ârstam

Aizsāka meiteens:( 

ârstam
27.07.2005 20:41
Ludzu atbildiet kaads ârsts vai cilvçks, kas kaut nedaudz saskâries ar Izkaisîto(multiplo)sklerozi.
Vai sai slimîbai var bût ilgstoði paaugstinâta (37,2)temperatûra(bet visumâ nejûtos slikti).
Re: ârstam
27.07.2005 23:35
Jautajums ir par to vai lieto kadas zales.piem.no "rebif" sada ilgstosi paugstinata temp.ir normala paradiba.cik ilgi tu slimo?
Re: ârstam
27.07.2005 23:37
Apjautaajos draudzenei neirologjei- taa nebuutu raksturiigaakaa paziime. Jebshu vinjas vaardiem- nee.
Re: ârstam
28.07.2005 10:40
ineshukam
liels paldies-vai varbuut tava ârste var ieteikt kâdu speciâlistu, ar ko aprunâties.Man tikai pateica, ka varbût ir nelielas aizdomas par ðo alimîbu un tâdçl jâtaisa atkârtot magnçtiskâ rezonanse-varbût tava ârste zina, kur labâk to taisît.
Re: ârstam
28.07.2005 10:42
belismai
zâles nelietoju, jo vçl nav apstiprinâta slimîba-50% uz 50%
beta.
Re: ârstam
28.07.2005 10:43
Viss, kas saistîts ar multiplo sklerozi, vislabaak izmekleet Vecmîlgrâvja slimnîcâ t.i. Jûras medicînas centrâ - tur ir vienîgâ speciâlâ nodaïa Latvija - dr. Mçtra., dr. Murziòa.
beta.
Re: ârstam
28.07.2005 10:45
Tur uz vietas magneetisko rezonansi netaisa -rentgeni, datortomogrâfijas u.c. jâuztaisa pirms tam vislabâk ar ìimenes ârsta nosûtîjumu un tad jau ar visiem izmeklçjumiem jâdodas uz Jûras medicînas centru Vecmîlgrâvî. Veiksmi! Tâ tieðâm ir vislâbâkâ vieta!
Re: ârstam
28.07.2005 11:29
paldies beta
bet vai kads var uzrakstiit galvenos simptomus un vai temp.ir sakars?
sancho
Re: ârstam
28.07.2005 12:14
reibonis , nervozitaate, depresija, gar acim "zvaigznites"- taa manai draudzenei bija, nezin, var buut jau ielaista tad bija...
Re: ârstam
28.07.2005 13:02
LMSA(LATVIJAS MULTIPLAS SKLEROZES ASOCIACIJAI)ir sava majas lapa,kur ir iespeja dakteriem(manuprat atbild tiesi dr.Maija Mçtra).adresite ir www.lmsa.lv
Ja parzini anglu val. ir lapina www.nationalmssociety.org/+multuple+sclerosis&hl=lv. Sai slimibai raxturiga induvidialitate - katram ta izpauzas savadak atkariba no ta kas un cik daudz ir bojats,tapec simptomi ir visdazadakie.Ja neizdodas atvert anglu lapinu dod zinu - aizsutisu materialus uz emailu;)))
Re: ârstam
28.07.2005 23:44
liels paldies belisima
LMSA lapa iegâju
es veinkârði netieku galâ ar ðo gaidîðanas laiku-jo vai nu dzîve pagriþas pa 180 grâdiem vai arî atkal ieiet vecajâs labajâs sliedçs, vienkârði ðis laiks ir smags un nezinu, kur meklçt mierinâjumu:(
belisima
Re: ârstam
29.07.2005 11:53
es tevi saprotu,nekas nav trakaks par gaidisanu un nezinu,tacu vienmer jatic tam pozitivajam un labajam... banali un stulbi skan...bet sada situacija atliek vienigi ceret un baudit dzivi nedomajot,kas notiks rit:)vai par tiem simptomiem paskatijies taja anglu majas lapa?
Re: ârstam
29.07.2005 18:43
baldies vçlreiz, belisima!
Tajâ angïu lapâ nepaskatîjos, jo neesmu mâcîjusies angïu val.-tâ kâ bûs pagrûti:(
paldies par uzmundrinâjumu, lai arî Tev Dieviòð stâv visur klât
belisima
Re: ârstam
29.07.2005 18:59
man ar to lapinu sadi tadi darbini saisititi- kad iztulkosu parsutisu vismaz saiisinato variantu.turies meiten un tici kas viss bus labi:))
Re: ârstam
29.07.2005 19:12
PALDIES UN AR NEPACIETÎBU GAIDÎÐU
belisima
Re: ârstam
29.07.2005 21:04
nu taks esmu uztaisijusi mazu sarakstinu ar biezakajiem simptomiem,ja kads iterese vairak dod zinu:atceries,ka daudzam neirologiskam slimibam simptomi ir kopigi,tapec ari tad ja tev kadi no nosauktajiem ir,tas vel nenozime,ka tagad tev ir MS,tapat jaatceras,ja ari ir MS,tad ne visi simptomi ir visiem slimniekiem - ka mineju ieprieks MS ir loti induviduala.bet nu gan gaiditais sarakstins un ve lsada tada info(ipasi neizpletos par temu sekundarie un tercialie sindromi - jo ti parasti paradas slimibas gaita un es ceru,ka tev so diagnozi neapstiprinas:)
Biezakie simptomi(primarie);
urinpusla un urinacijas problemas(biezaka stagasana uz wc, grutibas uzsakt urinaciju(saistits ar urinpusla muskulu vajumu),urinacija nakti,urina nesaturesana),zarnu trakta problemas(biezaka pazime vemsana),kognetivas problemas(problemas ar atminu,info apstrades atruma samazinasanas,uzmanibas noturesanas problemas,parteiksanas),reibonis,nogurums,muskulu vajums abas(parapareze)vai viena kaja(monopareze),spastika(savilkti muskuli),balansa noturesanas problemas,nejutiba(piem,nejut ka like kaju pie zemes utt.),galvasssapes,zagosanas,dzirdes pavjinasanas,redzes traucejumi,sexuala raxtura problemas(paaugst.vai pazeminata jutiba maksts un klitora apvidu,maksts sausums,libido trukums).trice.tad nu tie butu tie biezakie ,ka redzi temperaturas seit nav un tas priece vai ne?:)))Lai viss beidzas veiksmigi un ja vel ka varu palidzet dod zinu:)
Re: ârstam
30.07.2005 09:16
liels paldies, belisima, Tu mani nomierinâji, es pat smaidîju visu vakaru, paldies Tev:)
belisima
Re: ârstam
30.07.2005 11:40
Tad lai sis smaids saglabajas ari turpamak:)
Re: ârstam
11.09.2005 21:40
sveika, belisima:)
varbuut atceries vienu izmisusu cilveecinu, kas bija noraizeejies par diagnozi-multiplaa skleroze.
apsoliiju Tev pazinot to, ka man buus gaajis, tad varu pateikt, ka labi un diagnoze neapstiprinaajas, liels prieks un jaasaka ari Tev liels paldies, par to, ka speeji mani atbalstiit un arii nedaudz iepriecinaat.
jauki, ka pasaulee ir tadi kaa Tu.Paldies Tev un lai Tev veicas, esi laimiiga un vesela.
Re: ârstam
11.09.2005 21:41
belisima, ta ilbi esmu es- meiteens:( vienkaarsi nesanaaca ar bijuso vardinu registreeties
Re: ârstam
11.09.2005 22:06
Man tiesam liels prieks par Tevi:))))Lai Tev ari veicas un sadi satraukumi netrauce:))))Un atceries galvenais ir domat pozitivi un tad ari iznakumjs bus pozitivs,ka tava gadijuma:)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 24?
Ziņa: