39,1

Aizsāka jaanis 

39,1
10.07.2005 08:35
sweicinaati

nee, tas naw mans loceklja garums, taa ir mana pashreizeejaa temperatuura...

un taa kaa nedeeljas nogalees aarstu, itsewiskji lauku rajonos , dabuut newar weershus pie jums - tiem kas domaa ka zin, tiem kas zin ka domaa un tiem kas vienkaarshi zin...

taadat - mana situaacija -

# teewinsh, vecums 22

# dziivoju kopaa ar 4-gadiigu siiko, kursh tiko beidz slimot veejbakas

# peec wecaaku teiktaa veejbakas man naw bijushas

# pasaakums saakaas piekdienas peecpusdienaa er temperatuuru 37,9

# sesdien no riita ieweeruju taadu kaa naatreni....siiki sarkani punktinji uz sejas un kruutiim

# sesdienas wakaraa temperatuura uzkaapa uz 38,9, pumpinjas bija jau uz muguras galvas pataiinaas daljas un pleciem

# sweetdienas riits pulkst 8:25 - temperatuura - 38,1, dalja no sarkanajaam pumpinjaam ir palikushas par balti caurspiidiigiem puusliishiem ir uudanjaunu skjidrumu iekshaa

# braalja siewa kas kaadreiz ir bijusi medmasa wakar teica ka vinjai tas vaal peec veejbakaam neizskataas

# taakaa iisti nezinu kas tas ir - aarsteesha izpaudaas kaa gultas rezjiims, teejs, sulas un uudens dzershana, paracetamols pret temperatuuru un
remantadiins droshiibas peec

# pashsajuuta - hmm, kaa war justies ar 38,9?? briizjiem auksts briizjiem karsts, galva nasaap, pumpas neniez(tikai minipaali knjudina), dators atvikts pie gultas,logs valjaa, eest un dzert pienas - suudzeeties nawar...

tas no manis wiss - gaidu juusu domas

paldies

jaanis

mazdakteris
Re: 39,1
10.07.2005 09:38
Labbrît,sirdzçj. Tomçr izskatas pçc vejbakâm.Citu iemeslu neredzu.Varbût pieauguðajam tâs izpauþas savâdâk. Rîcîba pagaidâm izskatâs pareiza. Rûpçjies lai íermeòa t@ nekâptu pârâk augstu jo tâ ir bîstama puiðu oliòâm.Silti nesegties,lietot daudz ðíidrums.citronu. Pûslîðus apstrâdâ ar briljant zaïo vai teiksim furacilîna spirtu.Nedrîkst atïaut tajos iekïût infekcijai.
Organisms novâjinâts,jâskatâs lai nebûtu komplikâcijas. Seviðíi censties nosist t@ arî nevajadzçtu. Sekot lai istabâ nebûtu caurvçja.Pieredzçjuða feldðera vai ìimenes ârsta skatiens tomçr netraucçtu. Vçl vajadzçtu lietot kâdu no antihistamîniem.Tavegils 1 tabl x2. Remantadîns ir specifisks pret gripas preperâts,daþi mediíi viòu nozîmç ja ir aizdomas par gripu. Tas jâdzer pçc formulas 6:4:2. t.i. pirma diena pa 2x3,otrâ dienâ pa 2x2,treðâ dienâ pa 2 tbl,x1.Ðajâ gadîjumâ es viòu nedzertu.Pirmâ brîdî tas viss kas ieðaujas prâtâ. Atraksti kâ ies. Vçlu izveseïoties. C vitamînu dabiskâ veidâ! Citroni, apelsîni,mandarîni, ....
Re: 39,1
10.07.2005 10:05
jaaa...

atnaaca braalja sieva noweerteet situaacaju....

ir tomeer vaajbakas ::

esmu vienaaas pummpaaas -shii izteica liidzjuutiibu :)

atnesa paracatamolu un tavagiilu un paracetamoolu...

tavegiilu veel neddzershu - neniez kaa bija domaats...

parecetamolu gan...temperatuura taa ap - 38*

gulju gultaa apsadzies ar palagu - durvis ciet - caurveeja naw...

eest gan gribaas - tuuliit atnesiis karstmaiziites un upenas C vitamiinam...

juutos piechakareets ka jau beernu daarzaa neizslimoju sho suuu

pashlaik viss

doshu zinju ja kas mainaas - cerams uz labo pusi :)
Re: 39,1
10.07.2005 13:52
paldies par atbalstu :)

sanesa man te wisaadas zaales(smeereejama) - taga staavu pie spogulja, baudu skatu un smeereeju sewii to iekshaa - aptiekaa izteicaas ka deriiga ir wiss kas satur spirtu....

tee arii es te njemu uz paarmainjaam klingjeriishu tinktuuru, borskaabes skjiidumu un briljant zaljo - gandriiz izdewaas saskatiit zaljo punktu :)))

dzeru tavegiilu un paracetamulu...kaa arii daudz skidruma(ne spirta saturosha) - uudeni, sulas, teeju

skats ir pabriesmiigs :( ...(atsauc atminjaa vienu seeriju no x-failiem)....

bet sawaadaak neko - dziivoju pa gultu - dators blakus - skatos filmas - tiko pasaulju karus noskatiijos...tikai popkorna nebija :(

es weel wakaraa te ienaakshu :)

jaanis
uga-uga
Re: 39,1
10.07.2005 14:38
un kaa patikaas pasaulju kari? laba ne? :)
Re: 39,1
10.07.2005 14:41
)))) Lai veicas )))
mazdakteris
Re: 39,1
10.07.2005 17:59
"Pasaulu karð" pec Herberta Velsa slavenâ fantasta stasta motîviem.Noskatîjos lielo versiju Stokmaòa jeb kâ vinu tur sauc kinoteâtrî .Biju gaidîjis kaut ko labâku. Visu filmu vienas bezjçdzigas bailes un ðausmas. Tad jau labâk aiziet uz " Debesu valstîba".Vçsturiska filma Par krustneðu karu Jeruzalemç.Bet arî daudz kaujas ainu.Vismaz vçsturiska un humâna.

Borspirtu gan nevajag uz brûcçm smçrçt.
Jâni tu esi pirmais ,kas prasot padomu tik sîki apraksti slimîbas gaitu,nosauci dzimumu un vecumu.Paldies. Tas ïoti atvieglo noteikt diagnozi un ieteikt attiecîgos mçrus. Tavegils nav domâts tikai niezes noòemðanai.Viòð neitralizç histamînus,kas izsauc daþâdas nevçlamas parâdîbas un pastiprina pret sâpju un pret drudþa lîdzekïu iedarbîbu.Tad ðie lîdzekïi nav jâlieto tik lielâs devâs.Veiksmi.Ja nesâp galva un t@ nav augstâka par 38,0 tad Paracetomolu dzer tikai 1 tbl. vai nedzer nemaz. Íermeòa paaugstinâta t@ arî ir cîòas veids pret infekciju.
Re: 39,1
10.07.2005 18:09
Un kâdu laiku neçd zemenes, jo tâm ir tendence pastiprinât alerìijas!:(
Nu nezinu
Re: 39,1
10.07.2005 22:16
Jâni, varu iedomâties, kâ tu tagad izskaties. ;)
Vispâr Tu varçtu tâs bildes ielikt draugos, lai citi arî varçtu paðausminâties... :)
Re: 39,1
11.07.2005 21:02
nu taak...treshaas dienas nosleegums (skaitot no dienas, kad paraadiijaaas pirmaas pumpas)

sajuuta - briesmiiga..ok warbuut paarspiileeju, bet nu patiikami nav :(

kaa jau teicu - pumpas tagad ir wisur - neatradu nevienu par plaukstu lielaaku plekjiiti kur taas nebuutu... mutee, uz mandeleem, uz galvas muguras un veedera, kaa arii kaajaam un peedaam(aizmirsu piemineet visu sweetaako, kas viirietim vareetu buut - labo plaukstu ::

atnaaca pus15 gjimenes aarsts - neko jauna taa arii nepateica - veejbakas, peec nedeeljas viss buus ok(vai kulee)

esmu izpircis tukshu aptieku - uz galda un peectam arii uz manas aadas ir visu weidu spirtu saturoshas tinktuuras - beerskaabes, briljantzaljaa, klingjeriishu un tas kaavinju tur spirta skjiidums 1:1500 (aizmirsu kaa vinju sauca un no gultas kaapt aaraa negribaas - bet nu juus jau saprataat :)

njemot weeraa pumpu daudzumu radaas ideja par flakonu ar pulverizeetaaju augshaa - tjipa logu tiiraamaa pudele, tikai kautkas mazaaks, kuraa wareetu saliet to smeereejamo drankji un visu vienmeeriigi nopuust, t nu ceriiba mirst peedeejaa (to nu gan te newajadzeeja piemineet - taada nelaaga sajuuta radaas)

man prieks ka kaads arii lasa to ko es te sarakstu - laikam jau patiik tiem cilveekiem sekot liidzi citu cieshanaam :)))
(laikam taa jau ir cilveeka daba...)

taa, kas veel...paraadaas pirmaas krefeles...kas jau ir beigu saakums - tas priecee :)

nezinu kaa lai tik gulj - guli kaa gribi pastaav risks griezjoties uz otriem saaniem noraut kaadu kreveli nost - un to pat nepamaniit...

hmm...par nezeeshanu...war teikt ka ir normaali - neniez(kaa nekaa 2x dienaa tavegiils tiek dzerts....bet sajuuta atspiezjoties pret miikstu un patiikamu palagu vai paarvalku ir sajuuta ka berzeejies pret skabargainu deeli....

kaa jau te dazji ieveeroja us sho slimiibas dienasgraamatu ierakstu 3 vietaas - te, tvnetaa un dr.lv, beedeejais man neskapeec nestraadaaja :(

taa tas taakaa viss - tiekamies riit no riita :)

turaas :)
Nu nezinu
Re: 39,1
11.07.2005 23:19
"kaa jau te dazji ieveeroja us sho slimiibas dienasgraamatu ierakstu 3 vietaas - te, tvnetaa un dr.lv, beedeejais man neskapeec nestraadaaja :("

Kura tad tâ treðâ vieta? :)
es zinu ;)
Re: 39,1
12.07.2005 00:27
treshaa vieta, (kas vareetu buut arii pirmaa, bet var buut arii otraa, ja nav pirmaa, bet nu, ja nav otraa, tad tomeer vareetu buut arii treshaa, bet tikpat labi taa tomeer vareetu buut taa pati pirmaa, ja nu nav taa otraa, bet ticamaak, ka tomeer tai jaabuut treshajai, bet, kaapeec taa tomeer nevareetu buut tieshi otraa, jeb, tik pat labi taa pati pirmaa, bet nu jaadomaa, ka tomeer treshaa...) ir..., ir..., ir... nee..., nee..., neteikshu ;) nu labi, labi, taa ir... nu... d..., jaa, jaa, del..., pareizi, pareizi..., taa irrr, taaa irrrr... ir ddellll..., jaa, jaaa, dellll -lffi...
uh-h...pilniigi nosviidu... ;))))

bet, tomeer, kas to lai zin..., a ja nu taa tomeer ir pirmaa, jo treshaa taa tomeer nebija, ja nu vieniigi, izlaizhot otro, kas tomeer buutu galiigi nelogjiski, jo, kursh gan peec pirmaas izlaizh tieshi otro..., bet nu vismaz zinaams, ka tai esot jaabuut starp pirmo un tresho (visas triis ieskaitot...)

shii sarezhgjiitaa jautaajuma risinaashanu centiisos paturpinaat peec atpuutas, nu..., uzreiz nepateikshu, bt, laikam riit..., bet gan jau tiksim pie taas skaidriibas, gan jau..., gan jau noteikti..., nu ja, ka noteikti, bet, peec nelielas atpuutas..., pavisam nelielas..., nu ir tak nedaudz, nu taa, pavisam nedaudz reizeem jaaatpuushaas..., bet, skaidriibai tak arii jaabuut..., bet..., nu..., liidz riitdienai..., tad jau..., gan..., noteikti..., jaa, NOTEIKTI...

nu tad pagaidaam...
tikai liidz riitdienai...
un...
noteikti...


;)))))))))))))))))))))))) ;))))))))))))))))))))))))))))))))

bet, nu ir jaabuut tai skaidriibai, ir!
puíe
Re: 39,1
12.07.2005 09:59
"labo pirkstu" gan pasaudzç... ;)
Re: 39,1
12.07.2005 11:03
sweika tauta

ir pienaacis 4taas dienas riits...un ir juutams progress - jaunas pumpas wairs neweidojas :)

bet toties visas wecaas tagad ir paarveetushaas par baltiem nesimpaatiskiem puusliishiem :(

pashsajuuta pashlaik ir normaala - cik nu vinja normaala var buut ar 38 temperatuuru un paskatu kaa shrekam...

tikko paeeedu brokastis - eest ta ar kautko vajag...bet lejaa dabuut ir pagruuti - mandeles - sajuuta taada itkaa buutu druumaakaa angiina, bet nee...angiina naw - ir tikai veejbakas :))

pashlaik kautkaa uz rakstiishanu nenesaas :( aizieshu paguleet un tad meegjinaashu veelreiz..

labi, mans iet pasnaust :)
Re: 39,1
12.07.2005 17:41
nu taa..paguleeju mazliet(sawas 3-4 stundas no vietas kaa sists)...

vai kas ir mainiijies??

jaa, shis tas ir...taas pumpas kas ir mutee izskataas ka ir pliisushas...variet mineeet kaada taga ir sajuuta...visu laiku mutee ir peecgarsha itkaa buutu apeests puscitrons....

kaa jau teicu - jaunu pumpu tikpat kaa naw - ja ir , tad taas paraadaas taa negribiigi...

aadas kraasa leenaam mainaas no tumshi zaljas uz salaatzalju, jo beidzas briljantzaljais un tagad tiek smeeereets ar taam spirta tinktuuraam, kas ieprieksh ruupiigi liktos punktinjus vienmeeriigi sadala pa visu aadu...

mana ieprieksh kautcik bruunaa aada vairs nav redzama..taas iisto toni war tikai nojaust zem jaunaa modernaa un europeiskaa zaljaa pamattonja :)))

shodien ieveeroju ka nejeedziigi swiistu...iztsewishkji pa miegam...tiko nomainiiju 2tro gultas komplektu(tas ir 2 palagus un spilvendraanu)...

pieljauju ka shij speelei, kuraa piedalos nelabpraat, vajadzeetu beigties kaadas 3 dienas peec peedeejas pumpas paraadiishanaas...lai arii negribeeju shodien ieweeroju paardesmit jaunas pumpinjas...taa kaa speele turpinaas!!!

bet nu jaabeidzas wisam (iznjemot mani) buutu shiis nedeeljas laikaa, liidz sweetdienas vakaram...taa es wismaz ceru...jo man saak piegriezties shitaa speele, jo ne te gaadu exit war atrast, ne te kaadus health-cheatus var ievadiit... :)) shitaa speele manaa weerteejumaa ir izgaazusies...

taa kaa weseliibas staavoklis leenaam saak uzlaboties sanaak laiks un gribeeshana apskatiities kaadu filmu vai turpinaat iesaakto maajas lapas izveidee(ne pa veejbaku teemu:)))

par filmaam -
sawu laiku biju sawaacis visas filmas ko tolaik raadija forumcinemas...taga ir kadas 6-7 palikushas...

ja nemaldos aizvakar noskatiijos the wars of the worlds(nu taa...graamata bija interesantaaka, kaut arii shis tas bija paarnjemts, daudz kas arii gaaja zudumaa :(, bija interesanti saliidzinaat ar 1963 gada filmu ar to pashu nosaukumu...)

taga skatiishos robots(itkaa animaacija beerniem, bet nu datorgrafikas deelj vien ir weerts redzeet :))

taa kas weel man te staaw plauktinjaa - Boogeyman, HITCH, Madagascar, The Pacifier, The Hitchhiker's Guide to the Galaxy, White Noise, xXx2 The Next Level, Constantine, Flight Of The Phoenix, House Of Wax, Alfie, Star Wars Episode III, Kingdom of Heaven...

shis tas ir...un lai arii tas ko es dari ir piraatisms(kaut arii mazos apmaaros, jo taalaak es jau taas filmas netirgoju...)..filmas ir labas, bet komeediju te tieshaam ir pamaz, vairaak gan shausmenes, bojeviki un weeel shis tas...

aa..taa kaa jau piemineeju to weblapu veidoshanu, tad reku irt starprezultaats

www.vidzupes.from.lv

(nekas iipash, ja padomaa ka veidots wordaa)..

labi, nezinu kaa juus, bet es piekusu...jaaiet atkal paguleet

warbuut weel wakaraa piekaaapshu, ja nee - tad tiekamies 5taas dienas riitaa :))

ataa
Re: 39,1
12.07.2005 19:03
http://woman.delfi.lv/forum/read.php?f=22&i=177528&t=177528


turpinaajumu wari lasiit sheit - te saak apsiikt interese :(

jaanis
Re: 39,1
12.07.2005 23:01
Neapsîkst gan! Tauta aizrautîgi seko notikumu gaitai. Kaite gan Tev pagadîjusies nu tâda... Tie, kas labi zina, kas tas ir uz savas âdas, droði vien vçl forumos netusç. Tie kas tusç forumos, paldies dievam, slikti atcerâs tos laikus
puíe
Re: 39,1
13.07.2005 09:23
noskaties HICH... man baigi patiks - smieklîga... un tam dþekam tur arî kaut kâdas veselîbas problçma vienâ brîdî uznâk - tâs slimîbas mçdz bût smieklîgas (kamçr pats neiekrît...)
Re: 39,1
13.07.2005 09:51
nu ja tauta grib, tad tautai buusss!!!

turpinaashu rakstiit arii te(jau dr.lv sanjemshu liidziigu weelmi no tautas, tad arii tur buus shii bezgaliigaa staasta(bezgaliiba beigsies veelaakais sweetdien) turpinaajums..

tu taa...esmu pamodies...ir saakusies 5taa diena....

kas jauns???

pumpas taaspashas, zaljais aadas tonis taspats...

pie + war pieskaitiit ka,
*warteikt neweidojas jaunas pumpas :)))))))))))))))
*vecaas izweido kreveli un dziist labi - arii uz sejas :)

diemzjeel ir arii -
*saskaitiiju kaadas 10 pumpas uz meeles, kas manaami iespaido eeshanas procesu un visu paareejo ar muti saistiito(tas nebij domaats divdomiigi....)
*vakar gadijaas liela mulkjiiba ar termometru - sniedzoties peec graamatas(velsa pasaulju kari) termometrs izsliideeja no paduses uz sashkjiida uz griidas(jaaatgaadina - tas nebija spirta, bet gan....(pashi nojaushat....))
dziivsudrabs tika weiksmiigi sawaakts un utilizeets pie zjoga staavoshajaa konteineraa....bet taa vai taa droshiibas peec shonakt guleeju citaa istabaa....taakaa savu temperatuuru pashlaik newaru pateikt, jo tas bija peedeeejais straadaajoshais termometrs visaa maajaa :(

taak labi...pashlaik pietiek - es piekusu :)

peec pusdienaam turpinaashu

jaanis
Re: 39,1
13.07.2005 09:54
hmm laikam temperatuura mazinja jau ir...vieglas koncentreeeshanaas probleemas - rakstot tekstu ieksh dr.lv ar piebildi - (jau dr.lv sanjemshu liidziigu weelmi no tautas, tad arii tur buus shii bezgaliigaa staasta...

ni jaa - jaaiet paguleet - tas fakts :)
Re: 39,1
14.07.2005 21:49
sweiki :))

6taas dienas vakars

sory, ka dienu biju pazudis - seedeeju zaaliitee, skatiijos zilajaas debesiis, klausiijos kaa putninji chivina...(var nojaust ka man paliek labaak...)

temperatuuru vairs nemeeru - jo taas tikpat kaa naw - ok warbuut mazliet virs normas, bet tas naw manaams...

pumpas saak palikt mazaak - dziist labi(arii taas kuras nejaushi ir noberstas)...

nez, kas bija domaats ar komplikaacijaam???pashlaik neesmu manijis neko aarkaarteeju..

par zaaleem - taga dzeru vairs tevegiilu(lai neniez)..un 2x dienaa paareju paari pumpaam ar spirtu saturoshu shkjiidumu(tjipa dezinfekcija)...izmeegjinaaju arii smarzjas - doma laba...2 in 1 - smarzjo un dezinficee :)))

var teikt ka shitais jau ir beigu saakums - sliktaak vairs nebuus - tagad - tikai labaak :)

pagaajushu nakti guleeju kaa sists(beidzot, jo pirmaas dienas modos pa reizeem 3 augshaa) un pamodos ap kaadiem 10 - sajuuta ideeaala

padienu paguleeju puseenaa (dazjiem pie maajas ir zaaliens) - pirmajaa briidii apzjilbu no gaismas :))

turpmaak rakstiishu 1xdienaa(wakaros)- sawaadaak sanaak atkaartoties un peec labajaam zinjaam taa vai taa naw pieprasiijuma, ne taa??

pieljauju ka sho teemu wareesim sleegt sweetdienas vakaraa, bet ja ne, turpinaashu kameer pazudiis peedeejaa pumpinja un es buushu pilniibaa atjauninaats :))

ok man iet speeleet gta sa

turaas
mazdakteris
Re: 39,1
14.07.2005 23:20
Ceru ka pçc katras çðanas tu skalo muti ar kumelîtçm(tçju) vai zilo graudiòu rozâ krâsas ðíîdumu.Zilie graudinû ðíîdums ir labs tâpçc,ka piedezina un mutç tâs pumpas nav tik sâpîgas. Vai tu sûkâ kâdas sûkâjamâs tbl.? Neoangîns,sebidîns u.c?
Vçlreiz pârbaudi visu istabu uz dzîvsudrabu. Tas ir viskaitîgâkais ieelpojot.Pat ieçdot viòð nav tik kaitîgs.
Turpini lietot citronu katru dienu dzçrienu veidâ lai atjaunotu spçkus un izvairîtos no komplikâcijâm. Vçl vari padzert Eleuterokoka draþejas pa 1-2 x2 dienâ. Uz vakaru viòas nedzeri jo tad var traucçt iemigt. Saule .vçjðs, netieði saules stari arî palîdzçs dzîðanas procesam.Miegs naktî spçcinâs. Veiksmi. Pârâk neaizraujies ar filmu skatîðanos.
Vai tu lasi Herbertu Velsu Pasauïu karð. Tad tu esi fantastikas cienîtâjs? Es ar to slimoju lîdz pat 35 gadiem.Liekas izslimoju. Bet tas palîdz sapòot. Bet nepalîdz apgût praktiskas lietas.Iesaku Ivans Jefrçmovs. Diemþçl latvieðu valodâ viòam ir tika Taisa Afinskaja un Andromedas miglâjs.Pareizâk Afînu Taisa. Tas par geteru,kas draudzçjas ar Aleksandru lielo. Vesturiska fantastika.Krievu valodâ viòam ir ïoti skaista fantastika. Ir Lezvije britvi.To savâ laikâ ,jaunatne lasîja rindas kârtîba vienas nakts laikâ. Biezâka par trîs musketieriem.Skaista íermeòa noslçpumi un iemesli.Çìiptes faaroni,senâ Grieíija. Krçtas sala ar saviem noslçpumiem u.t.t.Veseïojies un sapòo. Grâmatas attîsta iztçli. Filmas uzspieþ kliðejas.Labu nakti
Re: 39,1
15.07.2005 11:31
Jefremovu nevar lasît tulkojumâ.
lea
Re: 39,1
15.07.2005 12:57
Re: 39,1
15.07.2005 20:58
labwakar :)

7 dienas vakars...(jau nedeelja kopsh tas viss saakaas - cik labi ka taga vis(gandriiz viss)ir garaam :)))

par weejbakaam wairs liecina pashas pumpas...pashsajuuta tagad ir kaa parastaa vasaras dienaa - un vasaras diena shodien bija kapitaala - shitaa saule...hmmmmm :)

taa kaa par iedegumu nebuus jaadomaa, tikshu valjaa no pumpaam, papljaushu paaris reizes zaaliiti(vai to kas palicis no vinjas paari peec shitaa sausuma perioda) un iedegums buus tur kur vinsh bija pirms shii adventure geima.. :)

zaales vairs principaa nedzeru - naw wajaadziiba - neieshu tak skabargas deelj antibiotikas dzert(tas bij saliidzinaajums)...

ui..fantastika ir labaa...pat karlisons netur liidz.. :)

abos gadiijumos - gan velsa pasaulju kari, gan azimova es-robots graamatas wariantaa bij labaaki - filmaa daudzkas pazuud(kaa tas parasti notiek...) vai tiek piedomaats klaat...bet no otras puses taa ir filma...un nejau graamatas paarstaasts(iedomaajos es-robotu no 8 vai 9 daljaam kaa tas bija graamataa...ui...tas gan vairs nebuutu tas...

ar krievu valodu te dazjiem ir probleemas - varu anglju un vaacu, bet krievu man newelk :(

un arii taa lasiishana parasti notiek pa ziemaam - man wasaraa naw laika - ziemaa gan :)

labi...juus noprotat ka man iet aizwien labaak - un praats wairs nenesas uz liidzjuutiibu prasoshaam veestuleem, bet nu esmu uzlicis sew to kaa pienaakumu liidz peedeejai pumpinjai te ikdienas ko rakstiit....

taa kaa tiekamies riit :)

jaanis
mazdakteris
Re: 39,1
15.07.2005 22:07
Aizeks Aizimovs.Reids Breidberijs.DÞeks Londons Biju par viòiem jau aizmirsis.Laimîgais.
Re: 39,1
15.07.2005 22:22
Starpcitu, manas pçdçjâs grâmatas, par ko biju sajûsmâ bija:
"Sinuhe Çìiptietis"
un Lorenss Darels "Kipras Rûgtie Citroni"
ja patîk par Latvijas vçsturi, tad iesaku
Rûmnieks&Migla "Kurðu vikingi" un "Sveiks jautrais Rodþer"

bet pçc kâda mçneða rekomendçju paðíirstît (îpaði v.distoniíiem):
Karîna Eòìele "Sçnes un sçòu çdieni" 323 receptes un sçòu attçli
mazdakteris
Re: 39,1
16.07.2005 19:31
Darels par dzîvniekiem? Paldies par info. Varbût atsâkðu.Seviðíi jau vçsturiskâs.
Re: 39,1
16.07.2005 22:06
Mazdakterim

Tas, ko Tu domâ ir Dþeralds Darels!:)
Lorenss ir viòa brâlis un Rûgtie Citroni ir par politiko taìçdiju Kiprâ piecdesmitajos gados!
Re: 39,1
16.07.2005 22:30
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: