homeopaatija un alkohols

Aizsāka vilma 

vilma
homeopaatija un alkohols
05.07.2005 15:10
Lasiiju, ka lietojot homeopaatiju nedriikst lietot alkoholu (vai tieshaam nekaadu, arii mazaas devaas ne...), arii melnaa teeja, kafija, piparmeetru teeja neesot ieteicami. Vai tas tieshaam taa ir?
...
Re: homeopaatija un alkohols
05.07.2005 15:13
kaza
Re: homeopaatija un alkohols
05.07.2005 15:17
Alkoholu nedrîkst nemaz; ja ir problçmas to ievçrot, vispirms jârisisna ðis jautâjums.
Par tçju, kafiju norâdes nemaz nav tiks striktas. Nedrîskt ïoti stipru, lielos daudzumos, ja nu galîgi nevar kustçt bez ierastâs tasîtes.
Piparmçtras? Nezinu, pirmo reizi dzirdu. Varbût atseviðíâs situâcijâs ar atseviðíiem homeopâtiskajiem lîdzekïiem? Bet tâdas norâdes tad it kâ var bût daudz (uz daþâdâm sulâm u.t.t.)
zb
Re: homeopaatija un alkohols
05.07.2005 18:38
teeja un kafija ir diezgan strikti aizliegti. Parasti ja grib paartraukt medikamenta iedarbiibu iesaka lietot kafiju. stipras smarzhas arii nav labas - jebkaada veida. ir diezgan daudz lietas no kuraam jaauzmanaas.
alkohols nav tik strikti, ja vien tas nav melnais balzaams ar 100 zaaliiteem iekshaa.......
luktaa
Re: homeopaatija un alkohols
06.07.2005 20:53
Un kas tad notiek, ja iedzer alkoholu kopâ ar homeopâtiskiem lîdzekïiem??? Nu teiksim vîna glâzi arî nevar??
Ostaps, Ostaps B.
Re: homeopaatija un alkohols
06.07.2005 22:35
paliek sarkani vaigi
Es lietoju alkoholu kaa zaales. Homeopaatiskais liekas par vieglu.
Ko dariit?

JZM
Re: homeopaatija un alkohols
06.07.2005 23:00
Tad bûs bijusi nepareizâ homeopâtija, ja liekas par vieglu!:)
Homeopâtija mçdz bût arî kâ milzu milna pa pieri!
Eksistç arî injicçjami homeopâtiski preperâti, kas ir pçc stipruma pielîdzinâmi íîmiskajiem medikamentiem!

Ne visa homeopâtija ir nesavienojama ar alkoholu, tikai vajag vismaz 3-4 stundas starpâ. Ideâli jau bûtu homeopâtija no rîta, ðnabîtis vakarâ.
Es runâju par sevis cienoðu cilvçku devâm, nevis ïurbâðanu lîdz bezfilmai.

Bet ir arî homeopâtija, kura kopâ ar alkoholu var radît atomkara cienîgas sekas rumpî!

Melnâ tçja - neiesaku vispâr => 100x labâka ir zaïâ tçja
Kafija - uzlabo omu tiem, kas slimo ar depresiju vai ir vienkârði slikts garîgais
Piparmçtras - nomierina, uzdzen miegu

Drîzâk bûtu jâuzmanâs no citrusaugïiem (pastiprina zâïu iedarbîbu) un zemençm (katalizators - pastiprina alerìiskas reakcijas)
NAV TÂ!!!!!!!!!!!
Re: homeopaatija un alkohols
07.07.2005 15:23
Esmu par ðo jautâjumu runâjusi ar savu ârsti homeopâti un tâtad:
1. Tçju un kafiju var lietot, tikai nevajag pârâk aizrauties
2. Piparmçtru tçju NEDRÎKST
3. Alkoholu drîkst IZÒEMOT ALU!!!!!!!!!
Tâ lûk!!!!!
seerga
Re: homeopaatija un alkohols
07.07.2005 18:29
muljkjiibas. mans draugs lietoja nomeopaatiju + alkoholu ik pa laikam, kaa jau ar draugiem satiekoties. es arii taapat lietoju, nekas slikts nenotika, zaales iedarbojaas tikpat labi. esam tagad veseli lietojot alkoholu..

bet ir taa, ka zaljo teeju, piparmeetru gan nee.. arii kafiju, shokolaadi. pat nezinu, laikam neitralizee iedarbiibu.

un alu driikst dzert, jo tajaa ir Bvitamiins. es taisni arii dakteei praiiju, teicu, draugs biezhi dzer alu, vai tad driikst, vinja teica, ka jaa..

tas ir stipri atkariigs, ko tieshi lieto, ko aarstee. manai draudzenei bija vispaar taa, vinja nedriiksteeja neko no piparmeetras, bet es savukaart nedriiksteeju ne kafiju, ne zaljo teeju, ne piparmeetru, ne shokolaadi.. luuk, taa.. un gaajaam pie vienas dakteres.
!
Re: homeopaatija un alkohols
07.07.2005 19:42
MUÏÍÎBAS!!!!!
zb
Re: homeopaatija un alkohols
07.07.2005 21:24
teeeju (nekaadu), kafiju, shokolaadi NEVAR!!!
Re: homeopaatija un alkohols
07.07.2005 23:45
Var pajokot? )))

Izpeldejoties baseina vienmer atcereties vienu! Jus tikko veicat vienu no vairakiem urinterapijas metodem. Pec homeopatiska principa )))))))))))))))))))))))))
Miegainis
Re: homeopaatija un alkohols
08.07.2005 11:33
Pavisam apstulbushi??????
Homeopaatija ir dabas liidzeklji,biezhi vien homeopatiskie uzleejumi spirtaa-kaa nedriikst alkoholu? Mazaas devaas driikst visu.Bet to,ka alus ir aarkaartigi veseliigs,ko pat aarsti atbalsta...nu piedodiet,-zinu dziivus piemeerus,...taa veseljojoties naakas aarsteet alkoholismu.
!!!
Re: homeopaatija un alkohols
08.07.2005 15:22
Alu ar homeopâtiju NEVAR!!!!!!!!! Tur ir kaut kâdas specifiskas vielas tâpat kâ piparmçtru tçjâ!!!!
Dr. Igors Kudrjavcevs
Re: homeopaatija un alkohols
08.07.2005 15:44
vilma rakstîja:

> Lasiiju, ka lietojot homeopaatiju nedriikst lietot alkoholu
> (vai tieshaam nekaadu, arii mazaas devaas ne...), arii melnaa
> teeja, kafija, piparmeetru teeja neesot ieteicami. Vai tas
> tieshaam taa ir

Nç, tâ nav. Ir ierobeþojumi, piem., pirms un pçc homeo-preparâta lietoðanas nav ieteicams dzert kafiju vaistipru tçju. Alkoholu arî.
Bet ne jau vispâr.
Sîkâk Jums pastastîs Jûsârstçjoðais ârsts-homeopâts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 17?
Ziņa: