Kur ir labaak studee?

Aizsāka --- 

Kur ir labaak studee?
03.08.2005 11:26
Kur ir labaak studeet mediciinu Rsu vai LU, paliidziet!!!!!!!!!!!!!! kaadas prieksrociibas

luudzu, nesaaciet atkal taas saliidzinaashanaas!!!
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 12:17
LU vieglaak- "laizh cauri" ar nesekmiibu, ar paraadiem
lu ir cilveeciiga attieksme pret studentiem, ne taa, kaa rsu tik bljauj uz teviim, vismaz pirmos divus kursus
lilja
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:43
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:44
RSU ir normala attieksme pret studentiem- neviens nebljauj, bet ar paraadiem naakoshajaa kursaa ar nepaarcelj
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:48
varjau bût ka ir kas mainîjies
bet pirms 25 gadiem RMI tevi par cilvçku neuzskatîja
un nevarçtu jau arî teikt, ka pret jaunajiem ârstiem, viòu vecâkie kolçìi adekvâti izturçtos
es
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:49
ja veelies buut kaartiigs aarsta vai nu kas tu tur gribi buut, tad protams RSU ir visatbilstosaakaa - pati tur studeeju! nav nekaadi rozu ziedi, bet buus laba izgliitiiba un prestiza augstskola...
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:51
Par cilveku neuzskata paarsvaraa praktisko/kliinisko priekshmetu pasnieedzeeji un praktizejoshie aarsti jo iipashi :-)
Teoreetisko priekshmetu pasniedzeeji pirmajos kursos- cepuri nost!
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:52
negribu te uzvârdus piesaukt, bet man gan tieði pirmo kursu pasniedzçji palikuði atmiòâ kâ pçdçjie sadisti
bioíîmijâ, histoloìijâ, farmakoloìijâ
joprojâm negribas viòus sveicinât
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:54
interesanti ar ko RSU prestiþâk nekâ LU
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:54
:-)

Laikam man buus tie labie traapiijushies, jo akuraat mineetie priekshmeti ljoti patika un pasniedzeeji bija vairaak kaa OK :-)
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 13:57
vçl var kâdu dullu tanti piesaukt, kas latîòu valodu mâcîja
arî anatomijas katedrâ kâdu sadistu varçja atrast
fizioloìijâ arî bija viens maita
arî fizikas katedrâ bija
LIelai daïai no viòiem domâju patieðâm bija kautkas galvâ sagriezies un viòi íçra prieku no cilvçku mocîðanas un spîdzinâðanas un òirgâðanâs par viòiem
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 14:01

Nav Tev veicies ar pasniedzeejiem saakumaa :-)
Man taadu atminju laikam ne par vienu pasniedzeeju nav. kaut gan dazhi bij nejaukaaki par paareejiem :-)
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 14:09
nav man sliktu atmiòu, varbût jau arî , ka tâ vajadzçja - nolikt pie vietas slinku , lecîgu èali, bet tomâr tagad atceroties , liekas, ka viòi izmantoja savu stâvokli negodîgi

Bet ir arî ïoti labas atmiòas - zelta cilvçki

Anatomija -Bçrziòa
Histoloìija - Dalmane (varbût kïûdos uzvârdâ )
Bioloìija - Krûmiòa juniore
FArmakoloìija- Melnzobs

Daudzus vairs neatceros , lai viòi man piedod.
...
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 14:15
Pasniedzeeji un skolotaaji vispaar izmanto savu staavokli. pie kam skolotaaji vairaak kaa pasnedzeeji. laikaam deelj mazaaka pretspara. vot dazhas skolas laiku solotaajas gan atceros kaa piemeerus, kaa nedriikst ar beerniem apieties
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 14:17
tas jau bija pârâk sen :)
dr.
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 16:00
Lu vienkârði smieklîga izglîtîba medicînâ, tur iet tikai caurkritçji RSU!
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 16:01
nevajag pârspîlçt
kniipa
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 16:57
neiet gan tikai caurkriteeji, ir studenti kuri veelas iet prom no RSU uz LU
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 16:58
Ja man bûtu jâizvçlas - laikam ietu uz LU, bet tas ir pilnîgi subjektîvi - liela, veca mâja
Lai RSU beidzot tiek skaidrîbâ kâ viòu sauc.
ledus
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 17:03
Pavçrojot to, kâ mâcîjas vairâki kursabiedri RSU (knapi dzîvîbu velkot), un kâ ar atplestâm rokâm viòus pâròçma LU ar visiem parâdiem, savus secinâjumus par LU kvalitâti izdarîju. Pie ðiem saviem kolçìiem nekad kâju nespertu ka pie speciâlistiem.
Nepiesaucot pâris izòçmumus ar patiesi personiskâs dzîves ietekmçtu nenormâlu uzvedîbu, gribetu teikt, ka ne îpaði centîgiem studentiem jebkurð prasîgs pasniedzçjs liekas sadists.
Mana izvçle joprojâm bûtu RSU.
Par ''vecâko'' kolçìu attieksmi pret ''jaunâkiem''.... Gribat teikt, ka medicînai vien tas raksturîgs? Cilvçkiem ir tieksme pârbaudît ''uz izturîbu'' :). Ja ''jauniòais sevi parâda kâ normâls cilveks un kolçìis, nekâdas dislriminâcijas nav.
kniipa
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 18:37
jap tas gan
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 18:42
es gan nevaru neko sliktu pateikt par RSU (toreiz LMA) pasniedzçjiem. mâcîjos drusciò vçlâk par otto. bet ne sâkumâ, ne vçlâk nekas tâds îpaðs nebija. varbût vienîgi farmakoloìijâ, bet tas bija tieði mûsu grupas docents, citiem esot bijis daudz normâlâk :)
studente
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 20:07
Studeju paslaik un varu teikt ta- man ir ar ko salidzinat- mani klasesbiedri LU,es RSU - lai ka es ladejos macibu laikaa,apzinos kapec studijas ir grutas un kapec tas viss jaiztur.Man personigi nav nekas par LU - tacu teiciens par to ka Ja kaut kur ir alternativa,labak LU neizveleties ir pareizs.Sogad biju lidzjuteja kadai reflektantei un mums prieksa staveja meitene kas iesniedza dokumentuus uz arstnieciibu.Jautaju ka tad nolemusi iet so celu(prrof.interese).pirms menesa esot izlemusi.es prasu ka tad ar CE.Neesot problema - vina tikai anglu un latv.val sertifikatus prasa(citus gadus bija ari kimija)- respektivi jebkurs beidzejs - ari tad ja vinam nav sajega kas ko izsaka keburi h20 vai NaCl - var klut par arstu.tas manuprt jau par kaut ko liecina...par pasniedzeju attieksmi runajot - tas ir tikai plus- sagatavo arstu vina profesijai ari morali.Lai ari tagad dazu labu gribas no zemes virsmas noslauciit - tas tomer ir to verts!!!!!Lai veicas pareizi izveleties!!!:)
---
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 20:31
Liels paldies studentei, buus man par ko padomaat....ir jaasaprot, ka eju maaciities:)
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 21:15
Ðíiet Suvorovs teica: Grûti mâcîbâs, viegli kaujâ
Re: Kur ir labaak studee?
03.08.2005 22:45

Ja man veelreiz vajadzeetu izveeleeties, kur studeet, noteikti izveeletos to pashu RSU. Par LU zinu to, ka caurkritushie no RSU tur studee bez iipashaam probleemaam - man tas izsaka pietiekami daudz...

Ir gruuti, pasniedzeeji dazhreiz patieshaam izturas taa, it kaa studenti ir peediigaakie ... , bet pozitiivais ir tas, ka daudzi savu saakotneejo attieksmi ar laiku maina, ja vien Tu speej paraadiit veelmi kaut ko iemaaciities, nevis tikai atsseedeet tos 6 gadus, lai ieguutu diplomu. Un dazhreiz pat labaak, ja pasniedzeejs ir piekasiigs liidz aarpraatam - jaasaspringst vairaak ciklu laikaa, bet veelaak ir krietni vieglaak nekaa tiem studentiem, kuri uz nodarbiibaam var ierasties pat neatveerushi graamatu.
Re: Kur ir labaak studee?
04.08.2005 00:47
otto

Tagad superigakie pasniedzeeji RSU saakumkursos: biokjimija- Girgensone(super! :), Jansone, anatomija- Kazhoka, Gavrichenko!!!, Zhagare(stigra!, bet laba), histologjija- visi ljoti piekasigi, bet tomeer labaak tikt pie pasniedzejiem ar pieredzi(Pilmane, Groma, Tamane),nekaa pie jaunajaam,kas pashas nekaa nejeedz. Biologjija- Kruuminja(laba un stingra). Fiziologjija, tikai viens galiigi riebiigs, neatceros kaa sauc; bet Rumaka- cilveks bez emocijaam, principiaala negatiivaa noziimee. Anglju val- Krusta(laba, tikai ja Tev nav paraadu). utt.
nina
Re: Kur ir labaak studee?
04.08.2005 09:28
Bet kaa cilveeks lai maacas ja vinju visu laiku pazemo????? Lu attiistaas uz prieksu, vienkaarsu tev ir jaazin ko tu gribi un papildus jaapastraadaa:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 4?
Ziņa: