Papilomas vîruss - cien.speciâlisti

Aizsāka Nabadzîte 

Nabadzîte
Papilomas vîruss - cien.speciâlisti
27.10.2003 09:27
Esmu ðokâ - man konstatçja analîzçs ðo vîrusu, kas pieder pie STS. Lieta tâda, ka man nav bijuði nekâdi citi partneri, izòemot vîru. Un arî viòð saka, ka nav mani krâpis. Bet pirms manis viòam ir, protams, bijuðas citas sievietes. Tas nozîmç, ka nu ar ðo vîrusu staigâju 8 gadus. Mana ginekoloìe man neko îpaði nepaskaidroja, tik teica, ka tas ir neârstçjams un tas laiku pa laikam izraisa man dzemdes kakla erozijas.
Jautâjums - vai tieðâm ðis vîruss nav ârstçjams arî ar antibiotikâm?
Cik tas ir nopietni, ka ir ðâds briesmonis? Vai tieðâm man visu mûþu bûs jâmocâs ar erozijâm?
Izârstçjams nav, ir tikai apârstçjams, tâpat kâ citi vîrusi, piemçram herpes.
Iespçjams, ka Tu (vai tas vîrs) ir ar to inficçjies n-tos gadus atpakaï, tikai lîdz ðim tas nav ''lîdis'' uz âru. Domâju, ka tâpat kâ pie citiem vîrusiem - jâstprina imunitâte, bet paðu vîrusu var ârstçt tikai uzliesmojumu laikâ.
Nabadzîte
Re: Papilomas vîruss - cien.speciâlisti
27.10.2003 10:43
Jâ, jautrâkais tas,ka es it kâ domâju, ka zinu daudzko par visâdâm slimîbâm, bet par tâdu nebiju dzirdçjusi.
Kâpçc vispâr nekas par to netiek runâts. Un arî informâcijâ par STS, cik esmu lasîjusi, nekas netiek par to minçts..
Ko tas dod, ka ir patstâvîgs partneris (man ir tikai mans vîrs bijis), ja tas pats izrâdâs ðâda vîrusa nçsâtâjs.
Sanâk tâ, ka, lai ielaistos sexuâlâs attiecîbâs, nelietojot prezervatîvu, abiem iepriekð jâiziet pârbaudes. Un tâ taèu nekad nenotiek...
Un kâpçc mana daktere ðâdas analîzes man veic tikai tagad, ja eju regulâri, vismaz reizi gadâ pârbaudîties.
Tâpçc ka Tev lîdz ðim tas vîruss nebija lecis uz âru, tâpçc arî daktere nepârbaudîja.
Vispâr esmu konstatçjusi jau labi sen atpakaï, ka viss ir ârstam jâprasa paðam, visi norîkojumi, visas analîzes u.t.t. Diemþçl.
Varbût nomainu ârstu.
Nabadzîte
Re: Papilomas vîruss - cien.speciâlisti
27.10.2003 11:00
Nezinu - kâ tad man tas "nâk uz âru". Ar erozijâm mocos jau vairâkus gadus. Apârstçju un atkal parâdâs.. Pçkðòi, tagad tas izrâdâs no neârstçjama vîrusa.
Interesanti - kur tad ir mana kïûda, ka esmu dabûjusi ðâdu zarazu?
Jûtos tieðâm stulbi.
Vai Tev ar ir tâda pati problçma?
Varu pateikt, ka pedejie petijumi ir sadi, ka tiesi papilomas viruss ir tas, kurs izraisa dzemdes kakla vezi . Protams, pie noteiktiem apstakliem.
paldies ,, bet tu neticesi ,es saaku maajaas maaciiites biokkiimiju, un sapratu ka nevienas zaales nearstee -respektiivi zaales tikai paliidz , bet ar sekaam,, muusu imunitaate pate tiek galaa ar jebkuru viirusu , jautaajums vai pietiks vinai laiks un speeks ciiniities


ko es dariiju lai izarsteetoes , saaku dzert specigus sporta polivitamiinus ,kur dienas devas ir daudz stipraakas nekaa nepieciessams , saaku skriet un sportot , un atteicos lietot zaales , vieniigi lielos izaugumus naacaas nogriezt un ar udenradi dezinficeet un ar streptociitu puuveri paliidzeet sadziit aadai, es netikai tiku valljaa no ssii pretiigaaa viirusa , bet arii kaaju izarsteeju saaku lietot aminoskaabes un taisiit specifiskus vingrinaajumus,

paldies esmu pateiciigs par zinaasanaam kuras ieguvu
Re: Papilomas vîruss - cien.speciâlisti
12.03.2009 14:58
robert... zaales neaarstee??? :) Un ka būs ar antibiotikam? ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Papilomas vîruss - cien.speciâlisti
12.03.2009 23:23
Mateus
Antibiotikas nogalina baktērijas, nevis atveseļo organismu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: