bçrniòð

Aizsāka Krista 

Re: bçrniòð
04.08.2005 22:48
es jau nerunaaju par neveelamu gruutnieiibu BET par to, ka neplaanots mazulis ne ar ko neatskjiras no plaanota...
...
Re: bçrniòð
04.08.2005 23:10
Kas tad Tavupraat ir neplaanots mazulis?
Ja cilveeks neizsargaajas no grutnieciibas ar meerkji palikt staavoklii tad tas jau ir plaanots beebis. ja neizsargaajas un negrib- tad neplaanots un neveelams.
Re: bçrniòð
04.08.2005 23:22
Bet, ja izsargaajas un paliek staavoklii... tad tachu tas arii ir neplaanots beebis!
Tik daudz paziistamaam maaminjaam taa ir bijis, bet neviena nav skreejusi uz abortu, gluzhi preteeji_ gaidiijusi savu neplaanoto beerninju ar miilestiibu.


vnk izsargaajas jau tieshi taapeec, lai tee beerni nedzimtu viens peec otra...
Re: bçrniòð
04.08.2005 23:27
Piekriitu kleo. No man paziistamajaam normaalajaam sievieteem neviena nav paartraukusi gruutnieciibu ja neskatoties uz izsargaashanos tomeer palikushas staavoklii.
Re: bçrniòð
04.08.2005 23:27
Mani apmierina mans dziives veids, citam varbuut tas nedereetu. Izsargaajos ar it kaa ne paaraak droshaam metodeem(kuras neko nemaksaa).. kaa buus taa buus nav ko iespringt. :)))
Re: bçrniòð
05.08.2005 01:03
Mana mamma piedzima savai mammai 45 g. - pastariite(6 beernu gjimenee). Visgudraakais, skaistaakais un energjiskaakais beerns. Taa luuk.
Vienas receptes nav. Ar anomaalijaam visbiezhaak piedzimst padsmitgados...
Marisssa
Re: bçrniòð
05.08.2005 02:07
Ja kas-bieþi lasîts, ka tieði plânotajiem-kur vecâki tieðâm piestrâdâ pie tâ lai sieviete paliktu grûta, ka tieði tiem ir visâdas..veselîbas problçmas. Diemþçl.
perkoss
Re: bçrniòð
05.08.2005 09:06
Gadâs jau ,ka aizkavçjas bçrnîbâ....gribu...gribu...gribu...negribu
jâòtârpiòð
Re: bçrniòð
05.08.2005 09:31
Man ir tieði tâpat kâ autorei un esmu tâdâ paðâ vecumâ. Jâ, arvien bieþâk domâju, ka nedrîkst vairs atlikt. Tâ ir, ka vairâkiem mûsu vecuma cilvçkiem dzîve ir nostabilizçjusies tikai tagad, gribâs izbaudît iespçjas, kuras mums nebija salîdzinot ar mûsdienu jaunieðiem. Beidzot varçtu padzîvot brîvâk un negribas vçl uzòemties to atbildîbu. Visu laiku esmu ïoti nopietni analizçjusi, vai varu to atïauties materiâli, fiziski utt. Tagad liekas, kas nav laika vairs analizçt, ir jârîkjas, tikai visu laiku gribâs vçl nedaudz atlikt. Ceru, kas notiks tâ kâ tam jânotiek!
Zanete
Re: bçrniòð
05.08.2005 09:56
Tur jau ir tas joks,ka ar gadiem kljuustam vairaak prasiigas pret dziivi,gribam paspeet to un to,vnk,par daudz domaajam.
Ja beerninjsh piesakaas agraakaa jauniibaa,it iipashi,-ne iipashi ieplaanots,tad ir vairaak drosmes -zini,ka visa dziive priekshaa.Bet te-jaatsakaas no darba vai karjeras uz laiku-biistami,turklaat negribas izjaukt ierasto dziives ritmu.
Man bija savaadaak,-18 gadu vecumaa peekshnji pamodaas neapturams maates instinkts,turklaat bija pirmaa miilestiiba,kaazas,miiljsh viirs utt Un tagad,kad meitai jau 16,esmu jauna,energjiska,un it visaa savu meitu varu saprast.Tieshi taapeec,ka pati veel itin labi atceros pirmo jauniibu:))
ma
Re: bçrniòð
05.08.2005 14:24
gaidu shobriid beerninju..ar viiru puuleejaamies [pie vinja tikt gadus 5....neizsargaajaamies vispaar.....taa kaa...padomaa kundziit...tas saucaas- nespljauj akaa no kuras peec tam buus jaadzer - vai preciizaak no kuras tev peecaak vienkaarshi nedos dzert.
skepse
Re: bçrniòð
05.08.2005 14:36
Krista, man liekas îstais jautâjums ir- kâpçc tu vispâr ðâdu jautâjumu uzdod. Vai tas nenozîmç, ka tu pati sâc apðaubît savu nostâju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 15?
Ziņa: