Dupsis

Aizsāka Zhora 

Zhora
Dupsis
13.07.2005 15:09
Vienvârdsakot briesmîgi...
No stringiem vai kaut kaa taada man ir iemetusies kaite, suurst tur viss un kaartojot dabiskaas vajadziivas arii drusku asinjo. Domaaju, ka nekaadi hemoriidi tie nav (lai gan nezinu, kaa ir, ja taadi ir). Procto Glyvenol nepaliidz. Kaa aarsteet???
zâlîte
Re: Dupsis
13.07.2005 15:16
Iesâkumam - beigt valkât stringus.
Zhora
Re: Dupsis
13.07.2005 15:27
Beidzu, bet nekaadu izmaiòu:-((((
Re: Dupsis
13.07.2005 15:54
Ir variants - paòemt lielo trîmo spoguli un apskatît sevi no pakaïgala - varbût tad bûs kâda jçga, jo iemesli var bût daþâdi:
stringi, hemoroîdi, sçnîte, spaïi, sasvîdums un pârkarsums, alerìija, infekcija nu un skorbuls....un ja ðis neievieð skaidrîbu, tad aizèâpo lîdz ârstam!

Zâlîtei!
Es stringoju jau no pagâjuðâ gadsimta un gribu teikt aizstâvîbas runu maniem mîïajiem stringiem.
Stringi ir daþâdi- ir tâdi, kurus pat nejûti un tâdi, kas ir "þiletveidîgie" (íînas vai taivânas raþojums). Man ir patgadîjuðies laikam tikai kâdi 3 neveiksmîgi eksemplâri, bet tie paði arî bija îpaði meþìîòoti!
Vçl stringi var grauzt, ja îpaðnieks ir sevi iztçlojies sev piem. 10 izmçra dibenu, bet skaudrâ realitâtç viòam ir kâds 14 vai 16 izmçrs!
Zhora
Re: Dupsis
13.07.2005 16:09
Jââââ...
Laikam buus vien jaavelkâs pie ârsta....
one
Re: Dupsis
13.07.2005 16:14
Fuj, aarstam raadiit dibenu.
Zhora
Re: Dupsis
13.07.2005 16:16
NU, es jau ar par to pashu!!:-)))
Diana
Re: Dupsis
13.07.2005 20:16
Kas jadara, jadara!
Neklausies one! :)
Re: Dupsis
14.07.2005 14:11
tam jau ârsti domâti :) Varbuut Tu vari sheit ierakstiit jautaajumu teemeetu tieshi dibena aarstiem, lai vinji atsaucas :)
mazdakteris
Re: Dupsis
14.07.2005 23:34
Mîïâ. Nomazgâjies (dupsi) ar vâju zilo graudiòu ðíîdumu) Pçc tam maigi iezied ar Fucikort ziedîti. 2-3x dienâ. Jâiestâjas atvieglojumam. Seko vçdera izejai. Kefîrs, bietes,plûmes.Tikai neaizraujies. Brîvas biksîtes. Silti nesegties. Izslçdz pagaidâm no çdienkartes visus sâlîtos,piparotos etiíotos,þâvçtos produktus.Galvenais lai gaiss tur staigâ.Nepatiks Fucikort ârsts izraksîs kaut ko ar hidrokortizonu. Tie âtri noòems iekaisumu un niezi. Vçlâk katreiz pçc atviegloðanâs apmazgâjies(likums!) un iezied ar cinka ziedîti.Atceries katras dienas vçdera izeju.Jânoskaidro kas tas bija .Vai izsutums vai hemoroji vai noberzumi. Nçsâjiet stringus,tas jums piestâv. Bet ne ikdienâ.Seviðíi karstumâ. Un ,kâ jau teica, izmçrs. Berzst nedrîkst. Seviðíi ja daudz staigâ.Pieguïoðas bikses karstâ laikâ nençsât. Segties viegli. Gulet ar pliku dupsi.Uzmanîgi ar ziepçm. Kârtîgi jânoskalojas.Nelietot bakteriocîdâs ziepes-nâve...
Veiksmi.
sausmas
Re: Dupsis
15.07.2005 07:24
> Nelietot bakteriocîdâs ziepes - nâve...


JEZUSSS!!!

Jus mani izglabat - gribeju tiesi iet rokas mazgat ar jaunajam ziepem!
Re: Dupsis
15.07.2005 08:27
Pareizi mazdakteris saka par tâm bakteriâlajâm ziepçm!
Rokas gan pçc âra var ar viòâm mazgât (es domâju), bet nekâdâ gadîjumâ dupsi vai citas mazâk augstdzimuðas íermeòa daïas!

Viòas iznîcina visas (arî labâs) baktçrijas uz âdas/gïotâdas un tad baigos hodos savairojâs sliktâs baktçrijas.
Es arî (Safe-guard reklâmas ex-upuris) iedzîvojos pumpâs uz muguras, tâ kâ ir pârbaudîta ðitâ draòíîba!
Re: Dupsis
15.07.2005 09:25
Dusma - tu man ïoti ïoti patîc ! Tâda - kâdu Tevi esmu iedomâjusies. Superîgu Tev dieniòu ! !!!



madara
Re: Dupsis
15.07.2005 09:32
Paldies, Madara! Forði, kad kâds pasaka kaut ko atzinîgu!
Tev arî superîgu dieniòu! :-)

Esmu visâda, citiem pumpas no safe-guard, citiem savukârt no manis, bet citiem es atkal esmu kâ terapija!:)
Re: Dupsis
15.07.2005 11:05
Jâ, Dusma - es to no sirds un nopietni.



madara
Re: Dupsis
16.07.2005 10:39


Dusmai parâdîjuðies kvçli fani ;))
arii...
Re: Dupsis
16.07.2005 15:33
Dusma, Tu tieshaam esi fascineejosha!
Jaa, arii man ljoti patiik taadi cilveeki, kaa Tu! ;)
Patiess prieks, ka taadi kaa Tu, kaut mazaakumaa, tomeer ir!!!
Pilniigi nopietni...
ibio
Re: Dupsis
16.07.2005 18:26
dies nedod daudz taadus kaa dusma.. un tas buus garaam, ja mierinaasies ar domu, ka esi baigaa iipashaa , ka pret tevi nav vienaldziigo, tikai fani vai antifani..da nu, mulkjiibas! :)
mani dusma neinteresee, t5ikai noveerots, ka iedomiiga, slavee ne tikai savu figuuru, bet domaa, ka ir tik gudra, tikai meedz taa nobliezt garaam.. un veel leciiga, nevar muti notureet ciet, ja vinjai uzbrauc, hah :)) bet tas taa..nesvariigi
man vairak interesee kopumaa- nevaru saprast, kaadiem jaabuut cilveekiem- cik diivainiem un ar klikshkji- lai tuseetu te regulaari.. es te esmu bishkji palasiijusi, bet lielaakas devaas...fuuu...tur jaabuut vai nu slimam, vai nu ar patologjisku interesi par mediciinu, vai nu tiiksminoshamies par citu nelaimeem.. jeb totaaalm hipohondrikjim!!! dziivot ar domaam par slimiibaam, visaadaam negaacijaam- da stulbi liidz bezjeegai! jo nemanot tachu dziivo ar domaam fonaa par sho te visu, tas tachu noseezhas zemapzinjaa un pat ne zemapzinjaa, .. ja katru dienu ''chato'' te, tad galvas jums sapuudereetas, domas par sho forumu jums fonaa vislaik ;DDD
diivainji, lai neteiktu, ka nozheelojami esat, iznjemot tos, kuri ir - nezinu- gados jeb aarsti, kuri atbild tikai par temu jeb tie dazhi, kuri izjuut to kaa savu misiju citiem paliidzeet, nu piemeram, nezinu- mazdakteris varbuut- liekas, tieshaam reaali grib tikai paliidzeet, nevis ziimeejas ar saviem kaut kadiem izteicieniem un 'humorinju'... taadiem visu cienju.. bet nu paarejie.. hmm...!
obaa
Re: Dupsis
16.07.2005 19:02
Kad mazdakteris pienjem citu niku, pie., dr.Pauts, tad arii ir ko palasiit.....un no palidzeeshanas tur nav ne smakas.
Melânija
Re: Dupsis
16.07.2005 19:57
ibio, ja tev dusma tâ neinteresçtu, tad Tu nebûtu par viòu te veselu traktâtu sarakstîjusi!:DDDDDD
to ibio
Re: Dupsis
16.07.2005 20:09
Ko tu pati te lien, ja tev te visi ir taadi stulbeni?
Nozelojama, prasta, rupja un izskatas ari, ka neglabjami slima matite!
arii...
Re: Dupsis
16.07.2005 22:48
...nu mezhaa visi koki vajadziigi,
bet nezaales (kaa ibio) jau neizniikst!
Zilâ zaïâ lillâ rozâ
Re: Dupsis
16.07.2005 23:59
ibio laikam nepatîk ne savas formas ne arî smadzenes!:P
Saka jau, ka citos krît uz nerviem savi lielâkie trûkumi!
mazdakteris>obaa
Re: Dupsis
17.07.2005 14:13
Obaa beidz klaèoties.Ja tev kaut kas liekas met krustu. Veiksmi tev un mîïus cilvçkus apkârt. Esi laba un citi arî bûs labi. Mîïu buèu.
dakðiòa
Re: Dupsis
18.07.2005 09:07
forði - tçmas nosaukums gandrîz saskan ar tçmâ apsprieþamo tekstu :)
Re: Dupsis
18.07.2005 13:52
dakðiòa..kaa vienmeer shajaas karstajaas diskusijaas:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 22?
Ziņa: