Kontracepcija

Aizsāka Kristîne 

Kontracepcija
04.07.2005 22:24
Sveiki visapkârt! Nedaudz vairâk kâ adu atpakaï ar savu draugu uzsâku dzimumdzîvi un kâ kontracepcijas metodi izvçlçjâmies prezervatîvus. Lietojam labas un kvalitatîvas firmas preci. Un te nu it kâ sâkas mana (mûsu) problçma - pçc seksa man ir apsârtums pie cirkðòa vietâs, kuras tiek aizskartas mîlçjoties. Tas nav nekas traks, tikai izraisa neçrtîbas. Kuras ir viskvalitatîvâkâs izsargâðanâs metodes, izòemot kontracepcijas tabletes, jo tâs lietot nedrîkstu?? Varbût kâds ârsts var man sniegt padomu vai nu forumâ vai uz e-pastu?? Bûðu ïoti pateicîga.

P.S. Seksa partneri esam viens otram pirmie un vienîgie.
Re: Kontracepcija
04.07.2005 23:58
Kapçc Tu nedrîksti lietot kontracepcijas tabletes?
Re: Kontracepcija
05.07.2005 00:11
Sveika, Dusmiòa!!
Nu tas man viena nelâga iekaisuma dçï..
Re: Kontracepcija
05.07.2005 09:49
Es neieteikðu Tev nekâdas konkrçtas kontracepcijas metodes, jo katram tas ir ïoti individuâli,- kas vienam, der, otram nemaz neder,
bet ieteikðu aiziet pie ginekologa Kristînes Skrodeles (vai Krodeles), viòa pieòem Rakstnieku poliklînikâ un arî kaut kur citur,
viòa ir jauna, jauka un arî baigi sakarîga, arî te forumâ par viòu fano.
Domâju, ka viòa Tev vislabâk palîdzçs!
Re: Kontracepcija
05.07.2005 16:20
Nu jâ, cik sapratu, tas ir Rîgâ, bet tas man neder. Un tâda ieteikðana jau ne tik!! Mani interesç pieredze - cik/vai kâda prece ir kvalitatîva utt..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 16?
Ziņa: