dzimumakti

Aizsāka Uldis 

Gata
Re: dzimumakti
11.08.2005 10:51
Puisi, vai tu domaa, ka viens cilveeks Latvijaa vien sevi par saivu var apsaukt? Neizlasot visas teemas vissaa foruma veesturee, nevar zinaat, vai veel kaads taads niks nav.
Jebshu tu uzskati, ka vaardu: puisis tikai tu atklaaji? :))P
puisis
Re: dzimumakti
11.08.2005 10:53
par ko tad te var smieties... virtuaalu buutni ? kaut kaadu mistisku naaku un eju kad gribu... pfff sviests.. te laikam tieshaam daudziem veel liidz smadzeneem nav aizgaajis kas ir interneta forums!
Besii aaraa...
Re: dzimumakti
11.08.2005 11:11
Nu vot taa... aizbiedeejaat Uldi prom ar savu striideeshanos :(
Man tik ljoti intereseeeja taa probleema, ka gaidiiju katru papildinaajumu. bet te tikai puisis un saiva..:(((
Saiva
Re: dzimumakti
11.08.2005 11:24
puisi, palasi citigak visu, ko rakstijusi saiva un ko es (Saiva) - pamanisi pavisam pretrunigas lietas, ja vien neesi pavisam bremzets;) Papuulies mazliet, varbut izdodas:)
Saiva
Re: dzimumakti
11.08.2005 11:28
palasiju "saivas" komentus.... manuprat, te neko par ko sievietei butu jakaunas,vina nav rakstijusi. Piemeram, dzemdes polipi (ilgi nesapratu, kapec Tu mani suti atstet polipus;)))) Aptuveni nojausu, kas taa par kaiti... katra zinaa nekas tads, par ko sevi cienoss virietis varetu njirgaaties....

Bet sevi cienoss virietis jau arii dien dienaa nevirina meeteliti tadaa saitaa ka dr.lv...
Miljaka
Re: sabine77@navigator.lv
11.08.2005 11:35
Puisi, Tu vai nu es loti, loti jauns vai ari totali sexuali neapmierinats. Ja jauns - piedodams, jo ir ceriba, ka izaugsi....
ja sexuali neapmierinats - welcome, esi istajaa forumaa, tikai nodarbojies ne ar to, kas Tev tiesam nepieciesams.

Ir vel ari tads saits www.andrologs.lv....ja kas
puisis
Re: dzimumakti
11.08.2005 11:39
kaapeec tu uzskati ka es esmu sexuaali neapmierinaats? vari pamatot?
Re: dzimumakti
11.08.2005 12:03
puisis te njemas ta ka traks! :)
Es gan nekad nelasu, ko konkreetais cilveeks sarakstiijis citaas teemas, lai peec tam vinju apdi**tu. Jaastriidas ir par lietu, neviss jaaparriet uz personiskiem apvainojumiem. Par, ko juus striidaties cien. Saiva un cien. puisis? Pashi zinat???? ;)
Susurs
Re: dzimumakti
11.08.2005 12:19
Vispâr es piekrîtu puisim -no savas pieredzes. Kad mançjais tâ kârtîgi mani samîïo tad ir miers, bet kad nç, tad gribâs vçl.
Vai esi pamçìinâjis akta laikâ viòai klitoru pastimulçt? Vai arî, ja Tu kâdâ pozâ nevari, tad palûdz, lai pati to dara.

Saiva
Re: Susurs
11.08.2005 12:37
Susur, situacija, ko apraksti ir skatama ka atsevisks gadijums ...

Paskaties so temu kontekstaa - Uldis raksta, ka kopa ar meiteni ir jau diezgan ilgi un grasas preceties...Un vinas pastiprinataa velme pec sexa ir katru dienu. Pec Tavas un puisa teorijas sanak, ka Uldis vinu pasos pamatos neapmierina, t.i. - vispar nespej apmierinat...Nelogiski! jo kadai mazohistei jabut sievietei, ja vina nepamet tadu virieti un piedevam vel grib precet....???

Protams, pastav sada iespeja, tomer diezin vai sis bus tas gadijums...
Sievinja
Re: dzimumakti
11.08.2005 12:52
Piekriitu Saivai...
Es ari domaaju, ka meitenei ljoti patiik savs viirietis, ja reiz vinja vinju tik intensiivi grib..:)
Un nav ko te izdomaat visaadas versijas...
Sievietes jau nu noteikti nebuus taas, kas dikti gribees miileeties ar viirieti, kas vinju neapmierina...
Re: dzimumakti
11.08.2005 12:55
mjaaa...es arii negribeetu miileeties ar viirieti vairaakas reizes dienaa, kursh mani neapmierina t. s. nesniedz baudu. Kaada gan motivaacija?
Sievinja
Re: dzimumakti
11.08.2005 13:02
Nu tieshi taa kleo...:)
Taakaa man liekas, ka taa ir tikai viirieshu domaashanas vaina, ka ja jau dikti gribaas, tad nav apmierinaata...:)
Nu nezinu, ja man kautkas garsho, tad gribu to veel un veel.., Laba vajag DAUDZ.:)
Saiva
Re: dzimumakti
11.08.2005 16:00
No taa mes, meitenes, secinam, ka Uldim patiesibaa jabut dikti priecigam par so situaciju:) Nav ko splaut Dievam aciis!!!:)))
Varbut tikai ertibu labak jaiegadajas rezerves instrumenti - kads vibrators vai maksligais penis, piemeram.
vs. Dogma
Re: dzimumakti
12.08.2005 00:44
Sievai laba doma par to beigsanu un tupinasanu, akcepteju domu.
Sieva
Re: dzimumakti
12.08.2005 09:56
Jaa... Uldis var buut tikai prieciigs, ka vinjam taa veicies..:) Domaaju, ka liela dalja viirieshu buutu gatavi daudz atdot, lai tik vinju sievietes buutu kaut uz pusi tik griboshas..:)
Maiks
Re: dzimumakti
12.08.2005 11:20
man tieshi ar pusi pietiktu.. nee patiesiibaa vienreiz dienaa ir ok, nu sestdienaa un sveetdienas patiik no riitiem pa gultu pavaljaaties bet nu katru dienu 3 reizes... paldies nee.

Gan taapeec ka nogurst un kam tas vajadziigs ja ir vienu reizi bet taa kaartiigi, bet arii ja katru dienu miileetos pa 3 reizeem tad tas sex kaa taads ... nu tas vairs nebuutu tas... tipa liidzinaatos jau kaa aiziet iztiiriit zobus. Nu saprotiet?
****
Re: dzimumakti
12.08.2005 12:39
sviests... palasiiju un nevaru iebraukt- gadu kopaa, taisaas preceeties, nevar izrunaaties ??? a ja nu vinja domaa, ka vinjs grib taadu seksiigo?? a ja nu vinjsh grib taadu seksiigo?? kaa taadi nepieskaitaami. 37 gadi, praatinj naac maajaas. kautriigais, baac ;//

par psihiski neliidzsvaroto puisi, kursh te 10 komentus peec kaartaas vaalee un ir aprobezhots, zemisks un slims, vispaar nav runas

otto arii 'otïeèiðja' ar 3 dazhaadaam sievieteem 3x dienaaa buutu ok ... psc

gaadiigaas padomdeveejas seksigaas nimfomaanes ;DD

da nu, sviests viss un caurcaureem
VIP
Re: dzimumakti
12.08.2005 16:04
A vot ðitâ ir! Kamçr nçesi apprecçjis 2 - 3 reizes dienâ, kâ apprecçsi 2 reizes gadâ! Daudziem maniem paziòâm tâ ir!!!
Inese27
Re: dzimumakti
03.06.2006 21:46
nju vispaar jau ir taa, ka arii man jau no 23 gadu vecuma taa pastiprinaati patiik shis pasaakums.Patreiz man jau 27 un 7 gadus esmu preceejusies. Arii viiram gultas pasaakums patiik aizvien vairaak ( vinjam pasham 25 tuliit :) Ir jau arii taadas sievietes, kuras apzinaas savas veelmes, veelas tuviibu. Vienaadas pozas un vispaar vienveidiiba gultaa priekshspeelees arii aatri apniik. Ne vienmeer gribas tikai draazties, bet arii miileeties un ir liela starpiiba, kaada veida seksu vinja veelas un vai juusu veelmes tai reizee sakriit. Izlasi graamatu Lielais O. Izraadaas sievieteem ir pat 10 orgasma veidi un tas nebuut nav tikai draashanaas. Baudu var guut pat neieejot. Arii man daudzas atbildes radaas tieshi izlasot sho graamatu. Viirieshiem arii ir 7 veidi, kaa sasniegt orgasmu un daudzi pat to nenojaush. Tur ir gan praktiski padomi, gan pozas. Tieshaam noderiigi, jo tagad sevi izprotu daudz vairaak un man vairs neliekas, ka veelos paaraak daudz. :) Pameegjini un redzeesi, ka draudzinjsh var arii nemociities, bet beibe krist kaifaa tikai no tava pieskaariena ;)
Re: dzimumakti
03.06.2006 23:46
painteresçjies par dao sex
Inese27
Re: dzimumakti
03.06.2006 23:50
veel jau atliek arii tantra ;)
Re: dzimumakti
03.06.2006 23:53
ko tu zini par to?
ddd
Re: dzimumakti
04.06.2006 00:03
murgi te sarakstiti!!

uldi, runa ar savu damu!!! Ne jau kads no malas tev palidzes. Vina nezin par tavam izjutam. Ka vinai uzminet to visu??!!! Gan jau kadu viduscelu var atrast.
Isteniba man ar savejo otro pusi ar ta bija, ka man gribejas, bet vinam ne. Tagad gan esam iegajusi viena ritma, bet 3 x diena gan negribas mums :). A ka jau te tika minets, kadu reizi brivdiena var 2 x diena, bet tad nu tas tiesam pietiek divam dienam :D. Mes par so temu runajam sava starpa. Un biezs sekss nebut nav ta sliktaka lieta ka nonemt ikdienas stresu, aizmirst darba problemas...
Re: dzimumakti
04.06.2006 00:11
ir tâds mazs jautâjums, vai katru reizi pçc sievietes orgasma ir jâbût vîrieða orgasmam, jo labâk ir 1 pret2 vai 1 pret3
jo ir liela atðíirîba, ko nozîmç vîrietim 6 reizes 18 gados un 45
Bo!
Re: dzimumakti
04.06.2006 19:52
Tâ Tev arî vajag vecais jâkli! Ko tad Tu domâji, ka jaunajai pietiks ar Taviem 1-2 nedçïâ??? Un no sirds Tev novçlu- lai pçc 10 gadiem viòa Tevi pamet tâpat kâ tu pameti savu ðíirto sievu!
njaa
Re: dzimumakti
04.06.2006 22:57
Bûs sûdi. Meitenei libido turçsies vçl ilgi un varbût pat ies uz augðu. Diemþçl vîrietim ies tikai uz leju, jo testosteronu organisms raþos arvien mazâk un mazâk. Jau pçc 30gadu vecuma vîrietim strauji krîtas testosterona lîmenis.
Kazanova
Re: dzimumakti
06.06.2006 13:15
Nevajag katru reizi pabeigt un buus labi, var apmierinaat sievieti kaut 5 reizes dienaa.
diamond
Re: dzimumakti
06.06.2006 14:16
interesanti ,interesanti.... Manam vîrietim 40 gadi (izskatâs tieðâm uz gadiem 30 - sportisks, atraktîvs un tâ), man 30. Kopâ esam 6 gadus un viòam seksu vajag katru dienu (!). Un , galvenais, viòam ceïas zibenîgi un vienmçr viss notiek vislabâkajâ izpildîjumâ. Atteikusi esmu reizes 5 ðo gadu laikâ (nu labi, neskaitot tas reizies, kad iemiegu aiz pârguruma) un tas viòam tik ïoti iesçdies atmiòâ, ka viòð uzskata, ka nedabû seksu pietiekami bieþi. Slims vai kâ? :)
Re: dzimumakti
06.06.2006 16:02
oho,kas sheit par iespaidiigiem tekstiem un atzinjaam!!! apbrinoju Ulda toposho sievinju-tik biezhi gribeet!es arii gribeetu tik biezhi gribeet,tad nebuutu savs puisis jaapbeedina.. bet tomeer shkjiet,ka Uldi,Tavai liigavai vareetu buut kaada probleema. tajaa,ka seksu gribas tik ljoti daudz,vareetu sleepties kas vairaak! stulbi skan,bet...
varbuut Tu vienkaarshi esi paaraak seksiigs! :D parunaajiet abi kaartiigi un plaanojiet naakotni-taa lai nevienam no jums nav jaaviljas juusu kopdziivee! un uzraxti mums arii kautko,savaadaak shaja sarunaa Tu gandriiz neesi piedaliijies!:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: