masturbaacija ;(((

Aizsāka Maijux... 

Maijux...
masturbaacija ;(((
09.08.2005 07:25
Nu neveicas man ar viirieshiem.. Ir jauns pieluudzeejs... nu viss ok., saliidzinoshi gliits ;)), gudrs, praatiigs, laipns, patiikams, diezgan turiigs...
BET.. juutu naktii, shis sevi glaasta, nu domaaju pa miegam.. nea, no riita shis skataas man virsuu, peeta mani un tik dot valjaa... Nu i pasakiet man, ko lai dara???
Tas tipa normaali?!? Es tachu visu saprotu, tas ir normaali.. var abi kopaa utt.. Bet pirmo reizi guljam kopaa... Un shis tik muld, cik man lielas kruutis, ka es sho uzvelkot utt..
Es pat vairs nekaadu sexinju negribu... Vinjam loceklja gals ar taads apsaartis iskatiijaas, mosha, ka vinjam suurst un taapeec??? Vai arii kaada psihologjiska trauma???
Un no riita vinsh to izdarija 3 reizes + pa nakti.. Taatad lieta pierasta, bet nu ne jau manaa klaatbuutnee.. Es tak i nebuutu atteikusies, ko vairaak.. a, shis smaida, luur un rauj kjepaa... Ko dariit???
Manaam drushkaam viedoklji dalaas... nesaprotu...eh...

:P
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 08:01
kuraa miskastee tu taadu ukri esi izraavusi..veel padomu prasi...tur skaidra lieta celi pakaljaa un ja ne pa durviim aaraa tad caur durviim...ir pietiekami pasualee viirieshu kas tev neliks miera taas pashas 4tras reizes naktii un veel 4tras no riita ;)...bljin esmu tikai to vien dzirdeejis ka tiem perfektajiem un turioigajiem tikai vieni kompleksi pastaav..pameklee labaak kadu biroja taarpinju vai prastu dzekinju kuram tu esi dziivee vissvariigaakaa un kursh netaisaas novilkt nekad rozaa brilles
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 08:30
Nu man divas paardomas par shito lietu.
1. Vispaar jau man arii patiik masturbeet kopaa ar sievieti bet shamais eksemplaars taads iipashi neatlaidiigs gadijies. Es parasti paintereseejos vai manai sievietei taa patiks.
2. Taa tomeer ir divu cilvju intiima lieta. Ja maniitu ka mana draudzene to apspriezh ar savaam druzhkaam vai kaut kaadaa forumaa, es vinju kvalificeetu kaa stulbu un draugi mees vairs nebuutu.
Saule
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 09:12
ku!!!! a moshka ðita arî ir tâva draudzene!!!!!
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 09:14
Nu ja, jau Tev tas nav pieòemami, tad kâdi vçl jautâjumi, taèu tieðâm, arî man jâpiekrît ku!, ka tâ tomçr ir DIEZGAN personiska darîðana, un, lai arî kâds viòð nebûtu, ja viòð Tevi interesç, tad ar draudzençm to gluþi pârspriest nevajadzçtu, bet ja viòð Tevi nemaz nerausta, tad vispâr nafig viòu!
gh
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 09:16
izbazaree draudzeneem + veel publiski forumaa...

maijux, man domaat tev ir probas ar patstaaviigu leemumu pienjemshanu, ashi abi ar veci pie psiichiatra. Tu - par ieprieksheejaa teikumaa mineeto, a jams - par drachiishanu 7 x dienaa.
puisis
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 09:17
totaali garam... ... buutu vismaz paprasiijis lai minetinju uztaisa.. kaut kaads ... piiii
gh
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 09:47
nu ja shii ir taa pati Maijux, kas suudzeejaas, ka vinjaa nevar ieiet, tad man viss skaidrs.
go
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 11:15
gh,
Maijux rakstîja, ka tâ bija pirmâ reize ar to puisi, kâdas tad viòai varçtu bût problçmas, ka jâiet pie psihiatra???
Un kur tad vçl lai viòa apsprieþ ðo "visnotaï interesanto" jautâjumu?
Gata
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 11:16
Saussmiigi!!! Es laikam kjertu koku un dotu pa nagiem un d...u, ka nemetas - un uz ielas aaraa:):):)):):))
asa
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 11:42
Nu tieðâm gatavais ukris !!!!
Piekrîtu , ka daþreiz to var , bet ne jau attiecîbu sâkumâ ...!
Perversais !!!
gh
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 12:01
TO go

1. kaa lai es zinu, kaadas Maijux ir probas ? aizies pie psiichiatra un noskaidros ;D
2. neesmu "tenku vaacele" atshkjiriibaa no Jums - veceneem, attieciigi uzskatu, ka privaataa dziive (ja jautaajums par dzheka onaneeshanu vinjas klaatbuutnee var nosaukt par privaato dziivi) nav jaaapspriezh ne starp draudzeneem, ne forumos.
Saiva
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 12:07
Ja tiko esat iepazinusies, tad varbut vel neesi sapratusi, ka vins ir ar novirzem...??? tas nu nav normali....
fa
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 12:24
galiigi garaam!!!! Viòð ir ar novirzçm,suuti viòu d....................
puisis to gh
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 12:53
interneta forumaa ar kaut kaadu tur atvainojiet sranajo niku nekas nav privaats
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 13:03
jaa mees neesam anoniimi... taapeec vajag domaat, ko runaa ;)
gh
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 13:03
TO puisis

gege, nekas nav privaats... kaads naivums...
luize
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 13:21
pretiigi....
Maijux..
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 18:44
Nezinu.. laikam te veel kaada ar tadu niku.. neesmu neko ieprieksh te raxtijusi...
Jaa, publiska apsprieshana, bet ar ko man veel parunaat.. ja viirieshu draugu nava??? Draudzenes neko nevar ieteikt.. Ko??? ja neveelaties, nav jau jaatbild.. vnk.. man vinsh patiik.. tachu TAS nenormaali atgruuzh un veeleejos noskaidrot, kaada cita pieredzi.. Paldies!
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 18:57
Maijux..

Nu tad labaak uzraksti uz manu e-pastu guru03@inbox.lv
Maijux..
ku!
09.08.2005 19:03
Kaadeelj tad? Cik saprotu, tad secinaajumi visiem savi ir radushies.. nezinu.. megjinaashu ar vinju runaat..
Tachu, manupraat, taa ir psiholigjiska probleema... meegjinaashu izrunaat...
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 19:07
Bez komentaariem...
tu esi pretiiga, vai tu pati sev neriebjies!?
Maijux..
vnk
09.08.2005 19:09
vnk: zini, nee neriebjos.. tikai zheel sevis ira..

Lai neviens no jums nenonaak shaadaa situaacija, kad nezinja vnk beidz nost!!!
abc [puisis]
Re: masturbaacija ;(((
09.08.2005 19:43
ha ha ha :)))) ej nost... kaadi tik cilveeki nedziivo uz shiis zemiites :D eej tu nost :D seedies 10 balles!
autorei
09.08.2005 20:16
Varbuut kaa aatraa ejakulaacija ir vinja probleema...???
Mr.BadGuy
Re: masturbaacija ;(((
10.08.2005 09:53
Maijuks, vai pats (pati) to textu izdomaji, vai no kaada anekdoshu portaala novilki?
gh
Re: masturbaacija ;(((
10.08.2005 10:18
Maijux a es rauju kjepaa 10 x dienaa, taa ka Tavs kadrs veel ir normaals.
go
Re: masturbaacija ;(((
10.08.2005 11:52
neviens jau neies apgalvot, ka onançt ir kaut kas nenormâls, bet to darît ar meiteni, kura ir pirmo reizi tavâ gultâ un tajâ kontekstâ, ka to Maijux aprakstîja, ... ir - es pat nezinu, kâ apzîmçt.
kaðèejs bezsmertnijs
Re: masturbaacija ;(((
10.08.2005 12:02
drosme, varbuut to var apziimeet taa :)
No seksologiskaa viedokla shis tipins skiet ir exbicionists ,jo viniem patiik to dariit atklaati sievietes klaatbuunee paarsteidzot ,negaidiit ,jo no taa vins guust kaifu ....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 20?
Ziņa: