jaunie ârsti

Aizsāka nu mani parâva dusma 

nu mani parâva dusma
jaunie ârsti
28.07.2005 22:40
"Valsts apmaksâtas rezidentu vietas ir viens no veidiem, kâ Veselîbas ministrija cenðas papildinât ârstu skaitu Latvijâ. "

Kâ viòiem nav kauna? Visâ pasaulç rezidents saòem algu, jo rezidentûra ir darbs, un rezidents- ârsts, kurð strâdâ. A ðitiem nav kauna pateikt, ka tâ baigâ laipnîba no ministrijas puses!!!! ****!

Kâ tad viòi iedomâjâs? vai normâli bûtu maksât tos Ls220 mçnesî 5 gadu garumâ par to, lai Tev atïauj pastrâdât?! Cûkas!


Ufff, izlaidu tvaiku.
ridaika
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 22:53
kaut neesmu ârsts (bet pieïauju domu, ka kâdreiz bûðu) - es Tev pilnîgi piekrîtu... bet nu laikam jau jâbût priecîgam arî par to... zini kâ saka - vienmçr jâpieïauj doma, ka varçtu bût VÇL SLIKTÂK! =)
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:10
:)))
bet pie mums taèu rezidents netiek uzskatîts par normâlu ârstu...
220Ls mçnesî? a par 40Ls negribat strâdât? es strâdâju... pirms gadiem 8.
un tai pat laikâ mana kursa biedrene strâdâja ASV rezidentûrâ par 40 000USD gadâ ar mçríi, kad pabeigs rezidentûru, tad valsts garantçtâ alga bûs 400 000 USD gadâ.
P.S. prom nebraucu, jo ir ïoti privâts iemesls... un, bûtîbâ, esmu ïoti pateicîga Padomju varai, ka varçju iegût bezmaksas augstâko izglîtîbu. (rezidentûru gan izgâju saviem (un vecâku) spçkiem
ridaika
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:14
to ni gan:

nu gan, cepuri nost :))
ir jau traki mums, visi, kas var paíert kaut minimâlu iespçju, par minimâlu atmaksâjumu ârzemçs - visi brauc prom .... prieks, kâds vçl terapijâ un íirurìijâ paliek (tie skaitïi mazi, bet tomçr ir), piemçrâm nozarç, kur strâdâju es, ne tikai nepaliek, bet arî nemâcâs vispâr neviens...a zaèem? :)))
...
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:16
Ne jau maksaa vinjiem Ls220, bet vinjiem jaamaksaa Ls220 par iespeeju maaciities rezidentuuraa (laikam daargaakaa izgliitiiba Latvijaa :-))

Man pirms gadiem 5 rezidenta alga bij Ls52 uz rokas :-).
ridaika
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:17
to ...
tev gan paveicas ;)
...
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:19
Nu ja, vismaz piemaksaat nelika :-)
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:30
cik zinu, rezidentiem maksâ kâdus 70Ls, tad jau labâk ielas slaucît, vismaz nekâdas atbildîbas nav.
nesaprotu tos, kas tagad iet medicînu studçt. tikai, ja ir nodoms braukt uz ârzemçm...
:-)
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:34
1) rezidenti saòem 100-110 latus uz rokas. tâ kâ "biezie"
2) tie, kas beidzot augstskolu vçl nav praktiski strâdâjuði, vçl nav paguvuði "paostît realitâti" un vçl ir iedomu varâ. Pçc pâris gadiem tas pâries
3) ðogad RSU pat konkurss 2 uz vietu, neskaties uz to, ka òem 200 studentus! Laikam tak raksti par kukuïiem pievilina gribçtâjus! ;-)
ridaika
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:35
to nu gan

zini, gadâs arî maksimalisti, kam patîk un kas tic
...
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:39
Vari jau neticeet, bet pieredze liecina, ka tas paariet. Un tad paliek taaaads tukshums.
No sava kursa (cilveekiem 80) maksimaalisms nevienaa nav palicis. tas pozitiivais. ja nu tikai tas maksimaalisms, ka specialitaate jaaizveelaas spicaaka, lai rindinjas garaakas un kreisaas iespeejinjas lielaakas.

laikam arii ticiibai ir laika limiti...
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:41
:)))
iedomu vara pâriet ïoti âtri. kâ bijuðais íirurìijas rezidents varu teikt, ka no operâcijas galda kreisâs puse viss izskatâ ïoti vienkârði, kâ gramatâ... lîdz tam brîdim, kad pats nostâjies labajâ pusç :)
40Ls es saòçm,u, kâ rezidents, laiki mainâs....
tiko rezidentûru pabeidzis íirurgs aizbrauc uz Îriju, minimâlâ alga ir 20Ls stundâ (!!!), nevajag kârtot nekâdus eksâmenus, ieskaitot angïu valodu. Latvijâ, lai dabûtu aploksnçs (tas nav kukulis) naudiòu, kas ir ir daudzmaz nozîmîga ir jânostrâdâ gadus 10, jo - nav vârds - nav pacienti - nav naudas.
...
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:45
Bljin, ka nedamaaciijos. vareetu es ar braukt iirus daktereet :-)
ridaika
Re: jaunie ârsti
28.07.2005 23:51
i hoèetsja.... i kusaetsja... :)))
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 02:16
........! Es peec gadiem cetriem sapnjoju rezidentuuraa macities. Kaut tas vareetu buut kas vairaak kaa tikai sapnis!
paciente
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 10:02
Par aploksnçm runâjot, òemiet arî! Muïíim jâbût lai par tâdu naudu strâdâtu un tâdu atbildîbu uzòemtos! Ja ir kas dod kâpçc nç. Es pçc operâcijas labprât ârstam iedevu aploksnîti. Ja ârsti dzîvotu tikai no algas, mums jau sen tâdi nebûti, lielâkâ daïa bûtu jau sen prom.
Jevgenijs O
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 10:15
kaut juus visi kukuljnjeemeeji nelaimigiie izspiedeeji - sharlataani degtu elles uguniis, buutu mana teikshana jums ne santiima nemaksaatu zaglji, kukuljnjeemeeji, sharlataani, kaktu dakteri, tik cik juus maitas esat muusu asinju un suuri gruuti pelniito latu izsuukushi, neviens korumpeets iereednis, neviens bandiits vai reketieris nav savaacis! paskatieties, kaadas mashiinas ikdienaa staav stradinjos u.c. lielaakajaas slimniicaas, par kaaud naudu tas viss??? (atbilde - par izspiestajiem liidzcilveeku grashiem un bagaatu farmaacijas firmu kukuljiem).

Ufff, izlaidu tvaiku
ridaika
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 10:34
wow kâdam gan sasâpçjies....
:-)
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 10:56
Neko labi Jevgeenijs laikam nestraadaa, ja jau vinjam rtik grashus maksaa, i nav ko dakteram piemest :-)
Es 3,5 gadus nostrâdâju kâ staþieris slimnîcâ bez nekâdas algas lîdz man iedeva deþûras un nenomiru.Jautâjums ir cits ir vai nav vçlçðanâs strâdât un mâcîties.Medicînâ augïi nâk ar laiku -kâdam tas laiks pienâk âtri,citam vçlâk,daþam... diemþçl nekad.
Sâkumâ tomçr jâbût drusku "pasistam" uz ðo lietu.Galvu augðâ un lai izdodas darba augïus plûkt pçc iespçjas âtrâk.
paciente
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:25
Sakiet man lûdzu, cik ilgi jâmacâs íirurgam kamçr viòð sâk operçt pats, piemçram, onkoloìiskâs vainas.
dazhiem taa nepaveicas
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:30
Var jau buut, ka manii taa veelme nav tik liela, bet nu reaali- vecaaki mirushi, citu radu nav. Toties ir mantojumaa (kur dziivot, kad vecaaki gaaja bojaa) 3 istabu dizivoklis. Taatad par to ir jaamaksaa, kaut kas arii jaaeed. var jau man paarmest cilveeknemiilestiibu, nu bet buusim reaalisti...

Mediciina ir darbs un par darbu jaamaksaa. Taas ir manas domas.
jauniòâ dr.
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:31
Tâtad Jûs kâds baroja, Gasiòa kungs. Bet es ieðu strâdât zâïu firmâ, jo man neviena tâda nav, precçjusies neesmu, vecâki pensionâri. Neredzu iespçju iziet rezidentûru, lai gan ïoti gribçtos un vieta arî bûtu. Ja nenotiks brînums tuvâko mçneðu laikâ ... Sisrniò sâp, jo domâju, ka es bûtu laba ârste.
ridaika
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:39
to paciente>

ap 5 gadiem
vel tikai studente
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:47
Vai zinat kapec uznem tik daudz tos studentus tai 1.kursa???jo lielaka dala pec 1.sesijas atkrit, tad seko otra un tresa mesana ara, ir tadi kas pasi aiziet.vini rekinas ta lai katru gadu beigtu kadi 25,kas uz rezidenturu aiziet.parejie labakaja gadijuma uz zalu firmam,sliktakaja aiziet pavisam, izmesdami 6 savus dzives gadus...vienkarsi skumji...ceru ka pec gadiem 3-4kad man naksies izlemt man vl bus palicis tik daudz fanatisma un pozitivisma lai aizietu uz rezidenturu...
Jevgenijs O
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:49
jauninjaa dr.

ja esat simpaatiska, jauna, naudu nopelniit nevajadzeetu buut probleemaam.
darbs maajaas, bez putekljiem, kaulus nelauzh taa teikt... ievietot inetaa paaris sludinajaumus un aiziet!

taa teikt, ziedojiet savu kjermeni uz laiku, lai no jums iznaaktu laba aarste un juus mums visiem vareetu paliidzeet.
...
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:51
Te tak nesen bij runa par blakus nodarbeem, kas diskreditee profesiju. vai shii nebuss viena no taam?
belisima
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 11:56
sapelni naudinu zalu firma un tad aida uz rezidenturu - asti gredzena un uz prieksu:)))
...
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 12:03
Nav normaali, ka nauda jaapelna citur, lai vareetu straadaat mediciinaa.
Akuraat shaadi eksemplaari ar savu maksimaalismu ljauj valdiibai neko jeedziigu nedariit shajaa sakaraa. Taadeelj, ka liela dalja aarstu naudu pelna citur vai arii vinjus kaads uztur.
belisima
Re: jaunie ârsti
29.07.2005 12:15
piekritu,ka tas nav normali,bet vai tad vel kas atliek???vlasts vel ilgi par so problemu nedomas!!!!protams nezinu ka si problema tik a risinata un vai vispar tika bet sogad rsu izveidojas situacija,kad izcilnieki,lai sanemtu stipendiju,nedriksteja stradat - bet tada gadijuma kur paliek prakse??absurds protams,bet ta nu tas ir...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: