Suòa çrces

Aizsāka Vau 

Vau
Suòa çrces
10.07.2005 16:54
Te ir visâdi gudri dakteri un vienkârði gudri cilvçki.Varbût palîdzçsiet ar jautâjumu par mazu dzîvnieciòu.:))
Mûsu sunim katru dienu pçc izskraidîðanâs atrodam vismaz pâris çrces.Esam smçrçjuði ar pretinsektu lîdzekli skaustâ,ar spec.ðampûnu..bet ir tâpat,turklât pçc vannas salien suòam ausîs.
Sunîts tâds mazs,gaiðs,çrces var uzreiz pamanît.Jautâju,jo baidos,vai suòa çrces arî var bût inficçtas?Esam atraduði arî mâjâs uz grîdas,neskatoties uz visai normâlu tîrîbu mûsu namâ.
Gribçtos to mazo nabadziòu no ðiem riebekïiem atbrîvot.Mums tâs çrces nekoþ,bet vai tikai aiztiekot,nevar inficçties?Un,vai dzîvnieki slimo ar encefalîtu?
zumm
Re: Suòa çrces
10.07.2005 17:07
www.erces.lv-tur par to bija rakstiits kaut kas
Vau
Re: Suòa çrces
10.07.2005 17:21
Paldies,palasîju,tur stâsts par trusi-tas pats jau laikam ar suni.Tik starpîba tâ,ka nevar viòu mçnesi nemazgât...Vinð maziòð,pusgadu vecs,ar gaiðu spalvu un trakulîgs,visu laiku novârtîjies...:((
zumm
Re: Suòa çrces
10.07.2005 17:45
Eerces jau neshkjiro,kuraa kazhokaa kodiishos- cilveeka vai sujna. Protams, ka suniitim arii ir inficeetaas, tachu shie dziivniecinji neslimo taa kaa cilveeki.Pastaav liela varbuutiiba, ka no sunja kazhocinja izkriit eerce(kas nav paspeejusi piessuukties), piesuucas cilveekam un apdraud veseliibu. It iipashi, ja suniitis miil uztureeties gultaa. Esmu eerces upuris un pieljauju, ka mans suniitis to man arii atnesa. Eerci nedriikst sunim iznjemt ar pliku roku!
Vau
Re: Suòa çrces
10.07.2005 17:46
Tas nu gan man jaunums,--domâju,ka ir suòu un cilvçku çrces un blusas...
Re: Suòa çrces
10.07.2005 18:14
Çrces ir çrces un kad viòâm gribâs çst, viòas neðíiro, jo çdiens ir çdiens.
Vislabâk izraut çrci var ar uzacu raujamâm knaiblçm un puðumu pçc tam noteikti jâapstrâdâ ar kâdu dezinfekcçjoðu ðíîdumu.

Piezvani uz Mazo brâïu hospitâli (caur 118) un viòi Tev sniegs vislabâkos padomus!
Vau
Re: Suòa çrces
10.07.2005 18:33
Es neesmu Latvijâ un te viss ir savâdâk-pat çrces izskatâs savâdâk-tâdas sarkanas ar garâm kâjâm un mums tieðâm neko'þ.
brrr
Re: Suòa çrces
10.07.2005 22:13
Tad jau taas buus blusas nevis eerces
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 25?
Ziņa: