LU med.fak studenti:)

Aizsāka fiki 

ridaika
Re: LU med.fak studenti:)
13.08.2005 14:06
interesanti, rodas sajûta, ka ikviens rsu students ir pamâcîjis lu, un tagad salîdzina... kâ var bût tik pârliecinâti pçc nostâstiem.. nu tas tâ, bet par mâcîbâm - tas ir arî atkarîgs no paða studenta, jo atrast ko pamâcîties var vienmçr. lûk tâ.
Ir pamaaciijushies gan tur, gan tur...taadeelj arii tiek spriests:)))
dr.
Re: LU med.fak studenti:)
14.08.2005 20:00
LU laipni pieòem RSU caurbiruðos nesekmîgos!
...
Re: LU med.fak studenti:)
14.08.2005 20:38
dr. taisniiba. Nav dzirdeets, ka LU caurkritushie ietu uz RSU.
Mana kursa nesekmiigie (objektiivi sava slinkuma un dalja stulbuma peec, nevis deelj pasniedzeeju attieksmes) LU taapat lodereejot makten labas atziimes dabuuja :-)
belisima
Re: LU med.fak studenti:)
14.08.2005 22:57
un ka saka nav dumu bez uguns...
solvi7a
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 19:27
kaa reiz teica mans koleegjis,.jo zemaaks RSU darbinieks,....jo augstaak ar degunu maakonjus baksta :)
zb
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 20:28
A diskodejas RSU foajee veel notiek?
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 21:11
solvi7a ....viedi vaardi - tas tik tieshaam atbilst patiesiibai...diemzheel:((
...
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 21:41
Uzskati par LU, ka tur nav jaamaacaas ir novecojusi...jaamaacaas tikpat daudz..tur pastaav ciena vienam pret otru
...
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 22:23
LU studeejoshie vienkaarshi nezin, cik var buut daudz jaamaacaas, taaadeelj pashiem shkjiet, ka baigi maacaas :-)
Re: LU med.fak studenti:)
19.08.2005 22:50
krivais
Re: LU med.fak studenti:)
20.08.2005 11:48
A kuriem pçc tam labâk dabût darbu (medicînâ nevis firmâs)?
RSU vai LU absolventiem?
to krivais
Re: LU med.fak studenti:)
20.08.2005 13:33
LU ir "papiira" maaciibas!
RSU - toposhie dakteriishi, kas uznjems un terorizees (peec visa paarciestaa), bet arii izaarstees pacientus :)
...
Re: krivais
20.08.2005 16:16
Tas bez starpiibas. jo taalaak jau veel seko rezidentuuraa, kura gan veel ar peec mistiska mehaanisma dalaas kaa RSU un LU paspaarne esosha un Tu nevaru izveeleeties RSU vai LU rezidentuuru, jo izveeleetaa specialitaate var buut ir tikai vienas augstskolas paspaarnee. Bet arii reizdentuuraa LU vieglaak laizh cauri- lekciju nav, seminaari reti kaa dinozauri un vispaar sviesc lielaaks (taa saka koleegji, kas pamatstudijas RSU maaciijushies). Kaut gan es veel lielaaku sviestu kaa RSU nevaru iedomaaties, bet taa esot :-)
---
Re: LU med.fak studenti:)
22.08.2005 14:05
nu nez gan, betvai sheit ir kaads LU students?
belka
Re: LU med.fak studenti:)
22.08.2005 17:09
neesmu vel satikusi nevienu arstu,kurs izglitibu butu ieguvis LU un pec tam aizgajkis par arstu stradat...
Sancha!
Re: LU med.fak studenti:)
22.08.2005 17:25
to belka..
Tas, ka neesi satikusi, nenoziimee ka nav. Jeb visiem ir jaaiziet caur tavaam rokaam? : ) Izklausaas, ka esi LOTI svariiga persona!
belka
Re: LU med.fak studenti:)
22.08.2005 18:18
es jau neteicu ka visam jaiet caur manam rokam,neuztver personigi:))))manuprat sja diskusija viss tiek bez iemesla uztverts personigi...vairak smaidiet un viss bus labi:)))
Varu padalîties
Re: LU med.fak studenti:)
24.08.2005 17:25
Biju RSU students. Aizgâju. Jo sapratu, ka tâ "dzîves skola", kuru man tur piedâvâ, nav vajadzîga ne man, ne maniem pacientiem. Cinisms, augstprâtîba, absolûta neizpratne par savstarpçjâm attiecîbâm, cieòu, psiholoìiju.
Ðodien, strâdâjot medicînâ (no citas puses;)), redzu, kâ mani tâ laika kursabiedri ir cilvçciski pârvçrtuðies un no savstarpçjo attiecîbu viedokïa - neefektîvi un pat kaitîgi apkârtçjiem...
Þçl.
:)
Re: LU med.fak studenti:)
24.08.2005 18:50
un paldies ka padaliijies!!
...
Re: LU med.fak studenti:)
24.08.2005 19:57
Ðolaiku medicînâ nemaz nevar nepârvçrsties. Pat bez RSU rûdîjuma. Tie, kas saka, ka tâdi nav, vienkârði nespçj sevi novçrtçt no malas.
A tâ- viegli teikt esot medicînâ "no citas puses", ne?
Zinta
Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 00:37
Pilnîgi pievienojos, es arî mâcîjos RSU, un sapratu, ka nekas nav tik svarîgs kâ izveidoties par normâli domâjoðu humânu cilvçku, bet RSU tas nav iespçjams. Tur tevi pârlauþ un apliec vien tâds pats kâ 99%pârçjie. Tagad vairs tur nemâcos un nenoþçloju nevienu mirkli!
Zinta
Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 00:38
Pilnîgi pievienojos, es arî mâcîjos RSU, un sapratu, ka nekas nav tik svarîgs kâ izveidoties par normâli domâjoðu humânu cilvçku, bet RSU tas nav iespçjams. Tur tevi pârlauþ un apliec vien tâds pats kâ 99%pârçjie. Tagad vairs tur nemâcos un nenoþçloju nevienu mirkli!

Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 00:40
Manos laikos RSU bija tîri ok... Vai tad tagad ir tik briesmîgi? :(
Zinta
Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 00:41
Varbût SF ir mazliet savâdâk, bet MF tâ ir kâ ir. : (((
Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 00:54
jâ, man, starp citu, arî toreiz bija sajûta, ka SF un MF ir divas daþâdas pasaules...
belisima
Re: LU med.fak studenti:)
25.08.2005 11:27
nedrixt visu to negativismu laist caur sevi,tad viss bus ok - busi normals un humans dakteritis:)
mia.
Re: LU med.fak studenti:)
27.08.2005 10:11
nav jau tik viegli to izdariit
belisima
Re: LU med.fak studenti:)
27.08.2005 22:26
peikritu,tomer tas nav neiespejams..nedriksts cilvekiem kuri tevi noliek zemak par zali norakt vel dzilak..skatities tam visam pari...ta man skiet...
galvassaape
Re: LU med.fak studenti:)
23.10.2011 00:15
Es gan uzskatu, ka viss atkarīgs no cilvēka. Ne visi, kas mācījušies RSU ir tādi necilvēki un mežoņi. Ja ir stiprs raksturs, tad nav problēmu palikt pie savām vērtībām. Mēs taču tur ejam mācīties savu profesiju nevis klausīties viedokļos,jeb kā? Viedokļos klausīties var domubiedru grupās utt utjp. Augstskolā ir jāmācās nevis jādomā par savstarpējām attiecībām, tam pietiek laika ārpus studijām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: