lauzts kâjas pirksts

Aizsāka silpurene 

silpurene
lauzts kâjas pirksts
01.08.2005 10:56
Vai tâ ir taisnîba, ka lauztam kâjas pirkstam (otrajam) nekâda îpaða ârstçðana nav nepiecieðama? Nebûs komplikâcijas?
zz
Re: lauzts kâjas pirksts
01.08.2005 16:43
Parasti to piesien pie blakusesoðâ pirksta uz 1 m/enesi. Labâk iet pie traumatologa..
elleens
Re: lauzts kâjas pirksts
01.08.2005 16:49
parasti nav nekâdu komplikâciju- vienîgi tâ dzîðanas procesâ ir jâizvairâs no pirksta noslogoðanas. es gan pati jau otrajâ nedçlâ atsâku braukt ar riteni un dauzîties ar ûdensmoèiem...bet taa esmu es...un es neieðu laist laiku zûdîbâ dçï lûzumiem:)...
silpurene
Re: lauzts kâjas pirksts
02.08.2005 14:27
Paldies. Labi, ka neliekat ieìipsçt, jo salauzts ir katrai kâjai viens pirksts, jau tâ gaita nav diez ko gracioza....
man lauzts mazais kājas pirkstiņš. Ielika ģipsī. Tagad pagājušas 3 nedēļas - visa pēda, pirksts, potīte piepampusi - vai tas ir normāli?!?!?!?!?!
Re: lauzts kâjas pirksts
22.07.2011 01:12
sapampa tikai tagad vai visu laiku bijis pampums?
man
Re: lauzts kâjas pirksts
22.07.2011 12:01
pagājušajā gadā augustā arī bija tas pats,iegāju durvju stenderē un salauzu otro pirkstiņu,nobildēju---akurāts lūzumiņš,aizgāju pie kirurga,sasēja abus pirkstus kopā un tas arī viss-to visu pats var izdarīt,jo kājas taču jāmazgā katru dienu,bija kājas pirksti zili ilgi ,sāpēja kādus 1,5 mēneši vai pat vairāk ,bet nekādu ģipsi neliek ---tā ka --jāsien kopā un jāgaida:(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 15?
Ziņa: