Grutnieciba, menesis, tabletes.

Aizsāka JanisNoRigas 

Sveiki! Ludzu, palidziet ar padomu! Manai masai 15 gadi (16 bus augusta), vinjai ir dzheks. Shodien vinja man stasta, ka meneshreizes aizturas 2-3 dienas un sak paniku celt! Suta mani uz aptieku, lai es tur pajautatu, vai ir iespeja nokartot to lietu (ja nu protams, vinjai tiesham kaut kas ir, jo es tam ne parak ticu) ar kadam tabletem, ja grutnieciba ilgst menesi, pusotra? Paldies visiem, ja kaut kas atradis laiku atbildet, palidzet un nomierninat manu masu! :)
Re: Grutnieciba, menesis, tabletes.
04.07.2005 12:48
Nopçrc grûtniecîbas testu, maksâ ap latu.

Bet ja grûtniecîba ir iestâjusies, tad neko "nokârtot" nevar, ir jâtaisa aborts un nâkoðreiz jâdomâ par droðu seksu!
Te nu muus noved hiperseksualizaacija visos masu meedijos. Veel nav nojeegas par "nokaartoshanas metodeem", kaa jau draazhas.
Re: Grutnieciba, menesis, tabletes.
04.07.2005 13:04
jaaaaaammmmmm.......kur tâ pasaule iet...........
zâlîte
Re: Grutnieciba, menesis, tabletes.
04.07.2005 17:29
Ko tad tava mâsa nerunâ ar savu dþeku, bet brâlim stâsta, ka viòai mr aizkavçjas, iespçjams palikusi stâvoklî, sûta izlûkos uz aptieku utt. ?
Nez kâ dîvaini.
dakteris
Re: Grutnieciba, menesis, tabletes.
04.07.2005 18:12
Laikam pats bûsi tas dzeks, tad rîkojies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 11?
Ziņa: