slikti juutos

Aizsāka cippii 

cippii
slikti juutos
31.07.2005 00:44
..saap(pareizaak sakot "spiezh") deninju un acu zonaa un ir taada kaa slikta duusha pashlaik!kas tas ir!?...itkaa asinsspiediens normals!...
Re: slikti juutos
31.07.2005 01:50
..saap(pareizaak sakot "spiezh") deninju un acu zonaa un ir taada kaa slikta duusha pashlaik!kas tas ir!?...itkaa asinsspiediens normals!...

Man arii ir tieshi taadi simptomi...
3. laika prognoze?
Re: slikti juutos
31.07.2005 03:10
Jâ! Kaut kas ar to saistîts. Man arî bieþi tâ ir bijis - nelîdz nekâdas zâles. Taèu reizçm palîdz, ja uz deniòiem uzsmçrç pâris pilienus roþu koka çteriskâs eïïas. To vispâr iesaka pret galvassâpçm, ko pavada slikta dûða. Tad vçl - pçc iespçjas svaigâks gaiss, klusums, tumsa un miers.
Re: slikti juutos
31.07.2005 09:51
Pie visa vainîga, kâ man ðíiet, vakardienas ultra draòíîgâ laika prognoze.
Man arî vakar galva nenormâli sâpçja - uz lîdzenas vietas no ne no kâ!
Ðorît vçl îsti nesaprotu, kâ es jûtos!
Tâ, kâ nav ko òemt galvâ - diagnoze ir laika prognoze!:)
Re kâ man pilnîgi atskaòâs sanâca!:)
di
Re: slikti juutos
31.07.2005 11:06
jaa es tevi saprotu
man pagaajusho gad arii taa bija.. galva saapeeja,, aa nee aizvakar arii galva saapeeja
un tagad.. jaa tagad arii saap..... nu shausmas.. kautkas nedzirdeets!
Mellene
Re: slikti juutos
31.07.2005 12:42
Jauks laiks...kaut kas mani fascinç ðâdâs dabas orìijâs...
Re: slikti juutos
31.07.2005 14:37
Mellene Esam uz viena viljnja... ;)
Re: slikti juutos
31.07.2005 21:20
Laikam neesmu vieniigais, kursh "priecaajas par pasakainu pashsajuutu"... es arii to itkaa noraxtiiju uz atmosfeeriskaa spiediena mainjaam, kas iisteniibaa bija LJOTI krasas (es vienk te biki arii ar tuurismu aizraujos un man pulkstenii ir barometrs).... bet nu nez... es gana sabojos un ieshu pie aarsta riit peecpusdienaa.
Re: slikti juutos
31.07.2005 21:37
Tas, ka Tu reâli novçrtç situâciju, jau ir pulka daudz!!! Ne katram tas ir dots! A no otras puses, pagaidi, ko teiks ârsts, var bût pesimisms pâragrs?!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 9?
Ziņa: