grûtniecîbas iestâðanâs 28 cikla dienâ?

Aizsāka neziòa 

Man bûtu jautâjums, cik reâls ir fakts, ka grûtniecîba varçtu iestâties 28 cikla dienâ? Cikls ir ïoti precîzs, tieði 28 dienas, nekad ne vairâk ne mazâk. Tagad rit 35 cikla diena, no mr ne ziòas ne miòas, taèu 100 % zinu, ka, ja grûtniecîba ir iestâjusies, tad tikai 28 cikla dienâ, âtrâk vienkârði tas nebija iespçjams :)
Tests ðodien negatîvs, bet arî pozitîva rezultâta gadîjumâ tas vçl teorçtiski varçtu neko neuzrâdît.
Kad varçtu testu atkârtot? Asins analîzes ðobrîd nav iespçjams nodot.
P.S. Ar hormoniem viss ok, nav arî nekâdu iekaisumu, infekciju, stresu, kas varçtu ciklu nobîdît.
Tâtad cik tas varçtu bût reâli?
Re: grûtniecîbas iestâðanâs 28 cikla dienâ?
20.07.2005 14:40
Man iestâjâs 26. cikla dienâ. Brînumi notiek. Tests pozitîvu uzrâdîja tikai pçc 21 dienas.
Jâ, tieðâm brînumi :)
Saki, kâ Tev bija ar paðsajûtu. Man it kâ vakar sâka nedaudz vilkt vçderu kâ pirms mr, domâju - nu beidzot sâksies, bet nekâ.
Redzi, es jau ïoti priecâtos, ja viss bûtu labi, bet par cik aiz muguras ârpusdzemdes grûtniecîba, tad ir dikti bail.
Re: grûtniecîbas iestâðanâs 28 cikla dienâ?
20.07.2005 16:11
Nu sâkumâ neko nejutu, arî nedaudz vilka vçderu. Tad pçc nedçïas sâkâs tâda neliela smçrçðanâs ar gaiði rozâ asinîm, bet minimâli. Es jau aizskrçju pirkt paketes, kuras izlietoju pçc 9 mçneðiem, kad piedzima meita... Ârste pçc tam teica, ka ðâda smçrçðanâs var bût tad, kad mazulis piestiprinâs dzemdç. Paðâ grûtniecîbas sâkumâ man 2 reizes uz mirkli palika tâ nelabi, citâdi nekâdu pazîmju nebija. Un par to ârpusdzemdes grûtniecîbu - baigi þçl, ka tâ... Turçðu îkðíus, lai Tev viss izdodas!
MR vienkârði var aizkavçties .
...paarstaaj par to domaat...un MR atsaaksies...
...un ja nee, tad domaa pozitiivi un nestreso, tad aarpus..;) nebuus...VISS buus ok..Paluudz Dievinjam un saki vinjam PALDIES..
interesente:
Man mr neaizkavçjas bez iemesla nekad. Visas reizes, kad tâs aizkavçjâs, bija grûtniecîba, tâ kâ zinu ko rakstu :). Man cikls ir precîzs kâ pulkstenis, pie tam mçnesi atpakaï tika nodotas visas iespçjamâs analîzes, arî hormoni u.t.t. Bet tagad ''zaìerþka'' ir jau 7 dienu.

Agnese:
Paldies par atsaucîbu un dalîðanos pieredzç, ïoti ceru, ka viss bûs labi.

AnnaLiize:
Paldies, tieðâm jâdomâ pozitîvi un jâtic, ka bûs labi.

P.S. Bet tas tieðâm bûtu brînums, ja grûtniecîba bûtu iestâjusies cikla 28 dienâ :)
Re: grûtniecîbas iestâðanâs 28 cikla dienâ?
20.07.2005 19:25
Mana versija:
Piesakies pie dr.Kristînes Krodeles uz ultrasonogrâfiju Rakstniekos un/vai nodod asinsanalîzes Gulbja lab.!
Mums te caur vadiem baigi grûti ieraudzît, kas Tev punîtî darâs!:)
Paldies, Dusma :),
tikai vienîgâ bçda ir tâ, ka USG tik âtri neko neredzçs :(, nu jâ, atliek Gulbis, bet arî asins analîzei ir laikam biðíi par âtru, tâpat kâ testam.
Man jau vienîgâs bailes ir no ârpusdzemdes grûtniecîbas, citâdi nekas, bet tâ bçdîgâ pieredze, pie tam pavisam nesen - maijâ :(

Starp citu, pie K.Krodeles var tikt tâpat uz USG bez ârsta norîkojuma?
Re: grûtniecîbas iestâðanâs 28 cikla dienâ?
20.07.2005 19:34
Pajautâ Rakstniekos!
Nemâcçðu Tev precîzi pateikt!
Skrodeles ;-)
:) ja jau tu esi par visu 100% droða, tad jau tev bûs sîcîtis - tâds mazs rozâ mîkstumiòð... laimîgâ!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 16?
Ziņa: