bçrniòð

Aizsāka Krista 

bçrniòð
03.08.2005 21:29
Vai tas ir normâli,ja savos 34 vçl negribu bçrnu - gribu baudît dzîvi,gribu izklaidçties,gribu taisît karjeru,gribu pelnît naudu?Mans draugs savukârt ïoti grib bçrniòu,bet es negribu steigties.Vai no jums kâds savâs partnerattiecîbâs ir piedzîvojis ko tâdu?Kâ lai tagad rîkojas?Bçrnam vispâr neesmu gatava...Palîdziet ar padomu.
Paula
Re: bçrniòð
03.08.2005 21:37
Man bija 25... 27... Man ir 2 beerni.
Man domaat, ja atliksi, var sanaakt beediigi...nekaa... ;)
Viira rados taa ir.
Bet, taa ir tikai Tava izveele...probleema... ;)
Re: bçrniòð
03.08.2005 21:39
Interesanti gan, ka 34 gadu vecumâ rodas tâdi jautâjumi. Parasti ðajâ vecumâ gandrîz visu zin un gandrîz par visu ir savs viedoklis
Re: bçrniòð
03.08.2005 22:22
Ja jau liidz 34 negribeejaas tad buutu normaali negribeet arii veelaak.
nu
Re: bçrniòð
03.08.2005 22:34
man 29. Agrâk gribçjâs, bet kaut kâ situâcija nebija tâda. Tagad situâcija tâda, ka uz ðo brîdi prioritâtes citas. Bçrnus plânoju vçlâk. Nu, ja nesanâks, var taèu adoptçt :-)
Re: bçrniòð
03.08.2005 22:43
Njaa. Var jau arii adopteet bet man, piemeeram, jau kopsh beerniibas ir pashtaisiitas lietas patikushas:)
Re: bçrniòð
04.08.2005 14:11
34 gadi un "negribu steigties"... ir sievietes, kam jau ap 40 sâkas klimakss. Grûtniecîba virs 35 gadiem vispâr saistâs ar zinâmu risku. Kad taisa ìençtisko analîzi (alfafetoproteîna testu), tad viens no noteicoðajiem parametriem ir grûnieces vecums. Padomâ par bçrnu, visiem skolâ uz sapulcçm nâks jaunas smukas mammas, bet tavam vidusskolas izlaidumâ bûs jâdod puíes 60 gadîgai "vec"mâmiòai.
...
Re: bçrniòð
04.08.2005 14:30
Nu, "skaties kaa visi dara" tomeer nav iistais veids kaa izveeleeties laiku beerna radiishanai.
Man pazinju lokaa ir sievietes, kuram savaam mammaam dzimushas peec 40 gadu vecuma un nav maniits, ka mamma taadeelj liktos sliktaaka vai mazaak miilja.
Vai joprojaam dziivojam PSRS, kur jaadzemdee pirmais beerns liidz 20 gadu vecumam?
Re: bçrniòð
04.08.2005 14:44
Vai ta PSRS taa bija?
Diana
Re: bçrniòð
04.08.2005 14:47
Atklâti sakot, 34 gadi pirmajam bçrnam nu gan nav pâragri. Izskatâs, ka Jûs nekad nebûsiet gatava bçrnam. Varbût bûtu godîgi par to br''idinât savu draugu??? tâ tomçr IR ïoti nopietna izvçle un daþam labam pat dzîves jçga. Daudz laika, kur atkâpties, nemaz vairs patiesi nav. Vai , ppeim., lîdz 36 nobriedîsiet? Un kas pateiks, ka jau pirmajos 6 mçmeðos iestâsies grûtniecîbam ja piepeði izdomâsiet pat, ka gribat bçrnu?
gata
Re: bçrniòð
04.08.2005 14:56
Atvaino Agnese, tu laikam nesaproti, ka mamma ir mamma, vienalga, cik veca. Kas ta tagad skolaa notiek mammu kastings vai kaut kaas taadaa garaa?
Mana mamaa mani dzemdeeja 38 gados, ne deelj negribeesanas, bet veseliibas probleemaam agraak. Un beidzot tad mani sagaidiija!
Un laikam jau neesmu gan izaugusi sliktaaka vai dzimusi sliktaaka kaa jaunaam maateem. (vismaz ar gudriibu skolaa vareeju ne tik vien lepoties!, veseliiba - ok)

Un man gan nebija kauns, ka savai maatei pukjes vareeju sniegr izlaidumaa, ne tikai skolaa, bet arii augstskolaa, un sniegssu veel...!

Tas, kas domaa liidziigi tai "pukju idejai", atvaino, nu ... man truukst vaardu. Cik sekla un nejauka domaasana:(

P.S. Es ar veel nesteidzos, kaut gan 26, kaut gan apstakli un gjimene ljauj jau sen:) Domaaju, ka beernam vareesu dot daudz vairaak, kad buusu gatava tam un taa buus mana prioritate.

Jo, kad passam veel veejss galvaa un daudz daudz lietu kaartojamu, nez vai beerns ir jaamoka ... Nu, es nesaku, ka visaam taa ir liidz pusmuuzam, bet cilveeki tak ir dazzaadi. Un dazss jau 19 gados gatavs mazulim, dazss veel 34 nav - ko tur!

P.P.S - un, ir musdienaas iipassi, veel taada lieta, kaa liidzeklji ...
...
Re: bçrniòð
04.08.2005 15:17
Nu, bija gan tendenes iepoteetas, ka fikfi fiksi viiru, beernus. labaak shkjirtene, nekaa vecmaieta. Un taadaa garaa.
Taadeelj cilveeks ir domaajosha buuutne, lai pats vareetu izlemt.
Re: bçrniòð
04.08.2005 15:22
Var domât un spriest lîdz nemaòai. Dzîve tik un tâ iekârtosies, kâ bûs lemts. Mana mamma piedzima, kad viòas mammai bija 48 gadi, tçvam 56. Viòas vecâki aizgâja vienâ gadâ, 24 gados mamma palika viena ðajâ pasaulç. Es savus vecvecâkus neredzçju. Vai tas bija labi? Kâda starpîba kâ kurð izskatâs, galvenais, ko var sniegt bçrniem un mazbçrniem.
Neviens padomju laikâ neuzskatîja, ka bçrniem jârodâs pirms vecâku 20 gadiem. Fizioloìiski skaitîjâs 23-24. Nedomâju, ka fizioloìijâ pa ðo laiku noticis apvçrsums. Man tâda sajûta, ka savas dzîves tiek salîdzinâtas ar superstâru sasniegumiem. Ir mazs bet... Tâs zvaigznes labi ja 100 gab. un maksâ viòâm par katru filmu, dziesmu, iznâcienu tik, cik vidusmçra latvietis trijâs paaudzçs nenopelnîs. Viòâm izkriðana no aprites draud ar lieliem zaudçjumiem. Tâpçc tâs adopcijas. Un ja nu sadûðojas pati dzemdçt, tad blakus stâv akuðieru zvaigznes un bçrniòam nav citas izvçles, kâ pieteikties un piedzimt ar labu. Vai tâ bûs ar Jums? ðaubos.
Atceros, braucu vilcienâ, man blakus sçdçja sieviete, kurai klimaksa vietâ bçrniòð piedzima. Dauns. Traìçdija. Lotereja.
bçdîgâ
Re: bçrniòð
04.08.2005 15:30
Es piedzimu, kad vecâkiem bija 21-22. Tâpat 23 gados paliku bâreòos.
Draugs piedzima, kad mamai 39, tagad jau 75 i vçl bizenç.
Tâ kâ arî ar to doðanas aprçíinu ne visu izskaitïosi. Bûtu stulbi dzemdçt bçrnu tâdçï, ka lielaíâ sabiedrîbas daïa uzskata, ka tâ ir pareizi un ir îstais laiks. Manuprât, lîdz 40 ir OK pirmajam bçrnam, ja neplâno 6-7. Biedçt ar veselîbas problçmâm- kam nu tâs lemtas, tam arî 23 bûs problçmas. Katram paðam sava galva, katram paðam jâdomâ kâ labâk.
karlis
Re: bçrniòð
04.08.2005 15:52
es piedzimu kad mammai bija 55
gata
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:04
Nu nu plant -
vai tev ir kaadi pieraadiijumi tam, ka nelaimigajai sievietei mazulim nelaime bija no vinjas vecuma ...
Nez vai, nez vai ...
Vai tad berni ar Dauna sindromu meedz dzimt tikei gados vecaakaam daamaam, oi, stipri saubiiga taa lieta ...

Tiessi otraadi - palasi kaut vai netaa, ja ne zurnaalos un graamataas - vecakiem vecaakiem berni dzimst talantiigaaki un gudraaki. Es te taa skaisti uz "sitiena " nemaacesu pastastiit, kaapeec- bet tas ir izpeetiits.

Un par zvaigzneem runaajot ... nez vai sievietes "skataas pakalj" zvaigzneem ... kuras patiesiibaa taccu ir taadi passi cilveeki, tik ar lielaaku pikji un tadeelj arii iespeejaam ... nu, nu ...
Un ... taas adopcijas dzemdeetspeejiigaa vecumaa, atvaino, tas ir taads ... (bet tikai manupraat) izraadiisanaas veids - re, kaa es pazliidzu mazajam, pamestajam!
(un tas veids gan ir labs izradisanaas veids, jo mazajam tiesaam paliidz ...)
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:22
Ir ir tâda komplikâcija ka garîgi atpalikuði bçrniòi vecâm mâmiòâm. Un kâ jau komplikâcija - ne katrai. Bet varbûtîba pieaug. Ar dabu ïoti grûti strîdçties. Katra paða ziòâ lemt un svçrt. Vienîgais, var bût labâk apzinâties iespçjamâs briesmas, nevis aizvçrt acis ar cerîbu, ka nekas sliktais mani neskars.
Arî ìeniâlie bçrni veciem vecâkiem mçdz gadîties, bet arî tâ nav norma. Ðî novirze liekas ïoti patîkama. Ej nu uzmini, uz kuru pusi svaru kausi noslieksies!
gata
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:24
ess
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:40
Var gadîties,ka tad,kad gribçsi bçrnu,tad tas vairs nebûs iespçjams.Arî es esmu dzirdçjusi,ka vismaz pirmo bçrnu jâdzemdç laicîgi,jo otrais var nebût.
Tâ ir arî manai draudzenei.Ir viens bçrns,jau gandrîz liels,tagad ar vîru attiecîbas ïoti labas,ne tâdas kâ jaunîbâ,grib otru bçrniòu,bet olvadi aizauguði,brauc uz procedûrâm,bet nekâ.Ir arî dzirdçts par pâriem,kas negrib bçrnu karjeras dçï,bet pçc gadiem nekas vairs nesanâk.
Nezinu,ko Tev ieteikt.Dzemdçt tikai tâdçï,ka vajag? Kâds bçrnam bûs labums no mâtes,kurai viòð îsti nebûs vajadzîgs?Bet varbût Tu mainîsies,kad bçrns piedzims.
Jâ,cilvçki ir tik daþâdi! Es jau 25 gados ïoti,ïoti gribçju bçrniòu.
Tikai neapvainojies par manu komentâru,tas nebija tâ domâts.
psiholoìe- amatiere
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:48
Es tomçr kaut kâ brîþiem izmisîgo sievietes vçlmi sâkot jau no skolas solas ïoti ïoti gribçt bçrnu vairâk saistu ar vientulîbu vai citâm nepiepildîtâm vçlmçm, mîlestîbas, atbalsta trûkumu ìimenç. Ja sieviete citâdi nevar justies kâ pilnvçrtîgs cilvçks. Tad nu redz bûs bçrns viòð nu mani mîlçs es viòu mîlçðu un viss bûs OK.
Neviens nevar galvot, ka , ja sievietei, kura 35 gados grib bçrnu, bet nu ir problçmas, bûtu ðis bçrns 20 gados nu viòa bûtu ïoti laimîga. katram savs laiks un katram laikam savas problçmas.
ra
Re: bçrniòð
04.08.2005 16:58
manupraat tev jaabuut atklaatai pret savu viiru, jo kas zin varbuut vinjsh taa raii nesagaidiis beerninju no tevis
ja abi akcepteejat arii shaadu varbuutiigu iznaakumu tad nee, tev nav par ko uztraukties
ja viiram tas nav pienjemami , tad tev makjent jaapaardomaa dziives veertiibas (kuras protams katram ir savas),
jauna mamma
Re: bçrniòð
04.08.2005 17:16
Bûsi veca mamma:(((
...
Re: jauna mamma
04.08.2005 17:17
Vai tas kas nosodaams?
jauna mamma
Re: bçrniòð
04.08.2005 17:23
Nu nç, protams! Man liekas labi, ka bçrni jau paauguðies un tu pati arî vçl jûties jauna un þirgta. Vari viòiem lîdzi "izskriet".
varvara
Re: bçrniòð
04.08.2005 17:49
Var domât un spriest lîdz nemaòai. Dzîve tik un tâ iekârtosies, kâ bûs lemts (c) Plants, 04-08-2005 15:22
----------------------------------------------------------
Re, Plants izrâdâs fatâliste! :))))) Un ko tad mçs paði - skaidas viïòos?
Re: bçrniòð
04.08.2005 19:17
Nu ko juus te tirgojaties vienkaarshaa lietaa. Viss ir vienkaarshi kaa reizreekjins. Beernu juus varat dzemdeet kad jums to iegribas bet LABAAKAIS laiks beerna dzemdeeshanai ir ap 24 gadiem. Vot i viss.
Berta
Re: bçrniòð
04.08.2005 19:35
NAV tâda "labâkâ laika"... Ir plânoti un neplânoti bçrni...
Neplânotiem bçrniem tomçr ir lielâks risks "dabût pa mici"..., jo "dzîvç tak visâdi gadâs...", jeb, "arî vecâki ir tikai cilvçki..." uc., utt. ...

Plânots bçrns ir vairâk pasargâts!

A veselîba katram savâdâka, katram individuâla...
Re: bçrniòð
04.08.2005 22:41
Berta
Ko Tu muldi?
Varbuut Tu esi sajaukusi vaardu neplaanots ar negaidiitu.
Es piemeeram neveelos plaanot, kad piedzims mani beerni taapeec ka:
1. nebuus jaanodarbojas ar seksu tikai beerna radiishanai, taa teikt darbs, vai kaa citi paari saka: mees tagad piestraadaajam pie beerninja , un peec tam streso vai buus vai nebuus.
2. Beerns atnaak kaa dieva daavana, kaa miilestiibas auglis, un kad vinjsh atnaaks, to atstaaju Dieva zinjaa.


Pastaasti man no kaa plaanots beerns ir vairaak pasargaats?
...
Re: bçrniòð
04.08.2005 22:44
Nu, kau vai no slepkaviibas- t.i., tapt nogalinaats abortaa.
A plaanoshana ir kaut vai izsargaashanaa sno neveelamas gruutnieciibas, ne tikai apzinaata "taisiishana".
Jebshu kleo grasaas dzemdeet "cik Dievs dos"?
Re: bçrniòð
04.08.2005 22:46
Labi ir tiem paariem, kuri izplaano un uzreiz arii dabuun.... bet citi nomocaas vairaaakus meeneshus vai pat gadus, mocoties ar apzinju: bet ja nu man nevar buut vispaar beerni... nu taas ir nepaaraak jaukas paardomas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: