30.06.2005 14:38
Es domâju ,ka ðî problçma nav tik vienkârðâ . Labi ,nagus var piemânît un klât virsû nezin ko, bet problçma ir arî ar âdu ,seviðíi rokâm.Laikam tas vairâk ir saistîts ar vielu maiòu,jo vitamînus lietoju un t.t.
Seviðíi rokâm nepatîk mûsu parastais krâna ûdens, âda raujâs èokurâ var smçrçt pçc tam ko gribi vienalga nav labi. Vçl gan man nedaudz palîdzçja pâris dienas laukos ,kur bija dîía un akas ûdens nevajadzçja ne kremus neko. Jâbrauc laikam dzîvot uz laukiem..................
Re: Trausli nagi
30.06.2005 17:29
man arî bij trausli nagi...sâku strâdât vçl darbâ un pirmajos mçneðos vispâr bij îsi apgriezti, jo lûza, ðíçlâs dçï visâm tâm íîmijâm. Beeettt...tagad man ir tâdi nagi, kâdi man savu mûðu nav bijuði- veselîgi, neðíeïas un vairs nav tik mîksti. Ko es gribu teikt- palîdzçja man vitamîni un minerâlvielas. Ne visi aptiekâs nopçrkamie preperâti palîdzçs, tâ ka jârunâ ar speciâlistu ðajâ jomâ (+ vçl kâdu vainu izârstçs)
neKaija
Re: Trausli nagi
01.07.2005 13:42
Lûdzu ES pie kâdiem speciâlistiem Tu tieði gâji?
Es 2 Mona
Re: Trausli nagi
02.07.2005 13:20
Kurð, tad taisa gçla nagus pa Ls13 & Ls5. Man izmaksâja Ls16 un Ls 10 un tad vçl caur paziòâm!
Re: Trausli nagi
11.07.2005 21:34
vai kaads man var luudzu pateikt, kur var uztaisiit geela vai akrila nagus ne dargak par 20 Ls???? paldies liels jau ieprieks:))))))))
maita
Re: Trausli nagi
11.07.2005 23:59
:)vai uzliekot gela vai akrila nagus uzlabojas organisma vispaareejais veseliibas staavoklis?:) Neveseli nagi signalizee tb bljauj par to, ka organismaa pietruukst ljoti daudz kaa, bet jums shkjiet, ka uzliksiet maakliigos nagus un probleema buus atrisinaata??? Briinos par cilveeku aprobezhotiibu un neviizhiibu pret savu rumpi!
ashliy
Re: Trausli nagi
08.06.2006 22:28
taisniiba jau vien ir maitai..bet kursh gan negrib skaistus sakoptus nagus??? jaakjeras kvai pie peedeejaa salminja,lai kko izdariitu lietas labaa..un geela vai akrila nagi ir glaabshanas rinkjis...nagi uzreiz izskataas >sakopti>un smuki...bet protams vajadzeetu lietot kaadus vitamiinus>lai arii no iekshpuses uzlabotu vinju staavokli:)..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 17?
Ziņa: