kjeizargrieziens

Aizsāka Skaistaa 

Skaistaa
kjeizargrieziens
14.07.2005 16:18
Kaapeec padomijaa grieziens bija vertikaals,pat virs nabas; bet grieza arii horizontaali(pa blatu..?;)
Shodien - kaados gadiijumos grieziens tiek veikts pa vertikaali?
XL paldies, ja komentees arii Dr. :)
li
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 16:55
Man ðíiet, ka mûsdienas tomçr grieþ horizontâli. apgalvot nevaru, bet man tâ ðíiet.
Mûsidenâs medicîna ir gâjusi uz priekðu un ir savâdâka kâ padomju laikos. Ir visâdi jauni pçtîjumi, jaunas, efektîvâkas metodes.
Skaistaa
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 17:54
li
Bet, ir dzirdeets, ka SHODIEN......... griezienu veic arii vertikaali..
Kaados gadiijumos?
No kaa tas ir atkariigs?
Varbuut, no iegurnja izmeeriem un auglja svara?
one
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 19:31

Bet Latvija taèu vçlaizvien ir Padomju Savienîbâ!!!
Hmmm
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 19:38
To one
Kaa Tu to domaa?
Vai tas ir sarkasms?
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 19:41
one vienkârði kâdus gadûs nebûs avîzçs ieskatîjies!:)
Skaistaa
Re: kjeizargrieziens
14.07.2005 21:50
Dusma
Sanaak Tu zini vairaak :)
Vai Tu tikai kritizee? ;)
...
Re: kjeizargrieziens
15.07.2005 23:24
Paarsvaraa ir horizontaals grieziens. Vertikali griezh, ja tur jau ieprieksh ir reta kaadu iemelsu peec, varbuut arii veel kaados gadiijumos
Skaistaa/ ...
Re: kjeizargrieziens
16.07.2005 00:30
nekaa nebij,zinu,ka vienai pazinjai Stradinjos grieza vertikaali/2.dzemdiibas/ tad, kad pirms- vinjai grieziens bija horizontaals..kjeizars..1.dzemdiibaas.
Taapeec es arii jautaaju, kas un kaa..
Taadu kaa krustu uztaisiija. -)
Re: kjeizargrieziens
17.07.2005 21:23
Vai tikai tas nav saistîts ar vçdera muskuïu izvietojumu. Laikam vertikâlais bija "vieglâks" priekð sadzîðanas, bet horizontâlais nav tik pamanâms. Kaut kâ tâ.
Es
Re: kjeizargrieziens
17.07.2005 21:33
plants
tik un taa nesaprotu... =))) ...
Lo
Re: kjeizargrieziens
19.07.2005 11:29
Es pirms narkozes, kad uzzinâju, kas man veiks íeizargriezienu, ïoti izmisîgi izlûdzos horiz. griezienu. Daktere veca, tâpçc arî parasti visâm sagrieþ pa vecam. Viòai tâ gribas un viss.....Domâju, ka bez jebkâdiem apsvçrumiem. Horizontâlais arî, manuprât, dzîst vieglâk. Varbût vienîgi grûtâk saðût?.....

Kâ jûs domâjat, íeizargrieziena laikâ sievieti var inficçt, piemçram, ar papilomas vîrusu?
Re: kjeizargrieziens
19.07.2005 12:07
Nu man bijuði 2 íeizari un daktere nav pat pieïâvusi domu, ka varçtu griezt vertikâli. Sadzija âtri, pçc 2 nedçïâm biju par operâciju aizmirsusi. Tagad pçc pçdçjâ íeizara pagâjuði 7 mçneði un rçta tikpat kâ nav redzama, domâju, ka ar laiku tâ pazudîs pavisam (ja nebûs atkal jauna vietâ).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 13?
Ziņa: