Sievietes un vîrieða draudzîba - vai tas ir iespçjams?

Aizsāka kvazi 

TO Mellene

k.b.j. ;)

TO llla

Autors: llla
Datums: 05-08-2005 14:25

jaa ja viiirietis ir pumpains asexuaals tizleniS ar apshaubaamaam praata speejaam.

=======================================

a ja pumpainais asexuaalais tizleniS ar apshaubaamaam praata speejaam seezh 130 000 eiriku veertaa BMW ?
Runâjot par to BMW -tur jau vairs nav runa par draudzîbu, bet gan par sevis pâdoðanu.
Es teicu, ka man glaimotu 3 vîrieðu iekâre, nevis, ka tas tâ ir, nevajag sagrozît !!! Tâ nav, mçs esam mazs bariòð, kopð studiju laikiem kopâ. Kâdi seði cilvçki. Tas, kas mûs saista nu jau vairâk nekâ 10 gadus, tieðâm ir draudzîba. Ar visiem kopîgi izçstajiem sâls pudiem, ar visu, to kas noticis pa ðo laiku. Un mans vîrs nebût nav no ðî bariòa. Ne ar vienu no studiju biedriem man nekad nav bijuðas intîmas attiecîbas, lai gan ir pa pliko peldçts un teltî zem vienas segas gulçts. Varbût visu nosaka bada pakâpe – ja cilvçkam viss ir normâli attiecîbâs/ìimenç, viòð spçj draudzçties ar citu pretçjâ dzimuma bûtni, ja ne ....
Re: Sievietes un vîrieða draudzîba - vai tas ir iespçjams?
05.08.2005 16:10
Protams, ka pastaava kaut kaada draudziiba starp viirieti un sievieti. Visbiezhaak piespiedu kaartaa: piem. mana viira draugi, kuri ir preceejushies man arii ir draugi-turpat domu neviens nepieljauj par kaut kaadaam dzirksteliiteem...

Bet citos gadiijumos sieviete labpraat draudzeejas ar viirieshiem, kuri vinjnju iekaaro bet nevar dabuut(dazhaadu apstaaklu deel). Un nekad nevar zinaat kaa taa draudziiba beigsies.. tieshaam trausla taa robezha.
TO Kaza

vai arii citeejot kaadu cilveeku, Tu esi "pumpaina asexuaala tizleniE ar apshaubaamaam praata speejaam" ;)
Neesmu gan -;)
:)))) gh - tu man patiic:))....skaidroju par bembjiem...redzi rupji runaajot ar sievieteem ir taapat kaa ar viirieshiem - vai nu staav vai nestaav....(un ja vinjsh ir tas pumpanais asexuaalais tizlenis tad nu nestaav man uz vinju....vai nestav uz vinja bembi - tas jau ir cits jautaajums :)) te tachu nebija runa par draudziibu ar bembi vai ne?:) bucha
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 19?
Ziņa: