rakstnieku polikliinika

Aizsāka rupuciene 

rupuciene
rakstnieku polikliinika
08.07.2005 09:08
Vot visi te suudzas, suudzas, bet es gribeeju izteikt savu sajuusmu par Rakstnieku polikliinikas acu dakteriiti Ivanovu. Kad pirmo reizi pie vinjas aizgaaju, tad man palika ljoti labs iespaids, vakar biju otro reizi (peec ilga laika) un no kabineta iznaacu ar riktiigi pozitiivaam emocijaam:) vinja kaut kaa taa prot iztureeties pret pacientu, ka pacients uzreiz vinju pienjem kaa par saveejo:) Nu taa patiikami vienkaarshi:)
Ja kaadam vajag iet pie acu aarsta - iesaku.
Profesionaalajaa zinjaa arii ir ok.
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 10:20
Rakstniekos viòi visi ir superîgie!
Vismaz cik man bijusi darîðana.
Ginekoloìes ir super!

Es arî pievienojos pozitîvajai noskaòai!:-)
laimiite
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 10:24
Kaa var pierakstiities rakstnieku polikliinikaa? Nu vienkaarsi - pie acu aarsta, piemeeram.Ja gjim.dakteris citaa polikliinikaa?
ince
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 10:31
man tur ginekoloìe ïoti patîk, arî apkalpoðan ir ïoti laba.
Ui...rakstnieku polikliinikaa sporta aarsts man tik ljoti paliidzeeja - cepuri nost:)))
rupuciene
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 11:44
to laimiite


Tavs gimenes aarsts tevi var noziimeet uz jebkuru polikliiniku pie speciaalistiem, manupraat:)

bet man ir polise, taapees es ar to zobos varu iet bez gimenes aarsta noriikojuma pie kaa veelos. ja nav ne polise, ne noriikojums, tad Rakstnieku polikliinikaa pie acu arsta jaamaksaa ne ta 6 lati, ne ta 8, nepiefikseeju iisti:)

Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 12:17
Pareizi - ar norîjujumu zobos pie jebkura speciâlista jebkur!
Letîcija
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 14:00
Es arî par Rakstnieku poliklîniku varu teikt tikai tos labâkos vârdus.
Cik esmu bijusi, ïoti laipns un labs personâls :)
ince
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 14:16
hmm, ja ir norîkojums, tad arî rakstnieku poliklînikâ ir tikai 2ls jâmaksâ? Vai tieðâm????
rupuciene
Re: rakstnieku polikliinika
08.07.2005 14:47
ja ir gim.aarsta noriikojums, tad jaamaksaa mazaak, laikam tieshaam tie 2 ls. var pazvanit uz registratuuru un pajautaat, tur visu izstaastiis, taada jauka sieviete tur seezh:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: