beernam neiesauljas dazhi laukumi uz kjermenja

Aizsāka Kristîne 

Bijaam pie juuras, protams, ka mazaa (gandriiz 2 g.v.) dziivojaas pa smiltiim. Peec laika ieveeroju, ka neiesauljas divi laukumi (2x5cm) uz kjermenja. Vinjai ir tumshais aadas tips un saule labi pievelk, taapeec laikam tik aatri saaka atshkjirties.

Ko tas noziimee, vai tas ir kas biistams, ko dariit?

Acredzami - vitiligo. Nekas bîstams. Bet sauïot bçrnu gan nevajag- pârâk aktîva saule.
Vitiligo...
Un ko dariit?

Ok, sauljot nevajag nevienu shajaa laikaa, bet izvaiºiities no atrashanaas saulee jau arii nev iisti reaali, ieshaa jau mazo negribas tureet ;) Un vilkt drçbes pludmalee ar garaam staraam...?

Protams, ja to vajag, es dariishu. Tikai man nav pilniigi nekaadas saprashanas, kas ir vitiligo un ''ko tas ziemaa eed'''...
Bçrnam taèu sauïoðanâs kremu vajag uzsmçrçt. Pieauguðie jau apdeg ðajâ trakajâ saulç, kur nu vçl divgadîgs bçrns...

Bet par pleíiem nezinu, manuprât, daudziem cilvçkiem ir pigmentâcijas pleíi - vietas, kur paliek balts sauïojoties.
man liekas, ka tas ir nopietni - labâk ârstam paprasît... var jau bût arî ka nekas nava - bet nu visam bûsi droða ka mazais vesels un ka saule viòam nav kaitîga...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 21?
Ziņa: