Cilmes suunas??!

Aizsāka Gaidaam beebi 

Gaidaam beebi
Cilmes suunas??!
03.08.2005 19:13
Vai kaads no seit esosajiem dr ir izmantojis ActivisionLife cilmes suunu bankas pakalpojumus? Kaapeec jaa un - kaapeec nee, ja nee?
dr
Re: Cilmes suunas??!
03.08.2005 20:38
Nç. Pat nezinu, kas tas ir.
VIP
Re: Cilmes suunas??!
03.08.2005 22:53
Ja gribat lai pçc gadiem izaug aste ( vai vçl daþâdi brînumi notiek ar Jûsu organismu) - tad lûdzu.
Tas ir ðarlatânisms. ASV paðlaik tikai notiek pçtîjumi un vispâr par nekâdu biznesu nevar iet ne runas jo tas tiek stingri kontrolçts, bet pie mums un îpaði Krievijâ to dara uz vella parauðanu. Principâ jau katrs mçs esam par savu organismu atbildîgi, un tas kâ mçs to sabeidzam ir mûsu darîðana!
Re: Cilmes suunas??!
03.08.2005 22:56
VIP tu buusi kaut ko sajaucis. Cilmes shuunu bankai nav nekaads sakars ar veseliibas bojaashanu. Tas kaa reiz ir perspektiivs virziens veseliibas atjaunoshanai!
Re: Cilmes suunas??!
03.08.2005 23:13
VIP tieshaam ir kaut ko paarpratis.... :)
VIP
Re: Cilmes suunas??!
04.08.2005 20:55
Mazliet iesaku palasît rietumu medicînas þurnâlus, tad redzçsiet veselîbas uzlabojumus. Man tâds darbs ka saskaros ar ðo literatûru un labi pârzinu ðo tçmu, tâ ka varam diskutçt, kad paði mazliet dziïâk izpratîsiet ðo lietu ne tikai no lçtâm reklâmâm un to runâm, kuri pilda savas kabatas ar jûsu naudu
Re: Cilmes suunas??!
04.08.2005 21:01
VIP

Paskaidro luudzu kaads no taa sliktums ja cilmes shuunas tiek saglabaatas bankaa lai naakotnee no taam vareetu izaudzeet kaadu orgaanu vai locekli.
Re: Cilmes suunas??!
05.08.2005 10:12
VIP vienkaarshi laikam nezin kas ir cilmes shuunas un arii kaadeelj veido to banku. Lai gan cik es esmu lasiijis, tad neesot jau iisti skaidrs vai shodien savaaktaas cilmes shuunas buus deriigas piem peec 30 gadiem esoshaam tehnologjijaam, bet ja godiigi, tad es tomeer izmantotu taadu iespeeju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: