paredzeets lietot alkoholu

Aizsāka sieviete 

sieviete
paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:03
shovakar paredzeets mazliet iedzert alkoholu, un tad nu lai nebuutu otraa dienaa jaamokaas gribu dzirdeet ieteikumus, kaa laiciigi izvairiities no pagiraam otraa dienaa (ieteikums par nedzersanu neliidzees) ???
esmu k/ko dzirdeejusi par kartupelu eesanu pirms tam, ogles dzersanu vai tiesaam paliidz ???
gaidu juusu "receptes" ....paldies iepriekð
kaðèejs bezsmertnijs
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:09
pirms atrubona (guleetieshanas) izdzert vismaz 2 litrus tiira uudens.

proms, jaareekjinaas ar to, ka shis uudens prasiisies aaraa un attieciigi jaaapreekjina savas iespeejas paliidzeet tam tikt aaraa (citaadi shis izies biksees).
desa
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:14
neko vienkaarshi peec kodiena uztaisi 2 pirkstu kombinaaciju,.ieshauj riiklee un riit buusi svaiga kaa gurchiks :)
grieta
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:16
Jaa, par vemshanu taisniiba ;) Paliidz 100%
Otrs variants - paraleeli dzershanai, eed daudz svaigos augljus; uz vienu alko vieniibu izdzer glaazi sulas utt
Juris
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:19
Vajag lietot viena veida dzçrienu. Nekâdu kokteiïu. No laba viskija vispâr nav nekâdu paìiru.
tekila
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:34
Piekrîtu Jurim - viena veida dzçrienus. Ja tomçr jaucu, tad no vieglâkâ uz stiprâko, nevis sâkt ar viskiju, bet beigâs uzdzert ðampi. Laba zacene. Pirms gulçtieðanas izdzert vismaz pâris krûzes ûdens.
sieviete
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:39
kaa jums sanaak taa 2-u pirkstu kombinaacija ? esmu meeginaajusi, tacu aaraa nenaaak, laikam par maz dzeru :))
mana nelaime ir taa , ka nejuutu meeru , dzeru tikai vieglos dzeerienus, tacu tie ir tik garsiigi un viltiigi, ka izdzeras par daudz, piebildiishu , ka nekad nepiedzeros, tacu vienalga otraa diena ir norakstaama.

par tiem kartupeliem- ir kaads dzirdeejis ??
sieviete
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:42
kaa labaak

dzert alu un sidru
(vienu marku nevaru , vajag garsas mainu:))

dzert snabi ar sulu

no kura mazaakas pagiras ?
desa
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:44
shnjapi,.protams,.!
kaðèejs bezsmertnijs
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:47
stulbaas baabas.
lauma
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 15:51
a nafig vispâr jâdzer??? :)

Man darba kolçìis ieteica - pirms gulçtieðanas izdzert 2 citramonus vai 2 aspirînus un no rîta bûðot viss ok, galva nesâpçs, slikti nebûs, vienîgi mazliet kaltçs :)

P.S. uz sevi izmçìinâjusi neesmu, bet darba kolçìis dara tikai tâ un dzer viòð tieðâm daudz :)
sieviete
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 16:05
special to lauma - piemineju jau ka ieteikums nedzert nelidzes
gribu dzert un viss, tik negribu to otraas dienas sajuutu
lauma
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 16:07
nu tad pamçìini to citramonu, lai izdodas :)
ii
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 19:07
Nu nezinu,man pçc citramona tik slikti palika:( Nebiju nemaz tik daudz iedzçrusi,bet vçmu pusstundu,likâs visas iekðas izvemðu,otrâ dienâ gan pohas nebija:) Vairâk nedzertu to citramonu,tomçr zâles...Pçdçjâ laikâ esmu atklâjusi,ka no absinta nav nekâdu pohu,un ar ûdeni un ledu tik garðîgi...
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 19:13
uz katriem 100 gramiem stipra dzçriena izdzer 1000 gr jebkâda dzçriena- sula, minerâlûdens, tçja.
Paìiru nebûs.
Ja spçsi to izdzert.
ârprâc, otto, tik daudz ûdens taèu fiziski nevar izdzert... ;))
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 19:23
Tâpçc laikam arî pohas nebûs
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 19:25
nav tik traki
vakara gaitâ izdzert 3 litrus ûdens ir nieks
300 gramus ðâbja arî
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 19:26
Un neko neçst, arî bûs daudz , daudz vieglâk, jo aknâm nebûs jâpârstrâdâ karbonâde, bet tikai spirts
veiksmîgu piektdienas vakaru
...
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 20:08
Par uudeni nav tiesa. Vismaz attieciibaa uz mani. Izdzzeru 2L uz 200g viskija, tik un taa nebija labi.

Par uzkoshanu gan dzirdeets, ka akuraat no paikas paarstraades ir slikti, taa kaa nevajag eest, kad dzer.
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 20:20
Laikam te ir termonoloìiju konflikts - "mazliet iedzert" un "pohas"!:)
Ja mazliet iedzer, tad pohu nav, bet ja ïurbâ lîdz kliòíim un sajauc ðampi ar pivèuku un noskalo ar ðnabi vai tekilu, tad jau otro dienu stabili var izsvîtrot no dzîves!:)
Dzert vajag ar mçru - baudai, nevis slicinâðanas pasâkumiem!:)
ojeeee
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 20:22
Komendante ieradaas!:)
terminologs
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 20:27
Un te ar

Autors: sieviete
Datums: 12-08-2005 15:03

shovakar paredzeets mazliet iedzert alkoholu

Autors: sieviete
Datums: 12-08-2005 15:39

mana nelaime ir taa , ka nejuutu meeru
lauma
Re: paredzeets lietot alkoholu
12.08.2005 21:09
Tur jau tâ lieta, ja nezin mçru, tad tâ jau ir pirmâ alkoholisma pazîme, imho :)
Loreta
Re: paredzeets lietot alkoholu
13.08.2005 01:56
TOMÇR PIEDZÇROS, RÎT PÂRBAUDÎÐU JÛSU METODES.....
sieviete
Re: paredzeets lietot alkoholu
13.08.2005 11:24
sveikini, paldies visiem par ieteikumiem,
pirms alkohola dzerðanas iedzeeru 2 aspiriinus un vakara gaitaa izdzeeru kaadus 300 gr shampaniesha un 1,6 litrus alu. peec alko lietosanasa veel iedzeeru kefiiru un paninas, nu un sodien vienalga ir taariebiigaa sajuuta, dziivotaaja jau esmu , bet vienalga... turklaat arii smeekeeju
...
Re: paredzeets lietot alkoholu
13.08.2005 16:02
Nosauktais daudzums neietilpst kategorijaa- nedaudz...
Es peec taadas dzershanas buutu pagalam :-(
sieviete
Re: paredzeets lietot alkoholu
14.08.2005 01:18
atkal es :))
nu tad cik sievietei ir daudz, cik nedaudz??
pie ieprieks nosauktaa izdzertaa daudzuma es tacu nebiju piedzeerusies , pat ne noreibusi.
nezinu, vai esmu klasificeejama kaa alkoholike, tacu man alkohols looti garso un ir taa , ka nevaru notureeties, iedzeru gandriiz katru dienu- kaadu alus vai sidra glaazi, nedeelas nogalees gan sanaak vairaak. nepiedzeros. man 25.
nu tagad luudzu pabaidiet mani ar iespeejamaam sekaam...
Re: paredzeets lietot alkoholu
14.08.2005 11:45
kâ var iedzert alu ?
Vinð taèu smird un no viòa ir vissmagâkais dzçrums un vissmagâkâs paìiras, jo alû ir ïoti daudz spirta rûgðanas blakus produktu
lauma
Re: paredzeets lietot alkoholu
14.08.2005 13:25
sieviete:
Domâjams, ka Tevi velk gan uz alkoholisma pusi, tas vai Tu nodzersies, ir atkarîgs no daudziem apstâkïiem, bet, redzi, sievietei nodzerties tomçr ir daudz vieglâk nekâ vecim. Un ïoti nemanâmi tâ katra vakara iedzerðana var paºiet alkoholismâ, Tu to pati nemaz nejutîsi. Ne jau par velti alkoholiíi parasti noliedz savu problçmu, sakot, ka viss ir kârtîbâ...
Es Tevi netaisos ne baidît, ne nosodît, nav manâ stilâ un man ir vienalga, ko Tu dari, bet parasti viss sâkas tâ pamazâm...
Lai veicas, tâ ir Tava dzîve un to vari dzîvot pçc saviem ieskatiem, mums gar to nav nekâdas daïas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 17?
Ziņa: