Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?

Aizsāka Ess 

Palasîjos te tçmâ par dibena laizîtâjiem, un bija Juris minçjis, ka vîrieðiem esot vçl kâds miljons dolâru punkts. Kur tas atrodas?
Vai tas ir tajâ vietiòâ starp locekli un oliòâm?
ieksha dibena apmeram 25 cm.
Jevgenijs O
Re: Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?
29.07.2005 13:54
Ess a tu vecis vai kuce ?

ja kuce, tad atbildeeshu taa: tas punkts migree, vienam, piem., dadzim tas atrodas 25 cm ieksh taam zarnaam citam - starp locekli un olinjaam, starp olinjaam un olinjaam, utt.
starp acîm
feini te gan visi izrunâjas laikam karstums pa lielu
Þçl, ka te tikai stulbi komentâri :(( Izcilâkais bija - vecis vai kuce??? :////
Nu taapeec neuzdodi tik stulbu jautaajumu. Meklee individuaali i-netaa, varbuut google................
Jevgenijs O
Re: Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?
29.07.2005 16:37
un vispaar Jevgeenijs domaa, ka pareizaak buutu jaasaka "jutiigais" bez ûû.
Mîïie ,cilvçki,paldies Jums par ðo diskusiju, jo tâ es vçl ilgi nebiju smçjusies !CILVÇKI RAKSTA PAR NOMÂKTIEM GARASTÂVOKÏIEM(STARP CITU MAN PAÐAI ÐOBRÎD TÂDS BIJA,BET TAGAD KÂ AR ROKU NOÒEMTS), BET VIÒIEM JÂIESAKA PALASÎT ÐOS FORUMUS.
Lai Jums visiem jauka nedçïas nogale:)))
Re: Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?
30.07.2005 03:05
:( ? Tobish nesapratu par ko jaasmejas.
Re: Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?
30.07.2005 07:49
:)))) Man savukârt vislabâk patika ku! koments!
Es ar baudu rîta kafiju íiíinu!

Jums te pilnîgi nereâlas idejas par to, kur tas miljons$ punkts atrodas, jo cik nu es saprotu, tad vîrieði naudu un kartes tur makâ un maku kabatâ!

Tikai pri èom te medicînas forums?:)
Noliec savu draugu gulus. Izdar taa lai vinam draudzins staav.Galvina ir atkailinaata.Lien pie vina no kaju puses. Pacel skatienu kad liidz draudzinam no tavaam aciim paliks 20 cm.Saac skatiities no olinaam uz galvinas galu. Tur kur draudzinam beidzas prieks aadina ieraudziisi saitiiti. Rajons no saitiites liidz cauruminam no kurienes tiek izsviests miilas nektaars ir pats juutiigaakais punkts viirietim. Loti juutiigs. Sausaa veidaa tam netuvoties. Veiksmi.
Nu, re, kâds kaut ko jçdzîgu ar var pateikt.Paldies, Dr.
Ak, Kungs, nu gan dod vaïâ!
Punkts atrodas uz starpenes apmçram pa vidu starp locekïa pamatni un anâlo atveri. Precîzi atrast var tikai eksperimentâli.
Re: Kurð ir tas vîrieðu jûtîgais punkts?
03.08.2005 12:56
miljons bla bla punkts ir uz starpenes.. bet par jutiigaako puntu vai labaak teiksim vietu runaaja Dr.Pauts



Ziòojums rediìçts (03-08-2005 12:57)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: