Alkohols

Aizsāka sometimes::Drunk 

sometimes::Drunk
Alkohols
03.08.2005 22:52
Vai varçtu kâds zidoðs cilvçks man pastâstît sîkâk par to, kâ tieði alkohols iedarbojâs uz jaunieti, ja tas tiek lietots neregulâri, teiksim 2-3x nedçïâ, nepârmçrîgâ daudzumâ. Man 18.g.
Re: Alkohols
03.08.2005 23:00
Vareetu jau saakt iztirzaat bet 18 gados jau nu vajadzeetu taapat saprast ko alko ar cilvi izdara.
sometimes::Drunk
Re: Alkohols
03.08.2005 23:15
tieði tâpçc sâku!
autors
Re: Alkohols
04.08.2005 02:07
aknas aizies postaa paleenaam.saaksies nepamatotas garstaavoklja mainjas.labaak tad jau ar prostituuciju nodarbojies nekaa dzer.
Laimigais
Re: Alkohols
04.08.2005 02:38
Pirms paradisies kadas negativas sekas, vispirms buus noliegums. Buus vainigi visi citi, tikai ne alko.
caps lock
Re: Alkohols
04.08.2005 04:25
TO sometimes::Drunk
PAMAZAAM, PALEENAAM...CILVEEKS DEGRADEEJAS :(
boleks
Re: Alkohols
04.08.2005 08:08
manî smaidu izsauca raksturojums 'neregulâri' ar aprakstu 2-3x nedçïâ... manuprât tas jau ir pietiekoði regulâri.
feja
Re: Alkohols
04.08.2005 08:56
mjaa... 18 gados jau kïûst par alokoliíi - skarbi... par veselîbu jau nav vçrts runât - ir jau redzçti cilvçki, kas nodzer visu savu mûþu - bet uz 70 gadiem alko reibumâ aizmieg sniegâ 20 grâdu salâ un nenosalst - pat nesaaukstçjas... bet neskatoties uz to vai alkoholiíis fiziski ir vesels vai slims - viòð nevienam nav vajadzîgs...
Diana
Re: Alkohols
04.08.2005 14:32
Jâ, 2-3 reizes nedçïâ - tas tak jau ir regulâri!
Vai tad regulâri bûtu, ja lietotu , piem., 6 reizes nedçïâ?
Domâju, ka viss atkarîgs no tâ, kâds cilvis. Cits kïûs par parastu alkaðu. Pçc kâda laika.
...
Re: Alkohols
04.08.2005 14:33
Neregulaari taapeec, ka citu nedeelju 2, a citu 3 reizes
Re: Alkohols
04.08.2005 14:49
vajag kaartiigi piedzeries, lai nakamaaja dienaas ir suudiigi, ka pat negribas skatiities uz alko pusi, tad sanaaks tik kaada viena reize nedeeljaaa ;)))
sometimes::Drunk
Re: Alkohols
04.08.2005 20:45
njaa, tiesi taa, sanaak neregulaari iisteniibaa. reti kad sanaak aizdzerties tik taalu, ka raapot gribas :)) bet viens sidrins vai 0.5 alins skiet kaa nosist odu :/ pats labi apzinos, ka degradee. esmu pat veseliigaa dziivesveida piekriteejs, eedu labu paartiku, nesmeekeeju, lietoju multivitaamiinus, veel kkaadu labu preperaatu kas aizsargaa aknas (ja kas :)) , sportoju. zinu, esmu stipra rakstura cilv., tieku valjaa no meesliem tiiri aatri. driiz saaksies skola, nevareesu vnk atljauties lietot aklo. sitaa vasara vnk ir paarspeejusi visas citas. agraak bija 1x meenesii. tagad kaa kaads tuss, alko. kaa sabiedrotais! izvairiities ir gruuti nejau taapeec, ka man tas ljoti patiktu, bet deelj bara instinkta. nu jau pamazaam tieku no taa valjaa. zinu - meesls un taa taalaak blaa blaa blaa, alko. ir slikts utml :)) to juus man varat nestaastiit. cereeju sagaidiit vairaak komentus :)
...
Re: Alkohols
04.08.2005 20:50
Un ko Tu cereeji sagaidiit shajos komentos?
sometimes::Drunk
Re: Alkohols
04.08.2005 20:57
kaadu ieteikumu par uzturu vai kaadu preperaatu, kas atjauno, sakaarto organismu peec lielas nodzersanaas. esmu quit :) nobriedis nedzert vairs.. kameer nav par veelu.
caps lock
Re: Alkohols
05.08.2005 20:58
tad nedzer vairs :)
tas tak ir tik vienkaarshi:)
Re: Alkohols
05.08.2005 21:09
Specifisku liidzeklju nav bet vitamiini ( tai skaitaa B vitamiinu kompleks ) un mineraalji veicinaas labsajuutu un taatad paliidzees atteikties no alko.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: