kâdas analîzes jânodod?

Aizsāka liste 

liste
kâdas analîzes jânodod?
16.07.2005 15:14
nu jau nedçïu man ir paaugstinâta t, pçdçjâs dienâs parasti 37,2 - 37,6; paðsajûta visai nepatîkama.
biju visai pârliecinâta, ka tâ ir parasta saaukstçðanâs (klepus un iesnas nu jau ir cauri), bet temperatûra nepâriet joprojâm, jûtos slikti.

galva sâp, no rîtiem pamatîgi trîc rokas (ðíiet, ka arî "galvas iekðpusç"). arî acis reizçm "reibst".

temperatûra arî agrâk man kritâs lçnâm, bet tad nebija slikta paðsajûta.
ieðu pie ìim. ârsta, bet zinu, ka tâpat jau noteikti vispirms sûtîs uz analîzçm (kâ nu bija - pârbauda vai nav kâds iekaisums un tad dod antibiotikas - no pieredzes).

vçlçjos ietaupît laiku un analîzes uztaisît jau iepriekð Gulbja laboratorijâ un tad ar gataviem rezultâtiem iet pie ârsta. Vai kâds lûdzu var man pateikt, kâdas tieði analîzes (kuras no asins analîzçm un kâdas urîna analîzes jâtaisa)?

paldies!
mazdakteris
Re: kâdas analîzes jânodod?
16.07.2005 19:13
Grûti teikt.Var jau visâdas analîzes laikm ,uztaisît.Dârgi. Vajag vienmçr sîkak pastâstît. Vecums,dzimums,slimîbas gaita. Vai ir/bija klepus,sâp kakls.apetîtes trûkums? Deguns elpo brîvi vai ir ciet..Kâdi ir izdalîjumi no deguna.Zaïi,dzelteni,caurspîdîgi. Kâ ar urinçðanu. Bieþâk,retâk.Vai ir aplikta mçle.Çstgriba. Vai nesâp vçders.Cik ir pulss. Kâda t * no rîta,kâda vakarâ?
Parasti urîna analîze vajadzîga un asins aina. Klîniskâ.Leikocîti,formula u.t.t.
Labâk iet pie ârsta âtrâk . Labs ârsts varçtu sâkt pirmo ârstçðanu jau pirms analîzçm.
aaiii
Re: kâdas analîzes jânodod?
16.07.2005 19:18
komplimenti mazdakterim... dievinu Jus!
tik gudrs/ gudra un vienmer atsaucigs/a!
liste
Re: kâdas analîzes jânodod?
16.07.2005 21:05
mazdakteri, tieðâm liels paldies!

par tâm analîzçm - tâ ir mana iepriekðçjâ pieredze, ka viss notiek tikai pçc to uzzinâðanas, kad ir skaidrs, ir iekaisums vai nav.

bet tomçr - paldies ja kâds man palîdzçs saprast, pie kurâm analîzçm man jâievelk íeksîtis no visas Gulbja lab. analîþu listes.

sieviete, 19 gadi, sâpçja kakls, nu jau vairs nç, klepus bija, nu gandrîz vairs nav. mçle bija izteikti aplikta ar baltu kârtiòu, tagad vairs tikai daþi pleíîði. çstgriba bija pilnîgi pazudusi uz dienâm 4, tagad otro dienu pamazâm cenðos ko apçst. vçdes nesâp. pulss ap 85. (no rîta, kad viss trîc, neesmu skaitîjusi).
no rîta gultâ guïus t pat vispâr reizçm nebija. pçc rîta tualetes ap 37,4 vakarâ tâpat.

pie ârsta ieðu, bet priecâðos, ja arî ðeit kâds man vçl padomu dos.

paldies jau iepriekð!
juzis
Re: kâdas analîzes jânodod?
30.08.2005 10:46
vai liste ir atkopusies?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 15?
Ziņa: