sirds pârsitieni....

Aizsāka Sigija 

sirds pârsitieni....
20.07.2005 18:55
Mani nomoka kârtçjie sirds pârsitieni,sataustot pulsu-sitiena nav.Pârsitieni izjûtami sçdus un guïus stâvoklî,darbojoties pârsitieni nav jûtami.Sçdot pârsitieni ir bieþi.Papildus nav ne galvas sâpju,ne kâ cita.Ptatorotams diagnoze-veìetodistonija.Pirms tam bija lçkmes-drudzis,sirds paâtrinâjâs,pati karsta,apsârtusi.Dzçru homeapâtiskos lîdzekïus-palîdzçja,tikai palikuði pârsitieni.Esmu dzçrusi gan mâteru,gan vikâbeïu tinktûras,bet nepalîdz.:(((
Ko darît...man jau sâk palikt bail....

strikjis
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 19:03
pakaarties!!!
...
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 21:30
Kardiogramma ir taisiita? Pats pulsu taustot var ar kljuudiities. Nev ajag taustiit.
viizija
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 21:36
>strikjim
vai tu gadiijumaa neesi CRAZY...?!? :((((((((((((((;
...
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 21:37
Skolaa briivdienas, ko var gribeet.
paklau
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 21:39
buutu uztraukusies, ja tev sirds nesistos:))

relax, no veselas sirds parsitieniem neviens nav nomiris. liec ignore un dziivo nost.
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 22:08
man ari ta ir periodiski, neuztraucies! vienkarshi uznak un pariet pec dazam dienam, parasti man taa ir, ja ir saspringts dzives periods (darba mainja, problemas, talaks brauciens utt.)
es lietoju concor tas pashas veg.distonijas deelj un kad uznak parsitienu periods tad palielinu devu. esmu ari uz slimnicu skrejusi brivdienaa kad tas viss sakaas, baigi laba arste patrapijas, nomierinaja mani ka nekas nevar notikt, vienkarshi nedoma par to, kaut gan zinu ka ir baaaaigi nepatikami :/
lai tev veicas!
P.S. ari lexotanil var palietot tas dazas dienas, tas mazinas satraukumu par tiem parsitieniem, un jo mazak satrauksies jo atrak paries :)

decxxs
Re: sirds pârsitieni....
20.07.2005 23:58
kâ izpauþas pârsitieni? kâds varetu raksturot...
viizija
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 01:05
Es Tev ieteiktu cirkulaaro dushu, man taa ljoti paliidzeeja...
Un...vai nav paarslodze, stress...
Uz nakti iedzer baldrijaanjus...Dienaa- vilkaabelju tinktuuru, tad ir taada tinktuura pret depresiju..
Aizej pie aarsta.
Paldies visiem,kas padalîjâs ar mani:))))!!!
Kardiogramma protams ir taisîta-ideâla-pârsitiens nav jau muïíis....tad jau viòð nesit...:))))).Man diemþçl nepâriet..:(((,pçdçjâ laikâ(nu jau kâdu mçnesi) pârsit ik pçc 5,10 min,domâju,ka tas ir bieþi.Nedomât.....to arî daru,bet kâ tu nedomâsi,ja visu laiku pa iekðu kas kuïas!!!!!
Vilkâbele nelîdz...mçìinâts.Vienîgi galîgâ krîzes mirklî lîdz volikardîns.
Ðobrîd nav pilnîgi nekâdu satraukumu,esmu tikko kâ atgriezusies no darba ârzemçs un baudu brîvdienas...bet izskatâs,ka manas brîvdienas pârvçrtîsies ârstçðanâs kursâ:(((

paklau
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 12:51
Sigija, nemeklee probleemas tur, kur to nav!


Sirdsmieram uztaisi vispusiigu sirds izmekleeeshanu (kaut vai ar velotrenazhieri uc izmekleejumiem), ne tikai kardiogramma (aizej pie laba kardiograafa) un ja viss ir kartiibaa, liec lielo IGNORE!

Tev nav ko aarsteet, iznjemot sanervozeejushos nervu sisteemu, kura psiho nevietaa:))


Labaakas zaales - regulaara meerena fiziska slodze. peldies, skrien, miileejies, brauc ar divriteni, aardies ar berniem.. un ka visas analiizes ir ok, tad beidz ieklausiities katraa huinjaa, ko tavs organisms izpiikst:P
...
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 14:24
Velotrenazhieris ir citiem gadiijumiem. te dereetu 24 stundu kardiogrammas pieraksts, tad arii redzeetu kur tas paarsitiens rodas.
P.S.
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 18:06
Tas ir no paarslodzes - fiz.+psihologj.
Nebaidies, ka sirds var apstaaties, jo es to nevajadziigi izdziivoju..
Aizej uz dushaam SHARKOLEIDEN+CIRKULAARAA
Man kaa ar roku nonjeema...
Veelaak atkaartojaas...vegjetodistonija...???
paklau
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 18:15
Pârsitieni izjûtami sçdus un guïus stâvoklî,..



organisms pats dod zinju, ka vajag kusteeties, nevis seedeet uz vietas. var palikt slims no regulaaras mazkustiibas.
Es To paklau
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 18:19
paklau,
Vai Tu nevari dod aplamus padomus?
Mana daktere man konstateeja tieshi paarslodzi un ieteica vairaak atpuusties - resp., guleet un tjpr.
paklau
Re: sirds pârsitieni....
21.07.2005 18:34
es teicu, ka VAR palikt slims, nevis ka noteikti ir slima no mazkustiibas.


tev konstateeja paarslodzi, bet autorei kaa ar reizi neko nekonstatee, bet vinja joprojaam uztraucaas bezjeegaa.


turklaat sirds slimniekam no paarslodzes (impulsa veidaa liela slodze, teiksim bez treninja uzstiept 50 kg kartupelju maisu 12-a staavaa) tieshaam var kljuut sliktaak, bet merena regulaara slodze tieshi ir ieteicama - kaa piemeeram dieniskjas pastaigas.
es
Re: sirds pârsitieni....
23.07.2005 00:09
Bez veloEKG veel vareetu noteikt Kaalija liimeni asiniis, var buut, ka taa ir par maz. Pameegjinaat vairaak lietot uudeni, var buut, ka skjidruma ir par maz.
Hmm...es taa skatos, ka ar mani laikam viss ir ok. Jo es arii juutu paarsitienus. Dazhreiz reizi nedeeljaa, dazhreiz 5x dienaa. UN meedz buut arii taa,ka piemeeram vesela seerija ar paarsitieniem uznaak. Tad gan ir taa ka shkjeermi ap duushu sametaas, bet neko... dziivs esmu :)
lm
Re: sirds pârsitieni....
03.10.2005 15:20
Man ar tapatas, jau ieprieks seit rakstiju - biezhi tas nav, bet nepatikami gan. Baidijos sportot, bet pakonsultejoties ar daziem arstiem un daziem cilvekiem ar lidzigu problemu, esu atsacis sportot. Nu redzes, ka bus!:)
Inga_S
Re: sirds pârsitieni....
06.10.2005 09:45
Man pârsitieni ir naktîs, guïus, no tiem arî mostos. Pastaigâju, pâriet un tad atkal mçìinu aizmigt. EHO un kardiogramma veikta, viss ir Ok.
Lexotonil palîdzçja uz 3 dienâm, tad atkal. Dzçru betac, arî garâm.
Inga_S
Re: sirds pârsitieni....
06.10.2005 09:48
Man sirds pârsitieni naktîs, kad guïu. Pastaigâju, pâriet un atkal mçìinu aizmigt. EHO un kardiogramma laba. Lexotonil palîdzçja uz 3-4 dienâm.
Tad atkal viss no jauna.
mmm
Re: sirds pârsitieni....
07.02.2010 15:22
Varbuut tas ir saistiits ar kunjgi!! Varbuut padzert Gasec? Meegjinaaju, itkaa paargaaja paarsitieni to laiku kad dzeeru. Varbuut tas no skaabes liimenja kunjgji???
ke
Re: sirds pârsitieni....
07.02.2010 17:38
Neesmu dakters, bet pateiksu tik cik esmu uzzinajis. Ir vairaku tipu ekstrasistoles, vienas ir nekaitigas, citas var but priekstvestnesis nopietnai aritmijai. Tapec, lai sirds mieriga, ir jauztaisa Holtera monitoresana (24h ekg). Ja tas izradisies nekaitigas, tad, iespejams, mazak uztrauksies un parsitieni ari mazinasies.
Re: sirds pârsitieni....
09.09.2010 14:04
Varbūt, lūdzu, kāds ziniet, kur salīdzinoši ilgu rindu negaidot var uztaisīt to Holtera monitorēšanu (skatīju, ka ir vairākās vietās)? Un cik tas apm. maksā šobrīd (ja nav nosūtījuma)?

Ja kāds gadījumā esat personīgi bijis?
Cik nopratu, tad nav obligāti ''uz vietas'' uzturēties stacionārā?

Jau iepriekš, paldies!
Re: sirds pârsitieni....
09.09.2010 15:03
dr Norko http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=16695334&page=1#page-1

varētu būt ap 30 Ls
Re: sirds pârsitieni....
09.09.2010 15:06
dr Norko http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=16695334&page=1#page-1

varētu būt ap 30 Ls , varbūt vēl atsevišķi konsultācija ? Iespējams viena cena kur iekšā konsultācija, bet zem kādi 30laikam nebūs
man bija , ja nemaldos 24Ls, pierakstiijos un naacaas gan pagaidiit apm pus meenesi, bet nu beigaas viss nomaali
Re: sirds pârsitieni....
10.09.2010 20:55
Kurā vietā tas, lūdzu, bija?
fox
Re: sirds pârsitieni....
14.09.2010 21:57
Hallo!
Man arī ir pārsitieni, un tieši arī miera stāvoklī; kad slodze - sirds darbība ir bez traucējumiem. Uztaisīju HOltera testu, Stradiņos ritmologs nevarēja pateikt cēloni, tik minēja, ka varot būt arī kāda hroniska saslimšana par cēloni, bet anamnēzē nekas neparādās. Tad nu izrakstīja Magne B6 un reductilu, tipa profilaksei un ieteica pēc pāris mēnešiem holtera testu atkārtot.

Pati - tos pārsitienus es vispār nejūtu, un tie tika atklāti slodzes testa laikā.
Liepājā ''Metalurga'' slimnīcā (poliklīnika)

bet nu ar ģimenes ārsta nosūtījumu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 9?
Ziņa: