knaibles çrcçm

Aizsāka Tomâts 

Tomâts
knaibles çrcçm
28.07.2005 20:06
Kâdreiz aptiekâs varçja nopirkt knaibles çrèu izòemðanai. Ja nemaldos, Latvijâ raþotas.
Tagad, kad jautâju to aptiekâs,visas daiïavas rausta plecus un kâ sarunâjuðas apgalvo, ka nav un nezin kur ir.
Varat ieteikt kur meklçt? Aptiekâm noteikti ir obligâtais sortiments. Çrèu izòemðanas agregâtiem noteikti vajadzçtu ðajâ sortimentâ bût.
Paldies!

ridaika
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 20:15
varbût var mçìinât kâdas slimnîcas aptiekâ skatîties
belisima
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 21:12
varbut kaa medicinas precu veikalaa...
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 22:42
Ïoti labi der arî uzacu raujamâ pincete!
Dabonama Drogâs!
ridaika
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 22:51
dusma :))))))))))
...
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 22:53
Dusmai taisniiba. un vispaar taas knaibles ir fuflo... Diegu ap snukji un aaraa ir. Vaai arii vienkaarshi aiz dibena izskruuvete to meergli aaraa (nesaspiezhot!)
ridaika
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 22:56
to ....

bet daudziem tak tâs rociòas trîc :P tur ne tikai saspiedisi, bet kâjas, rokas & galvu norausi :)))
...
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 22:59
nu, varbuut man profesionaals kretiinisms iestaajies, bet ar taam knaibleem man nekas nesanaak. mosh tur iipashi jaapieshaujas? a taa- chiki briki, i viss gatavs!
ridaika
Re: knaibles çrcçm
28.07.2005 23:09
hehhe.. cik izplatîts teiciens.. LOL .... îstenîbâ, jau ir tâ, ka ja kâds neparâda kâ ar to monstru (lasît = çrèu knaibles) rîkoties, ne katrs pilsonis to mâcçs .. :)), bet tici mani, nekatrs arî mezglu ap çrci sasiet varçs, ka ìimenç jûrnieki nav ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 3?
Ziņa: