JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM

Aizsāka Lota 

Lota
JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 13:57
vai apaïîga sieviete, khm ar apaïâm krûtîm, ceïiem, var bût pievilcîga vîrieðu acîs, kâ seksa objekts, vai vairâkumam tomçr negatîva attieksme?
gh
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:08
vai kaarna sieviete ar plakanaam kruutiim var buut pievilciiga viirieshu aciis?
vai iisa auguma sieviete var buut pievilciiga viirieshu aciis?
vai gara auguma sieviete var buut pievilciiga viirieshu aciis?

nekomplexo ;)
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:10
vienkârði ðie stereotipi...
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:19
un kâ vîrieti ietekmç sievietes dabîgâ âdas, utt. smarþa?
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:24
slikti ietekmç, pastrâdât nevar !!!!!!!!!!!!
ezis
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:26
personîgi manu skatu apaïîgas sievietes nepiesaista kâ seksa objekts. tomçr attieksme nav negatîva - vienkârði skatos uz citâdâkâm. pareizi gh rakstîja - nekomplekso, jo pilnîgi noteikti ir daudz vîrieðu kam tieði tevis aprakstîtais sievietes tips liek skudriòâm pârskriet pâr íermeni :)
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:28
nez tik kur viòi dzîvo?
ezis
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:37
:) tepat jau kaut kur ir.
ja patieðâm patieðâm nekur tâdus nemani, tad var mçìinât mazliet sasparoties un sevî kaut ko pamainît. jo liekas, ka sev arî tâ îsti nemaz nepatîc... varbût sâc ar kaut ko sîku...
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:39
Lota, es arî domâju, ka vaina nav vîrieðos bet Tavâs iedomâs. Nu mçìini pateikt sev, ka esi forða un tâ arî ir. Domâ, ka 'kaulu kambari" ir bez kompleksiem?
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 14:41
paldies par IEDROÐINÂJUMU
Klera
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 15:19
Man jau gan skiet, ka te tieshaam tiek stresots nevietaa:))

Pirms gadiem 15 biju 57 kg(pubertaates periods), esmu bijusi arii 64(buutiskas fiziskas aktivitaates ar nepareizu paiku, tb kartupelji cepti un bulcinas), tagad 50, ir bijushi arii 46, un zini visos periodos nu nekaadi neesmu suudzejusies par uzmanibas trukumu.

Gaumes ir tik dazhadas! Maneejaa gan nav mainiijusies:)))
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 15:55
atvainojiet, Klçra, bet es vispât neatïaujos no maizi, ne krçjumu, ðokolâdi (un jau pat vairs negribâs) jau vairâkus gadus esmu 6 kg par daudz (augums 1.59) un es patiesi par to uztraucos, bet tâ gribâs dzîvot, mîlçt...
ak, jâ bija man vîrietis, kas sauca par seksuâlo meitenîti, bet tagad jau zem zemes.
Viirietis
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 15:57
Nu nepatiik resnas cuukas! fui...
Klera
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 16:02
Un Tu streso par 6 kg, tas tak nav nekas!

Protams, pastâv gençtika, vielmaiòa, diez vai to var nomainît, bet 6 kg par daudz. Interesanti kâ Tu to rçíini?

Man pçc ïoti smalkiem aprçíiniem skaitâs garas kâjas, nu piedodiet, bet nu îstenîba tikai normâlas:))

Vai tieðâm esi pârliecinâta, ka tie kg ir lieki? Vai drîzâk Tevi nemâc skumjas pçc zuduðâ(domâju, tas, kas zem zemes)?
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 16:08
mans svars ir 63 kg, bet esmu jau daudz ko izmçìinâjusi, kâ nâves punkts- stâv uz vietas, bet varbût problçma tieðâm ir manî paðâ...
eredisfunks
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
27.07.2005 18:51
kaa sexa objekts visdriizaak ok. Vairaak she nosaciis tas, kaa uzvedies, jo dazhu labu sex objekta tiikotaaju var atbaidiit objekta uzvediiba :) (taa ka par to vairaak arii jaaruupeejas)
Jap jaunajiem pa TV iestaastiits, ka beibeem vajag buut slaidaam, taa, ka pie jaunajiem buus mazaaka piekrishana, pie vecaakiem, kas jau sapratushi, ka sieviete ir sieviete neatkariigi no taa kaadi tai aareejie parametri, piekrishana vareetu buut lielaaka. Tachu tiem ir miinuss, ka shie jau visi ir iejuugti, nu ne katrs var, vai arii grib, briivaa soliitii apstaigaat sexa objektus.

Taa ka treneejies smaidiit, smaidi visiem, tiem, kas tev patiik, tie, kas ne visai vai ir vienaldziigi. Pat ja shie maz nereagjee, smaidi kaut nedeelju, meenesi peec kaartas, kad satiec. Skat, kaadam saaks shkist, ka vinjsh tev iipashi patiik, un ka esi gana viegli dabuujama, tak shis sanjems duushu un meegjinaas piebraukt.

Lai uzlabotu pashveerteejumu, kas dos iespeeju forshaak smaidiit, savaac bildiites ar D.Rukshaanes bildeem, noliec taas pie spogulja, pati izgjeerbies un saliidzini savus apaljumus ar Rukshaaniiti. Un redzeesi pati, ka tie ir daudz pievilciigaaki.
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 08:31
paldies EREDISFUNKS
Juris
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 09:04
Svara problçma? Laba lauku pirts: reizes 3 uz lâviòas (cik nu sirsniòa var izturçt), tad kârtîgs pçriens ar bçrza slotiòu - 1-2 kg kâ nebijuði! Senèu metodes nu nemaz nav peïamas!
eredisfunks
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 09:40
Juri, noies tikai kjermenii esoshais uudens :) Tauki maz sadegs. Turklât 6 kg nav tas svars, kas ietekmç vîrieðu izvçli tik lielâ mçrâ, lai domâtu par radikâlâm lietâm, kâ sportoðana, diçtas, vai pârmçrîgas pirts tûres.
Var piemçra pçc palûrçt apkârt tâm tievajâm un resnajâm kâdi vîri vai draugi ir blakâm, ievçrosiet, ka nemaz tik slikti nav, vismaz salîdzinâjumâ ar to, kura jums vispâr nav :) Kaut kâ viòas iemanâs tos dabût neskatoties uz saviem +/- kilogramiem.

Sliktâkais ir tas, ka sievietes, kas tik traki ir pâròemtas ar saviem kilogramiem, ka, tie no punèa vai gurniem pârvietojuðies uz sejas vaibstos. Neïaujiet saviem kilogramiem uzkâpt lîdz galvai. Kuram patiks seshkilogramiigi vaibsti :)
Lota
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 10:25
smille :)
Klera
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 10:31
Pçdçjie ir ideâli ieteikumi! Tâ arî ir!
salna
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 10:43
Ai,Lota.Te tieshaam ir daudz ieteikumu Tev,bet pirmais - Tev jaamiil pashai sevi un tad Tevi miilees citi.Mans piemeers.aug 164,svars 75 un par viirieshu uzmaniibu nesuudzos nemaz.Galvenais ir nekompleksot,ja miilssei sevi,tad arii starosi un buusi neatvairaama.
sancho
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 12:17
eredisfunks ;)))****

salna ;))
Fx
JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 13:28
Es esmu gejs.
gh
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 13:33
TO Fx

eltons dzhons ir gejs,
a tu esi pidars.
Sems
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 21:11
Var buut pievilciiga. Neaaksties ar resnuma kompleksiem, viirieshiem ir ljoti dazhaada gaume.
danchita
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
28.07.2005 21:52
Þeeliiga debess!!! Tu , Lot, saki, ka 63 kg ir daudz???????
Nu, tad jau buliimija vai anorexija neizbeegama ar taadiem uzskatiem :) Un veel tas sevis raksturojums 1 komentaa! Izbeidz tak satraukties!!!
Tev kaads puisis vai, teica, ka tu resna esi, ka taa stresso???
:)
Anna K
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
29.07.2005 08:57
varbût vienkârði glupas domas aiz vientulîbas galvâ lien iekðâ...
Jevgenijs O
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
29.07.2005 10:01
mjaa, vientuliiba sievietei nav tas labaakais staavoklis...
Re: JAUTÂJUMS VÎRIEÐIEM
29.07.2005 18:46
Nu cik man ir zinâms - vîrieði neredz sîkumus viòi skatâs uz bildi kopâ!
Galvenais, lai sieviete izskatâs "garðîgi-koíeta" ar pozitîvu enerìiju un dzirkstelîtçm acîs!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 11?
Ziņa: