16 gadîga grûtniece

Aizsāka Lindi]na 

Lindi]na
16 gadîga grûtniece
05.08.2005 16:34
Ðodien autobusâ netîðâm noklausîjos sarunu, ka kâda meitene, kurai knapi 16, jau ir 4 grûtniecîbas mçnesî? Ko teiks tie aizstâvji, kas kritizç vecas jaunâs mâmiòas? Vai ðâds modelis ir labâks?
gh
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 16:39
atkal teema no cikla "man bija jaaiet pie ginekologa, bet es neaizgaaju".
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 16:50
Neko traghisku 16 gadnieces gruutnieciibaa nesaskatu. Un vispaar gruutnieciiba var iestaaties saakoties meeneshreizeem un man nav iemesls domaat ka daba buutu ko sajaukusi.
Lindi]na
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 16:58
Nedomâju, ka daba bûtu ko sajaukusi, bet viòa taèu pati ir bçrns, skola vçl jâpabeidz!
skepse
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 17:09
Skolu var pabeigt ari velak, ja tas vienîgais par ko uztraukties.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 17:20
Maaciities nekad nav par veelu bet beernus taisiit var buut par veelu:) Un kaads tur beerns 16 gados. Taadas pupainas mammas ka tupi un turies.
Lindi]na
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 17:33
Un bûs vecmâmiòa jau 32 gados!
Man domaat, vinjas meita buus noteikti gudraaaka par vinjas pashas mammu... -)
P.S. ku! un vinjam liidziig. indiviidiem... ;)
Pirmaas MR + 5 gadi> vecumaa neiesaka nodarboties ar sexu, nerunaajot par GRUUTnieciibu...Jauniete veel tik veidojas un tt. un tjpr.
Vairaak izgliitosiimies! ;)
Katarina
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:18
ku!
Tas,ka meitenei pupi,kâ Tu izsakies,nenozîmç,ka viòa pilnîgi attîstîjusies.Tev,mediíu vârdâ runâjot,tas bûtu jâzin,ka meitene 16 gados vçl aug.Nerunâsim par intelektuâlo un psiholoìisko briedumu tâdâ vecumâ.Kâda tur mâte...
.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:28
Tûkstoðiem gadus meitenes izdeva pie vîra 14-15 gadu vecumâ, vçl pirms 100 gadiem arî Latvijâ tâ notika. Dþuljetai bija 14.
Tas, ka paðreiz pieòemts, ka vajag ap 20, tas tas ir tikai no mûsu izglîtîbas sistçmas un dzîvesveida.
Katarina
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:49
Jâ,pirms 100 gadiem meitenes kopð 5 gadu vecuma strâdâja tîrumâ un kûtî..Bet cik ilgi sievietes 19.gs dzîvoja un cik daudzas dzemdîbâs mira?
Pirms 100 gadiem mûsu vîri gâja medîbâs,lai pabarotu ìimeni,bet sievietes tik dzemdçja -cik dzima nedzîvi bçrni...Tâ kâ nevajag...
to .
Dzhuljetas teels dziivoja Itaalijaa, bet sheit ir ZIEMELJI...
Nu nebuusi Tu gudraaks/a par medikjiem, kas ar sho jautaajumu izpeeti nodarbojaas...!
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:55
Domaaju ka taas normas un ieteikumi ir novecojushi. Un kaada noziime tam vai gruutniece ir attiistijusies. Normaals viirietis attiistiibas pakaapi ar vienu acu skatienu nosaka. Un tieshi tas ir iistais veerteejums nevis tas cik skukjim gadu. Gadi interesee juristus, pedagoogus un visaadus citus dirseejus bet ar dziivi tam ir maz sakara.
Saiva
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:57
Vakar lasiju vienas ginekologes domas par so temu - vina teica - ja man butu teiksana, es nelautu sievietem dzemdet atrak ka 25-27 gados, jo tikai tad sieviete ir pilniba nobriedusi - ka fiziski, taa garigi, lai klutu mate un apzinatos, ko tas vispar nozime. Es vinai piekritu - zel skatities uz tam jaunajam apjukuðajam maminjam....

Tas, ka ir sliktaka veseliba vecakam damam, ir bullshits - kad man bija 20, es tuseju uz nebedu - dzeru, pipeju ka skurstenis, edu, kad sanaca un kas pagadijas pa rokai utt. Tagad esmu ne tikai pieaugusi moraali , bet ari materiali nodrosinata - varu atlauties veseligu partiku, sporta nodarbibas, smekesanu atmetu pirms 4 gadiem,...Pa naktim nevis tuseju, bet saldi guïu, alko lietoju tikai svetkos...Dzivoju daudz daudz kvalitativak. Esmu daudz harmoniskaka un apmierinataka ar sevi neka pirms 10 gadiem.

Un, protams, tagad planoju beebi.
.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:57
Ka jau piesaucu mûsu vecvecmâmiòas precçjas un bçrnus dzemdçja jau 14-15 gados.
Nav tas mûsu íermenis neko mainîjies.
Es jau nesaku, ka tâ vajag darît, jo dzîvojam ðeit un ðodien, bet fizioloìiski nav problçmu.
Bet dzîvi gan sev var stipri saèakerçt - izglîtîba lîdz ar to darbs u.t.t.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 18:59
Palikt stâvoklî var, bet vai vajag? Ja aizietu ekskursijâ uz dzemdîbu namu, tad gan jau dzirdetu arî par vçl jaunâkâm mâmiòâm. Un ko tas pierâda? Bçrns pamatîgi sareþìîja sev dzîvi.
Neredzu nekâdu kopsakarîbu ar diskusiju par 34gadîgâm pirmdzemdçtâjâm.
Katarina
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:04
ku!
Tu neesi normâls..iet runa par to vai dzemdçt tik jaunai vai ne!Bet Tu ar savu îsta vîrieða skatienu..Laikam Tev nekâdu normu nav-vai 13 vai 16,ka tik dod..vai ne tâ?

Ja,kas ,rakstiet guru03@inbox.lv:))))))))
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:05
Kopsakariiba taada ka palielinaas gruutnieciibas sarezhghijumu skaits gan pirms 18 gan peec 30 gadiem. Pie tam buut vecaakai vienmeer ir sliktaak nekaa buut jaunaakai.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:08
Davai apspriedîsim jautâjumu: kâda krâsa ir labâka - balta vai melna?
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:12
Katrina

Nesaprotu kas tev par probleemaam. Nu ja jau ir staavoklii tad dzemdeet protams. Bet mana gariigaa veseliiba ir labaaka kaa daudziem foruma iemiitniekiem. Un ar viiriesha skatienu arii viss kaartiibaa jo draazties ar beerniem un veceneem veeleeshanaas nerodas.

Bet ja kas tad rakstiet droshi:)
ku!
tu esi crazy!!!
Vai sieviete vispaar jelkad ir veca..?
tu esi vechuks kriizes vecumaa, tu esi klimaxa nomociits kruPIS!
FUI taadiem tipiem!
Lindi]na
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:28
Ku vienmçr bijis par jaunâm pirmdzemdçtâjâm, bija jau te atpakaï diskusija, kur ku iejaucâs vispâr ne par tçmu, bet deklarçja savu nostâju bçrnu dzemdçðanâ. Kas ir teicis, ka ku ir vîrietis? Neesmu ðeit bieþa vieðòa, tâpçc nezinu ku personîbu! Man piemçram pirmais sîkais piedzima 36 gados. Super bçrns, gudrs, talntîgs....
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:29
Ulla
Visi vienmeer ir jauni, vecu cilveeku nepastaav un nebuus, vinjus parasti ar ragutinjaam aiztransportee uz mezhu....
kleo un...
Nevar buut, ka psihKRANKhaus ievilka i-netu un ljauj pacientiem draiskoties...!
hmmmmm
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:41
:D

Ulla izklausas peec vientuljas bibliotekaares...:) ...... ar klasiskiem, iesiiksteejushiem uzskatiem, bet tajaa pashaa laikaa ljoti pieklajiiga un izmekleetu valodu savos izteikumos ....:)
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:51
Bet var bût viòa ir tâ pati meitene no autobusa?
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 19:52
Ulla

Crazy? Domaaju ka taads es esmu. Tas man glaimo:) Protams ka sievietes meedz buut vecas. It iipashi peec 35. Bet tas ir individuaali. Dazhas ir vecas jau no beerniibas, citaam arii 40 gados nekas slikts ar galvu nav noticis. Bet tas reti.
Un taapeec ka man patiik jaunas sievietes ( taapat kaa vairumam viirieshu ) nevajag mani par traku uzskatiit, Taapeec vien ka es nekautreejos publiskot savas velmes. Domaaju ka savu sapnju sievieti atradiishu. Jaunu, gudru un piemiiliigu. Es ljoti labi apzinos savas augstaas prasiibas un saprotu ka nevar prasiit no kuras katras meitenes lai vinja iemiilas 45 gadiigaa viirietii bet juusu aklais naids pret maniim dod man speeku un pacietiibu:)


Lindi]na

Es nekad neesmu teicis ka 36 gadiigajaam nevjadzeetu dzemdeet. Mana jaunaakaa meita dzima sievai 32 gados. Esmu vieniigi izteicies par to ka beernus labaak dzemdeet jauniibaa. Tas ir normaali radiit peecnaaceejus reproduktiivaa perioda saakumaa nevis beigaas.
Re: 16 gadîga grûtniece
05.08.2005 20:25
Ulla
Kaapeec lai psihenee nebuutu i-nets? Domaa tur straadaajoshie sliktaaki, par citiem(nav nopelniijushi)?
kleo ;) Man ir prieks, ja arii kaadam ir kaads prieks... :)

ku! ;) Es nu gan negribeetu buut taada kaa tu ''meitene'''... :(
tev nav ieksheejaas inteligjences... Kaapeec tad tu domaa, ka sieviete peec 35 vai 40 ir veca; saki, vai tu esi normaals...? Un tev kaa viirietim pieaug Dzl smadzenju darbiibas kvalitaate...? Dodies pie psihiatra, lai vinjsh tevi ar zaaleem apskaidro! Kaa tik tu neesi noZOMBEETS!? -)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 2?
Ziņa: