ne îsti par medicînu?

Aizsāka meita 

meita
ne îsti par medicînu?
10.07.2005 19:59
Padalieties ar mani savâs domâs.Vai var vîrietis 50 gadu vecumâ iemîlçties?Tçtis kâ aptracis.Saprastu vçl,ja sekotu modei un iemîlçtos jaunâ,bet nç.Viòa mîlas objekts ir viòa vecuma sieviete.Es neko nesaku un arî nekur nejaucos,bet îsti normâli man tas neliekas.Mîlestîba 50 gados man liekas drusku smieklîga:)
vainîgais
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 20:01
Man viòa liekas smieklîga 20 gados, kad cilvçks neko no dzîves nesaprot.
go
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 20:05
:)
Nu, bet, protams, ka var!
meita
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 20:19
vçl pirms pusgada viòð mîïi un draudzîgi dzîvoja ar savu sievu(ne manu mammu),bet nu viss,jauna mîlestîba un viss cauri.Nekâds meitu ìçìeris arî nav savâ dzîvç bijis.NESAPROTU:(
vainîgais
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 20:26
Lîdz cik gadiem ir pieklâjîgi iemîlçties ?
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 21:13
Ir pilnîgi normâli mîlçt un arî nodarboties ar seksu 50, 60, 70, 80, 90 ... gados un kâ kristieði saka - lîdz nâve mûs ðíirs!

Bçrniem ïoti bieþi ir problçmas uztver savus vecâkus kâ seksuâlas bûtnes!

Kas attiecas uz to smieklîgumu, tad es sliecos piekrist vainîgâ viedoklim, nu vçl tikai jânomet pâris gadiòi, jâatcerâs mana paðas pirmâ mîlestîba, tas, kas toreiz bija galvâ un toèna var paòirgt!:)
meita
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 21:24
nu laikam jau paðai jânodzîvo lîdz tam vecumam,tad arî sapratîðu.
zâlîte
Re: ne îsti par medicînu?
10.07.2005 21:30
Nu nezinu vai 90 gados nodarboties ar seksu ir normâli, bet varonîba gan:) pie tam abpusçja:)
Þanete
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 07:14
Man drîz bûs 40..tikko izðíîros ar vîru,tâ bija mana otrâ laulîba.Un ,liekas,ka sirdî esmu palikusi galîgi veca..Gribas mieru un lai mani visi liek mierâ.
'Pçc visiem priekðrakstiem man vajadzçtu izjust vçlçðanos atrast jaunu draugu,visâdi lencçji ir..bet es nevienu vîrieti blakus vairs negribu.Kaut kâ liekas,ka viòi man nav piemçroti-nu neredzu es tâdu,kâ gribçtu.
Autorei gan varu teikt,ka par tçta aizrauðanos ir jâpriecâjas-laimîgs cilvçks dara laimîgus savus apkârtçjos,visa pasaule ap mîloðiem cilvçkiem ir gaiða un krâsaina.
mjaa
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 18:22
arvien vairâk valstî kïûst cilvçku, kam gribas mieru. Tîri cilvçcîgu mieru.
It seviðíi starp sievietçm. Vai paliek par smagu to visu nest - bçrnus, sadzîvi, darbu, vîru, mîïâko (ja ir)?
Þanete
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 18:49

Tev taisnîba...Bet ir arî apstâklis,ka sabiedrîbâ pieòemtas normas mums liek dzîvot citâdi,nekâ gribçtos. Nav pieòemts bût vienai-nu,vismaz mîïâkajam gan jâbût..:)) Atceros,ka pirms otrâs laulîbas vairâkus gadus biju viena.Un pat manas labas paziòas vairîjâs mani vienu aicinât ciemos,domâdamas,ka es visur makðíerçju vîrieðus-ka tik kâdai ko nenoceï..Arî tad nebija nekâda vçlme satikt un vilkt gultâ un mâjâ kâdu puisi.Bet..notiek,kâ nekad negaida.Ir iemîlçðanâs,kâzas,ìimene..tad viss jûk.
Un ðobrîd liekas,ka ir palicis par smagu..ïoti gribas mieru.Lai vismaz kâdu laiku nekas nenotiek.Ne slikts,ne labs,lai ir vienkârði ikdiena.
Þanete
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 18:50
mjaa

Tev taisnîba...Bet ir arî apstâklis,ka sabiedrîbâ pieòemtas normas mums liek dzîvot citâdi,nekâ gribçtos. Nav pieòemts bût vienai-nu,vismaz mî
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 21:18
Cilvçks nav elektrîbas slçdzis- klikð un top gaisma, klikð - tumsa. Pârdzîvojumi, emocijas un pieredze krâjas un krâjas lîdz esam gatavi vai nu mîlestîbai, vai vientulîbai. Vienam âtrâk, citam lçnâk. Ja notikumus steidzina, tad liela varbûtîba kïûdîties. Ja cilvçks grib bût viens, tad tâ tam arî jâbût. Vajag ïaut sev atpûsties un sakârtot prâtu un jûtas. Tad, satiekot jauku cilvçku, varçs baudît jaunâs attiecîbas nevis likt tam otram lâpît savas dvçseles rçtas.
No vienas puses, ja sabiedrîbâ pieòemtâs normas nesakrît ar mûsu paðreizçjâm izjûtâm un stâvokli, tâs it kâ traucç. Bet no otras puses, tâs uztur kaut kâdu, var bût iedomâtu, lietu kârtîbu. Vienkârði jâatrod lîdzsvars: kas drîkst traucçt manu mieru un kas nç, kas man ir svarîgi dotajâ brîdî un kas nç.
rûtiòa
Re: ne îsti par medicînu?
11.07.2005 23:49
plant, kad Tu raksti, viss shkjiet tik vienkaarshi un skaidri...
prieks, ka Tu esi!!
;)
Zhanete
Re: ne îsti par medicînu?
12.07.2005 09:36
Plant!
Noskaidrosim beidzot-Tu esi vinjsh vai vinja? :)))
Iepaziities nav praataa-tikai liekas neticami,ka viirietis var buut tik saprotoshs.Laikam esi viena no mums:)) Ja?
puíe
Re: ne îsti par medicînu?
12.07.2005 10:13
HE.... zinu reâlu gadîjumu - vecîts (70 gadi!) aizbrauc uz klases salidojumu - satiek savu kalses biedreni (arî ap 70 g.) - iemîlas, pamet savu sievu un aizlaiþas pie jaunâs mîlestîbas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: