vai drîkst izraut.....

Aizsāka arisa 

arisa
vai drîkst izraut.....
06.07.2005 17:22
....matiòus, kas aug ap krûðu galiem?????? Esmu dzirdçjusi, ka labâk to paðai nedarît, bet - ja tie ir tâdi tumði un nesmuki izskatâs....;( ????
Hi, Hi
Re: vai drîkst izraut.....
06.07.2005 17:44
es atïauju, rauj vien, ja sâpes nav ðíçrslis.
Re: vai drîkst izraut.....
06.07.2005 17:53
Kaapeec gan nevar? Ak jaa, ja tu izrausi vinjus tad tavs partneris nevarees noveertee tavi hormonaalo staavokli un savlaiciigi aizbeegt:)
no,no
Re: vai drîkst izraut.....
06.07.2005 18:28
Es râvu daudzus gadus. Tad izlasîju, ka labâk nogriezt. Bet liekas, ka var visâdi, jo dzîva esmu.
Ku! jau laikam domâ, ka tur meþs. Tavai zinâðanai tur daþas spalvas, bet izskatâs nesmuki.
arisa
Re: vai drîkst izraut.....
06.07.2005 19:52
no,no
tieði tâ
nav jau meþs, tikai vairâkas un tumðas un izskatâs ne visai....

vçl kâds viedoklis bez asprâtîbâm??? ;)
Re: vai drîkst izraut.....
06.07.2005 23:02
Protams, ka var raut!

Nedrîkst raut tâs, kuras aug no dzimumzîmçm!
ui..., a man uz sejas vaiga ir paliela dzimumziime, no kuras parasti izaug pagari (apm.0,5.cm) tumshi matinji un, nu jau kaadus paaris gadus ik pa laikam ar pinceti tos izrauju...

Dusma, vai tieshaam nedriikst...?
Kaadaa veidaa no tiem vareetu atbriivoties?
Re: vai drîkst izraut.....
07.07.2005 09:04
Tieðâm, tieðâm, tieðâm nedrîkst!
Dzimumzîmes vispâr aiztikt nedrîkst, jo viòas var pârtapt visâdos labdabîgos/ïaundabîgos audzçjos.

Ko darît - matiòus griezt ar ðíçrçm vai saòemties un izgriezt to dzimumzîmi pie kâda íirurga.
no,no
Re: vai drîkst izraut.....
08.07.2005 01:06
Dzimumzîmes, no kurâm aug matiòi, ir labdabîgas! To esmu lasîjusi un arî ârsts apstiprinâja, ka tâ ir.
labdabîgs pie ilgstoðas kairinâðanas var malignizçties - pârvçrsties par ïaundabîgu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 6?
Ziņa: