Helekobakteerija

Aizsāka Ansiitis 

Ansiitis
Helekobakteerija
09.07.2005 20:54
Es gribeju prasiit vai var palikt delj helekobakteerijas transpotos slikta duusha?
Ansiitis
Re: Helekobakteerija
10.07.2005 11:46
agraak nebija nekadas probleemas transporta lidzekljos...tagad tas paradijass...un konstateja man helekobakteriju pilna komplektaa....tas varetu buut deelj taa ka paliek slikti transportos?
Dr.asist no cita PC
Re: Helekobakteerija
11.07.2005 18:27
Delj ta ka jums slikti paliek transporta si bakterija uzmesties nevareja. Paslaik uzskata vinu par galveno iemeslu gastritu izsauksana. Pats par sevi gastrits varetu izsaukt nepatikamas sajutas.
Arstejaties.
li
Re: Helekobakteerija
12.07.2005 09:24
Mab ðíiet, ka ðíebinâðana transportâ bija saistîta ar vestibilâro aparâtu. Bet helikobaktçriju jâârstç tad, ja tâ ir ïoti savairojusies un ir sûdzîbas (dedzinâðana, kuòìa sâpes, paaugstinâts skâbes lîmenis). Tâ vismaz man teica ârsts.
Re: Helekobakteerija
12.07.2005 09:42
Pirmkârt - h e l i o baktçrija
Otrkârt - (subjektîvi mans viedoklis vçrojot vîra mâsîcu kâ viòa mocâs ar kuòìi un ðito sû** un neârstçjâs) - ir jâiznîdç jebkâda daudzuma ðî baktçrija no kuòìa laukâ un jâsâk baudît dzîve.
***
Re: Helekobakteerija
12.07.2005 10:15
Tad, kad man bija sâpes kuòìî un pâris reizes vemðana bez nekâda iemesla, arî atklâja Helicobacter pylori. Tâ kâ pastâv iespçja, ka ðî sliktâ dûða ir saistîta ar to heliko vai heliobaktçriju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 23?
Ziņa: