Sievasmâte!!!

Aizsāka Mâris 

Briga
Re: Sievasmâte!!!
16.08.2005 23:53
Tikko noskatîjos "Forum Cinemas" filmu "Vîramâte-velnamâte". Kaut kas lîdzîgs kâ raksta autoram, tikai nevis sievas mâte, bet vîra mâte. Vispâr jâsaka, nedod Dievs tâdu raganu... Esi pats izdomas bagâtâks un pârsteidz viòu pats.
Mâris
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 16:17
Briga!
Tâ arî ðodien izdarîju, bet izrâdâs ka viòa pârsteidz mani. Lîdz ðim viòa bija tik slima ka visa nauda jâizdod zâlçm, tâ ka nâcâs palîdzçt un ne maz!
Tâtad, ðodien domâju ka arî ieradîðos tipa - ciemos. Liels bija mans izbrîns, kad mana slimâ sievasmâte ar draudzeni sçdçja un dzçra krutu konjaku ar lepnu zaceni. Acîmredzot tâ viòa ârstçjas, tagad sapratu kâdâm zâlçm aiziet mana nauda.
si
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 16:25
var tikai brînîties, kâ cilvçki neprot sadzîvot un patçrç enerìiju ðitâdiem niekiem. Vai nav vienalga kam viòa tçrç to naudu, ja jau reiz esi atlicinâjis. Vai nav vienalga par kâdu naudu viòa çd un dzer. Esi tak gudrâks par savu it kâ trako sievasmâti. Ar diplomâtiju var valsts apvçrsumu iztaisît.
...
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 19:40
Nu, man tomeer buutu shkrobe, ja naudu koniitim no manis izvilinaatu kaa naudu zaaleem ;-(
Bet- esmu ruudiita un diezgan labi atpaziistu moraalu shantaazhu un histeeriju atshkjiru no sirdsleekmes. Tiesa ar otru pusi gan taa vareetu saiet ragos- saukt maati par simulanti
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 22:45
Plant,

tu esi Dusmas mûza :))

izlasîju sievasmâtes vizîtes pasâþu - LABÂ !! :DDDDD

Dusma, aplaudçju :)
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 22:47
kas teicis, ka konîtis nav zâles
Re: Sievasmâte!!!
17.08.2005 23:04
Konîtis tomçr ir asinsvadus paplaðinoða mikstûra. Ko piesienâs nabaga sievasmâtei. Ja reiz viòai ir tâdas vçlmes un gaume, tad kâ lai neuzpasç znotu - ienâkumu avotu.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 11:13
Lasu un domâju, ka man nepatiktu satikt dzîvç tâdu vîrieti kâ Mâris. Ja es kâdam dâvinu ( tantei, bçrniem, vecâkiem) naudu, nekad pat nedomâju kâ tâ tiek lietota. Kaut kâ jocîgi lasâs, ko tu raksti. Kaut kâdi sieviðíîgi gâjieni tev. Ar vecâkiem jâuztur draudzîgas, bet atturîgas attiecîbas. Nekad nepieïautu, ka uz mani kliedz - tas bûtu pirmo un pçdçjo reizi ar to cilvçku. Nu nepatîk "lupatîgi" vîrieði. Varbût paârstçjies, ja reiz medicînas forumâ esi uzrakstîjis.



madara
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 12:08
to madara
"Ar vecâkiem jâuztur draudzîgas, bet atturîgas attiecîbas. " Lûk ðito Tu kaut kur ieraksti, lai paliek uz mûþu. Un, kad Tavi bçrni bûs izauguði, kad Tu bûsi vecâku kârtâ, tad izlasi ðo teikumu un padomâ, cik jauki tas skan.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 12:22
Plant, man ir kaðíîgs noskaòojums. Nu ko lai es tâdu tev uzrakstu. Negribu kïût veca un nevienam nevajadzîga, tâpçc man bûs daudz suòu un kaíu vecumdienâs un viòiem es bûðu vajadzîga. To esmu jau izdomâjusi. Un tâdus znotus es vârîðu ziepçs un mazgâðu savus lopiòus.



madara
...
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 13:21
Naudu var teereet kaa grib, ja to dod labpraatiigi. bet, ja apzinaati "izspiezh" zaaleem, tad nav smuki teereet koniitii. nav pirmaas nepiecieshamiibas prece.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 13:37
Jâ, par ietaupîto ziepju naudu pirkðu labu konjaku un labas uzkodas , jo skaisti dzîvot taèu neaizliegt. Kaut ar tikai reizi mçnesî.



madara
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 13:45
to madara.
Fu! Paldies dievam! Daþos jautâjumos domas sakrît. Znots man nevar bût pçc definîcijas, tâ ka nebûs ko vârît. Suns un kaíis man jau ir.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 13:52
to plants.
un ar ko tu savus lopiòus mazgâ? :)
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 13:56
Pagaidâm nemazgâju. Gaidu kâda bûs vedekla. Nebûs pa prâtam, sarîkoðu pirtsdienu visam pagastam.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 14:27
Plant, ja tâ pirtsdiena visiem nelieðiem un nelietçm bûtu ðovakar, es pieteiktos par pirtnieci. Rîtvakar jau vairs neko nesolu, tad man jau cita programma, bet uz ðovakaru man tieðâm ir iedvesma.



madara
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 14:42
Ui! Kas Tevi tâ saçrcinâjis?!
Ðodien pirtsdiena diemþçl nav. Man vçl nav vedeklas, kuru varçtu ziepçs savârît. Man vispâr vedeklas nav. Tâ ka Tavi nelieði un nelietes vçl kâdu laiku lai klimst nemazgâti. Ja nav slinki - pakasîsies.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:06
Mâris saçrcinâja. Man þçl, ka tâ saka par veciem cilvçkiem. Tas nav godîgi.
Un kâpçc tad viòð nerunâ un neizrunâjas ar saviem tuviniekiem ? Un vispâr viòð "fleitç" un man vienalga par to îstenîbâ. Un palika jau labâks prâts.



madara
...
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:16
Gadaas, ka vecie cilveeki to ir pelniijushi
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:17
Nav ko çrcinâties! Nav vçrts! Saglabâ savu labo prâtu, tad dzîve paðai liekas daudz jaukâka un nav þçl kâdu smaidu dâvât arî saviem tuviniekiem un draugiem, kas, savukârt, atsmaidîs pretî.
Kâpçc nerunâ un neizrunâjâs? Laikam tâpçc, ka sarunâ vajag ne tikai runât bet arî klausîties, ko otrs saka. Ne jau visiem tas patîk.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:24
Plant , nu Tu runâ kâ tâds Ziemassvçtku vecîtis, bet gribâs jau visâdi. Nu nevar tikai smaidît un citronu çst arî negribâs. Tu protams esi laba un tas ir forði.
Punktiò, vecie cilvçki ir kâ bçrni un viòi ir pelnîjuði labu attieksmi. Jâpadomâ kâpçc viòi ir ïauni.



madara
...
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:33
jautaajums par cik veciem ir runa
Sievasmaatei var buut ap 60- veca, bet veel ne beerna praataa. un savu vecumu var LJOTI izmantot
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:35
Ja laba, tad laba. Man ðodien nîgrâ kolçìe nav darbâ ( vakar arî nebija). Man ðodien visa pasaule smaida.
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:44
Punktiò, bet Tu nu gan esi neðpetnieks.
Vai Tevi arî sievasmâte ir traumçjusi, vai naudu esi viòai devis ?
Plant, nu neesi kâ cukursîrups. Man skauþ. Lçnâm kïûstu zaïa.



madara
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 15:59
Zaïa Madara! Hm...
Nu nav manâ dzîvç viss tik jauki. Vakar kaíim atradu blusas. Bet tas mâjkustonis nav tik saprâtîgs, lai sadarbotos atblusoðanas procedûrâ. Vot tas man derdzâs.
...
Re: plant
18.08.2005 16:13
iepilini FitLainu un pashas atkritiis.
Man mazs kaksis 3 nedeeljas viss jaaieziesh ar shkjidrumu pret dermatomikozi. Vot tas ir paarbaudiijums. Nu jams mani niist.
...
Re: plant 2
18.08.2005 16:14
sorry, FrontLine. Man tas Fitlains visu galvu nojaucis
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 16:19
Skaists turpinâjums tçmai, bet nu ar par daþâdâm ligâm.
Kad to klaidoni pusdzîvu savâcâm, aiznesu vetam. Viòð pârbaudîja, sadeva visâdas zâles un piedevâm iedeva neostomosan ampulu katram gadîjumam pret blusâm. Tad to moðíu nebija, laikam pârâk izkâmçjis kaíis tâm ðíita. Tagad nu ir. Bet mums nepateica, kâ to neostomosanu lietot, var bût kâds zin?
esmu nesaprashanaa...
Autors: cuukausiite
Datums: 26-08-04 10:53

vakar nopirku blusojamo lîdzekli NEOSTOMOSAN - vienu ampulu, kurâ ir 5 ml. Doma ir ar skjiidumu izsmidzinaat maaju, tachu man nav iisti skaidrs, kaadaas attieciibaas shito skjaidiit ar uudeni, varbut kaads ir lietojis?


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: cuukausiite
Datums: 26-08-04 10:55

Un tad veel - peec cik ilga laika izsmidzinaashanas proceduuru atkaartot?


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: Gmb.LTD
Datums: 26-08-04 11:12

No kâ nopirki, no tâ arî prasi! Te nav izziòu birojs!


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: Sneja
Datums: 26-08-04 11:17

hm , ja es pareizi atceros tad vinju jauc 1 pret 10. bet droshaak butu ja tu aptiekaa pajautaatu.


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: unatu
Datums: 26-08-04 12:06

jap 1 : 10, bet es parast skaidiju vairak un tapat Vinna bij beigtas :) tik pec paris dienam atblusossanas procedura jaatkarto :)....


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: kiki
Datums: 26-08-04 15:45

parasti ir 1 ml uz 200 ml udens, izsmidzini un pec pusstundas , stundas izmazga maju!!! UN IZSUC AR PUTEKLUSUCEJU- lai olinas pazud!!! labi ir atkartot pec 10 dienam- blusu attistibas cikls!!!
vets


Atbildçt uz ðo ziòojumu
Re: esmu nesaprashanaa...
Autors: cuukausiite
Datums: 26-08-04 16:09

Nu miiljsh paldiesinjsh tiem, kas deva padominju...

Gmb.LTD - a neviens tev neliek atbildeet, ja negribi :)
Re: Sievasmâte!!!
18.08.2005 16:29
O-o-o! Paldies!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: