apmatojums

Aizsāka autors 

autors
apmatojums
13.08.2005 03:46
kaads var pastaastiit kapeec ir taa ka nodzen matus uz muguras un vinji ataug cietaaki un garaaki atpakalj?

esmu diezgan spalvains savos 23 gados,kruutis,veeders,rokas viscaur,arii pleci un muguru.neteixim ka kaa meerkakjis bet ir tomeer.iipashi prieciigs neesmu.kaa var uz visiem laikiem tikt valjaa no taa apmatojums un cik tas maxaa ?
Re: apmatojums
13.08.2005 04:05
Diivaini cilvji ir uz pasaules. Nafigs no muguras matus dziit. Zinoshas sievietes prot noveerteet matainos teevinjus jo apmatojums saistiits ar testosterona liimeni bet no taa ir atkariiga seksuaalaa aktivitaate.
autors
Re: apmatojums
13.08.2005 07:05
ku! esmu sexuaali aktiivs bet izskats! tu gribi teikt ka sievietes uzbudinaas no spalvainiem ?! tad jau gruziini ir baigi playboyi ?
Re: apmatojums
13.08.2005 11:15
Sievietes samierinaas ar spalvaam (isteniibaa tie ir mati), ja seks ir dieviigs, protams ja pashai nav galiigi jumts aizbraucis un pati visaas vietaas neepileee(kaajas, rokas, kruutis, vaaveri,..).



Ziòojums rediìçts (13-08-2005 11:18)
Re: apmatojums
13.08.2005 11:21
cilvçki ir daþâdi
citiem patîk spalvaini, citiem gludi
citiem plikpauraini, citiem mataini
Nav vçrts nodarboties ar sevis atspalvoðanu, pasaulç ir pilna ar sievietçm, kurâm patîk spalvaini vîrieði.
Re: apmatojums
13.08.2005 12:01
Mans viirietis ir spalvains...taa manupraat ir viiriskjiibas izpausme un tas ir skaisti...speeciigas, spalvainas rokas - dieviigi tachu....
Tev pasham ar to ir probleemas sadziivot vai to teikusi ir kaada meitene?
Saiva
Re: apmatojums
13.08.2005 12:11
Nu vaax...Ir tacu ir tik daudz sieviesu, kas giibst spalvainu viriesu del!! Jo vairak gribesi no ta atbrivoties, jo trakak tie mati ataugs.

Bet vispar to var izdarit, piezvani piemeram uz 4. dimensiju un apjautajies par so iespeju. Nekautrejies, izstasti meitenei, kas pie telefona, ko velies, un vina nosutis uz konsultaciju. Leeti gan tas nebus.

Vel pastav vaxaacija , kad matinjus izrauj ar vasku - tas bus sapigi un javeic reizi menesii, tacu metinji ar laiku ataugs pavisam sicinji.
zâlîte
Re: apmatojums
13.08.2005 12:13
Nu pçc fantomasiem pieprasîjums ir minimâls:)
Khm to autors
Re: apmatojums
13.08.2005 18:04
Apspalvojums - ir O.K., tikai uz muguras gan tas varçtu nebût forði. Tur es Tev piekrîtu, ka kaut ko vajag darît... Citur gan vari visas spaviòas atstât... :)
autors
Re: apmatojums
13.08.2005 22:30
kas juus tieshaam gribat teikt pa spalvains viirietis ir viriishkjiigaaaks ????
un cik ta ir % daudz to sievieshu kam patiik spalvaini?

neiet runa protams par pilniigu spalvainu meerkakji.
Re: apmatojums
13.08.2005 22:42
tu ko nebiji to pamanîjis
kurmis
Re: apmatojums
13.08.2005 22:49
OTTO, varbuut tas ir sievieshu viduu kuraam ir peec 30, bet manas meitenes ir 18-22 gadu jaunas un vinjas iipashi nejuusmo,teikshu kaa ir...
Re: apmatojums
13.08.2005 23:03
Sievietes neizvçlas vîrieðus pçc matu daudzuma, deguna lieluma, paura plikuma, pçdas lieluma, muskuïu daudzuma u.t.t.
Loreta
Re: apmatojums
13.08.2005 23:08
lepojies ar savâm spalvâm un nes tâs cçli
autors
Re: apmatojums
13.08.2005 23:49
OTTO, bet peec kaa tad? :) peec maka biezuma ! :)
Re: apmatojums
14.08.2005 00:02
pçc acîm
autors
Re: apmatojums
14.08.2005 00:11
OTTOO :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
nu baigi smiekliigi :)
Re: apmatojums
14.08.2005 00:15
Nu jâ, izvçlâs pçc acîm. Pie viena nosacîjuma: ja acîs pavîd kâds domas stariòð. Acis = dvçseles spogulis. Ja Tev ir DDDDDDDDDDDDD, tad pçc acîm Tevi neizvçlçsies. I neceri.
Karlo
Re: apmatojums
14.08.2005 00:46
Haha, ka es sasmejos par prmo komentaru! Nu gan virietis ar kompleksiem to rakstijis, 100% laikam vecs un pliku pïaðku.
. autoram - epilacija, nekas labaks nebus. Bet vispar..nu looooooooooti smiekligi, ja kada tieðâm izvçlas spalvainu mçrkaíi. fui.
autors
Re: apmatojums
14.08.2005 03:51
karlo:

bet vai peec epilaacijas neatgaus atkal ?
laila
Re: apmatojums
14.08.2005 09:39
Nesaprotu kâdçï ir jâseko kaut kâdiem þurnâlu ieteikumiem. Vîrieði gandrîz vienmçr ir spalvainâki par sievietçm un tas ir normâli - nesaprotu, kâpçc ir nemitîgi jâcînâs paðam ar sevi.
abudabi
Re: apmatojums
14.08.2005 11:50
nu nava taada liidzeklla, lai noniideetu matinnus uz visiem laikiem..... veelreiz atkaartoju NAVA.........
......... ja taa buutu, tad tas buutu apveersums matinnu likvideessanas nozaree- hana- skuveklliem, depil.kremiem, vaskiem, epilaatoriem utt....

ir salonos iespeeja tos likvideet ar ar kaut kaadu laazera paliidziibu (vai kaa tur- nezinu).. pameklee mekleetaajaa vecaas teemas, jebssu delfi foruma pie skaistumkopssanas -> mekleetaajs......
proceduura gana daarga, bet ne muuzziiga, jo matinni peec paaris meen. taapat ataugs. bet tas ir vis leenaakais veids kaa tie ataug .......



man 23 gadi i es juusmoju par skinhediem, vai taadiem kam maz matu uz galvas.. laika ietekmee pazudussi, vai tiissi noskuuti- nav svariigi, galvenais ka to nav daudz un nav gari =nu taa no 0-8mm garumaa
autors
Re: apmatojums
15.08.2005 01:48
nu tad cik saprotu taa ir gjeneetika un neko nepadariit :(
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 1?
Ziņa: