savâda lçkme?

Aizsāka AAA 

AAA
savâda lçkme?
08.08.2005 11:43
vîram sestdien sâkâs tâda mistiska lçkme-sâpes krûðkurvî,nevarçja pat tâ îsti ievilkt elpu un varçja tik mierîgi vienâ pozâ,nekustoties pagulet,pçc kâdÂM PIECÂM STUNDÂM VÇLREIZ TAS PATS.TAGAD VISS LABI,PIE ÂRSTA VIÒU AIZsûtî t neizdodas,pat nezinu par kâdu tçmu tas bûtu/sirds,plauðas/ un kur âtri varçtu pârbaudîties. Sirds pirms pâris gadiem baudîta-ok.Pats teica,ka tâ juties,ka gals klât.vai kâds lûdzu nevarçt ko ieteikt? Paldies!
klaudija
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 12:28
iespçjams, ka sâpçja t.s. starpribu nervi. cik man zinâms, ar sirdi nekâda sakara tur nav. drîzâk fiziskas slodzes un vingroðanas (peldçðanas) trûkums organismâ.
Gata
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 12:37
starp citu, man arii taa bija - bet turpinaajaas kaadas 2 nedeljas laikam, ik pa laicinjam. Bija pat taa, ka paguleet nevareju, aiz saapeem jaakauc:(
negaju pie arsta, jo toreiz galigi nebija laika. zinu, ka taa nav labi. Man pateica arii taa 'no malas', ka starpribu nervs. Cik zinu, nevajag sho apsaldeet, tad buus labi.
AAA
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 12:54
Vai tâ nevarçtu bût tâ saucamâ veìet.distonîja tâ it kâ iedpmâjos-jo pçdçjâ laikâ vîram ir ïoti liela pârslodze un arî stress darbaa-îsts nervu kamols ,visu laiku uzvilkts.
Tas starpribu nerva iekaisums ir kaut kâ jâârstç,vai tas pâries?
Gata
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 13:11
hmmm... nezinu... man pargaja pats ... par laimi, vairs nav uzbrucis.
Bet paga, varbuut vinjam ir kaut kas cits, labak lai iet pie doka!
skara
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 13:23
Ja vîru nevar dabût pie ârsta, tad tâ nebûs veìetodistonija. Cilvçki ar ðo vainu ïoti âtri tur nonâk. Pie kam vîrieði nemçdz uztvert savas vainas nopietni, diemþçl... kad nonâk lîdz ârstam, tad tas jau biezi vien ir novçloti. Ðajâ gadîjumâ gan ieteiktu Obligâti!!! aiziet lîdz ârstam, jo labi ja tas ir starpribu nervs, bet ja nç?
Kata
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 13:32
Man arî bija iekaisis starpribu nervs, taèu vajadzçja ârstçt ar antibiotikâm, jo papildus tam bija iekaisusi viena no plaðu starpkârtâm(nezinu kâ pareizi definçt, bet apmçram tâ tas saucâs). Tâ kâ noteikti lai aiziet pie ârsta.
AAA
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 15:31
Es jau arî saprotu,ka pie ârsta jâiet,bet nu nav jau tam laika,gan jau pârieðot,ko lai izdaru ar pieauguðu cilvçku.Nobijos,ka nav kas ar sirdi,asinsriti.
vizis
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 16:28
Man jau gan izklausâs pçc infarkta. Nâkoðreiz var nepiecelties.
ridaika
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 17:45
var bût gan sirds lietas (vai nevarçja bût stenokardijas lçkme), gan kâdas sirds artçrijas spazms, gan starpribu neiralìija, gan veì. distonija.
neviens jau nesaka, ka tagad âtrie jâsauc, bet pieaguðs cilvçks savu nâkotni plâno, un ârstam laiks varbût arî var izdabût.
arisa
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 19:45
pa manam veì.distonija. Laipni lûdzu klubiòâ. diemþçl. Kaite ir briesmîga.
...
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 19:49
Kaite nav briesmiiga. Briesmiigs ir muuslaiku dziives stils, ka sliek organismam shaadi reagjeet, lai mees beidzot aptvertu, ka daraam sev paari.
Re: savâda lçkme?
08.08.2005 22:10
Arisa, Tu laikam esi gaiðreìe, ka distoniju pa vadiem diagnosticç!:))))
Vispâr jau pârbauda visu iespçjamo un tikai tad pçc asins analîzçm, t.sk hormoniem & v.dziedzeri, plauðu rentgeniem, kardiogrammâm, dopleriem, m.rezonanses, CT utt. izieðanas ja neko neatrod - pieðuj v.distoniju!
Tâ, kâ pa savu klubu tusç vien tâlâk!
arisa
Re: savâda lçkme?
09.08.2005 11:17
es jau tusçju, jo man visu tevis uzskaitîto pârbaudîja un tad pieðuva to kaiti.

Es jau tikai izteicu savu viedokli, nevis diagnosticçju. Lûk.
meiteniiite
Re: savâda lçkme?
19.10.2005 18:52
man shobriid tas pats ''PRIECINJSH'' .. newaru paelpot- saaaap... starpribu nervu iekaisums ;//
Ezitis
Re: savÄ?da lÄ?kme?
19.10.2005 19:05
Kas ir veg. Distonija? :)
ac
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 00:05
izsakot savas domas: liela pârliecîba, ka tâ tomçr ir veìetodistonija,jo tâ ir psiholoìiski ïoti smaga,tâs ir mokas, paðam liekas,ka tûlît mirsi un ðî sajûta uzdzen vçl lielâkas bailes. ðo lçkmju izraisîtâjs ir bailes,toties tas nav cçlonis. cçlonis meklçjams kaut kur pagâtnç.... galvenais zinât, kâdas lçkmes tev ir, kâdas ir to sekas,jo zinot, ka ar tevi nekas ïauns nenotiks, arî paðam kïûst vieglâk, un lçkmju ilgums mazinâs.
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 01:07
starpribu nervu iekaisums - kas taadu veicina un kur tas nervs iistii atrodas ?



____________________________
Si vis pacem, para bellum
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 11:21
nervs sâkas no muguras smadzençm, kas atrodas mugurkaula kanâlâ un iet katrai ribai gar apakðçjo malu...
caaliic
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 13:00
man ar pâris reizes kaut kas tâds lîdzîgs ir bijis.arî bçrnîbâ. ne no ðâ,ne no tâ sâk sâpçt krûðkurvî,tâ ka pakustçties nevar un dziïi ieelpot ar nevar,bet nu kâdu pusminûti vai mazâk tâ sâp.pçc tam pâriet, it kâ nekas nebûtu bijis.
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 13:43
ja nu trombs plaushaas? man radiniekam taa bija, un nomira peekshnji dazhu minuushu laikaa...
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 14:42
Ja,ko lai saka man s tetis ar tadam sapem negaja pie arsta un beigas nomira ar sirds lekmi.Ta ka jokot jau nevar.
Zinzin
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 17:01
Man ar shitaa nesen bija, tieshi starp kruutiim taada spiediena sajuuta, ne paelpot neko. Zhnjaudzeejs, spiedeejs piemeties. Man ir astma un es vislaik domaaju, ka tas no astmas man, jo nekad taa iisti nav leekmes bijushas. Zinu tikai to, ka paguleet bij gruutaak nekaa seedeet, guljus kaut kaa tas spiediens lielaaks.
Man ir bijis arii stapribu nerva iekaisums un saapeeja pavisam citaadaak. Nekaadu zhnjaudzoshu sajuutu tad nav, driizaak nevar pakusteeties, jo saapes izteiktas tieshi pie kustiibaam, bet ne zhnjaudzoshas. Un man, gan arii pazinjai, saapeeja vairaak uz saanu, iespeejams, ka tas ljoti individuaali..

Es veel toreiz iedomaajos, ka mosh no kungja taas saapes vareetu buut kruuskurvi? Vai kaada aizkungja dziedera, nea? Saka jau ka no kunjgja pat mugura varot saapeet...
caaliic
Re: savâda lçkme?
24.04.2006 22:09
nu jaa.man tas drîzâk arî ar starpribu nervu bija saistîts,jo nekas neþòaudza,un sâpçja tieði pie kustîbas.nekustoties nekas nesâpçja.man tâ kâ uz labo krûðkurvja pusi tâs sâpes bija.
Zinzin
Re: savâda lçkme?
25.04.2006 12:50
Man atkal vairaak uz kreiso un saapeeja pie kustiibaam paarsvaraa, mezhoniigi, bet ja nekusteejaas tad taa ne tik ljoti, bet nu nebija zhnjaudzoshas sajuutas.
Shitaas tagad kruushkurvi kas bija, iespeejams peec apraksta spriezhot kaa autores viiram, pavisam citadaaaks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: