Gribu bçrnu - puiku

Aizsāka Vika 

Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 16:25
Kas zin kâ var aprçíinât îsto ieòemðanas laiku, ja grib tikt pie dçla, jo divas meitas jau ir.

Aliina
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 16:28
cik man zinaams, tad to nevar reguleet nekaadiigi- kaa Dieviòð lems, taa buus :))
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 16:35
Vika
Atradu vienaa zhurnaalaa tabulu, kur var apreekjinaat. Ja interesseee varu Tev aizsuutiit. Raksti man uz meilu. Bet neesmu paarliecinaata vai taa tabula patiesi darbojas.....
kaðèejs bezsmertnijs
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 17:03
es razhoju tikai puikas.
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 17:43
Nu kas saraþo man ir, bet gribas to puiku no sava vienîgâ!!!!!!

fuja
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 17:54
Kâ var gribçt puiku! Nevajag. Man arî 2 meitas. Kam Tev tie briesmoòi!
ii
Re: fuja
15.08.2005 18:22
Puikas ir forði:)
dakteris
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 19:13
Kâ Dievs dos , tâ bûs.
mos
Re: Gribu bçrnu - puiku
15.08.2005 23:21
metodes daudz shadam meerkjim, ja pielieto kopaa 4-5 ,- vismaz 80, ja ne 90%, ka buus veelamais dzimums ;))
lampiòa
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 09:56
mana mamma ðitâs lietas pieprot - viòai pirmâs divas bija meitas - a ïoti dçlu gribçjâs... tad viòai kaut kâda tante izstâstîja - ka ieòemot bçrnu jâguï uz vieniem sâniem (tikai nezinu uz kuriem) - un izdevâs - nâkamie trîs ir puikas.... lasiju kaut kâdâ þurnâlâ arî bija aprakstîts, kas jâdara lai bûtu vçlamais dzimums - tâ ka nav tâ, ka nav izkontrolçjams - vajag tikai pameklçt info...
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 10:04
Neticu, ka tas ir regulçjams. Ja nu ar augstajâm tehnoloìijâm vajadzîgos spermatozoîdus atdalît:)) Pârçjais ir sviests.
Un puikas (man 4), tieðâm ir forði!
Piekabe
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 10:05
câïa lapâ ir info par ðo tçmu:

http://216.239.59.104/search?q=cache:kXfjHOPYDLwJ:berni.calis.lv/Puika-vai-meitene-.2513.0.html+ie%C5%86emt+puiku&hl=lv

un veiksmi! ;)
bazuka
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 10:11
Nu tak cirvis pagultç, kas jûs nezinât!
kaðèejs bezsmertnijs
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 10:51
a lai buutu meitene, laapsta jaaliek pagultee ?
elza
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 12:46
principâ tas ir iespçjams (vçdiskâ joga), taèu tas patiesi prasa daudz zinâðanu un vçlmi darboties!kas nenoliedzami bûs jâdara gan tev gan vîram
vispirms bûtu jâizskata iespçjamîbas
ja prognoze râda ka bûs siev. dzimums tad var mçìinât novirzît apstâkïus, dienu, mçnesfâzes un òemot vçrâ sievietes íermeòa ginekaloìiskâs norises izpçtît varbûtîbu vîr . dzimumam
...
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 12:51
Vai taa nebuus spljaushana Dievam aciis?
Zoom
Re: Gribu bçrnu - puiku
16.08.2005 12:56
Nu nedomâ labâk ðâdas domas! Ja ieòemsi bçrnu ar domu, ka gribi, gribi, gribi, gribi puiku, bet piedzims meitene..... tad viòai bûs ïoooti grûti dzîvot, jo jau mâtes miesâs viòa bûs saòçmusi noraidîjumu savai seksualitâtei. Iespçjama arî homoseksualitâtes veidoðanâs.
Kas tas vispâr par teicienu - gribu tâdu un tâdu bçrnu? :/ Dievs ir tas kas Tev to bçrnu dos un ne jau Tev izlemt kâds viòð/viòa bûs
signe
Re: Gribu bçrnu - puiku
17.08.2005 13:16
hmm, nesen câlî tika apspriesta ðî lieta un viena teorija - ja bçrniòð tiek ieòemts sievietes orgasma laikâ, bûs meitene, ja bez tâ - puika. tâ laikam jeb otrâdi. ;)
anu
Re: Gribu bçrnu - puiku
17.08.2005 14:09
Vispar jau pirms vairakiem gadiem zurnala "Mans Mazais" bija rakstins pa so temu. Tur bija aprakstitas dietas, kas jaed, lai butu puika vai meitene. Laikam, ja meitu gribas zivis jaed, bet ja puiku- gala. Bet tur bija diezgan daudz to produktu. Bet nu 100 % jau nu negarante, bet kadam jau bij sanacis.
aha
Re: Gribu bçrnu - puiku
17.08.2005 18:44
dieeta+ poza + cikla diena+ orgasma esamiiba vai neesamiiba+ atturiibas laiks jeb biezhas attieciibas pirms tam uc.. var sanaakt veelamais!!!
...
Re: Gribu bçrnu - puiku
17.08.2005 19:32
Ariii visu shito nedarot var sanakat veelamais.
Un darot var nesanaakt.
.
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 00:18
rupji izklausaas, bet haljava vien ir.. tach 3 meitenitem ari nav ne vainas":)
kaðèejs bezsmertnijs
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 09:26
swiests...


pavelkam sviitru,
gribi puiku, liec cirvi pagultee, eed galju, nodarbojies ar "veedismu", ienjem orgasma laikaa utt..

gribi meiteni - liec laapstu pagultee, eed zivis, nodarbojies ar citu "veedismu", ienjem - ne orgasma laikaa...

iisaak sakot, praatinj naac maajaas.
ghh
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 09:50
ar darbariikiem un ziviim/ galju nebuus liidzeets toch, ;) tur smalkaak vajag to dieetu, par veedismu shaubos, bet poza un attieciigaa cikla diena pie dieetas ieveeroshaans 3 meen. pirms ienjemshaans- luuk tas var sanaakt, protams, va arii nesanaakt, bet shitaa noliegshana ir mulkjiibas, nav tas TIKIjau nu neplaanojami, cita lieta, vai eetiski un psihologjiski gudro vai nee ;/
anu
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 10:23
Tur ta dieta bija jalieto vismaz tris menesus...un ta ari bija uzskaitits, ja grib puiku, tad ...noteikti produkti, bet ja meitu... tad atkal citi produkti...bet vai sanaks???
Un ari par visam tam cikla dienam, fiziologiskam ipatnibam, pozam...nu neticu...man pec sitiem aprekiniem bija pedejam bebim jabut meitai...bet neka puisi vien, puisi vien...
Piekabe
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 10:29
Ja gribat meiteni ->
- Ar seksu jânodarbojâs apmçram 4 dienas pirms ovulâcijas. Saistîts ar to, ka spermatozoîdi-meitenes dzîvo ilgâk, nekâ puikas, iespçjams, ka lîdz Jûsu x-stundai tikai tie paliks gaidot olðûnu.
- Tieði pirms sâksiet mîlçties, vîrietim ir jânomazgâjas karstâ duðâ - meitenîtes ir izturîgâkas pret temperatûras pacelðanos.
- Vçlams, lai sieviete ðajâ gadîjumâ nesasniegtu orgasmu - tad flora nav puikâm labvçlîga.
- Labâkâ pozîcija ir klasiskâ - sieviete zem vîrieða, ar seju pret seju.
- Vismaz 2 mçneðus pirms ieòemðanas sievietei vajadzçtu pieturçties sekojoðu diçtu: var çst olas, dârzeòus un augïus (izòemot apelsînus, banânus, plûmes), piena produktus. Jâsamazina kartupeïu un gaïas izmantoðana, jâizslçdz sâls, piparus, jebkâdus konservus.

Ja gribat puiku ->
- ânodarbojas ar seksu tieði ovulâcijas dienâ.
- Vîrietim jânçsâ platas bikses, jâmazgâjas vçsâ duðâ. Citiem vârdiem runâjot - nepieïaut spermatozoîdu pârkarðanu.
- Vîrietim jâdzer îsi pirms mîlçðanâs kofeînu saturoðu dzçrienu - tas aktivizçjot puikas.
- Sievietei vçlams sasniegt orgasmu.
- Labâkâ pozîcija ir vîrietis aizmugurç.
- Visu ko iesaka çst sievietçm, kas vçlas meitenes - izslçgt no savas diçtas, toties çst piparotus un sâlîtus çdienus, kartupeïus.
- pasekojiet hormoniem - ja ir augsts vîriðío hormonu lîmenis, visticamâk ka ieòemsiet puiku.
Íînieðiem bija sava tabula, ar kuras palîdzîbu tie noteica puikas vai meitenes piedzimðanu. Ðajâ tabulâ tiek saistîts sievietes gadu skaits uz ieòemðanas brîdi un ieòemðanas mçnesis. Tabulas ir sastopamas vairâkâs variâcijâs, tâpçc grûti noteikt, kura tad ir îstâ.

Viens no variantiem varçtu bût ðis:

Tabula. M - meitene, J - zçns, tabulas augðpusç - mâtes vecums ieòemðanas brîdî, labajâ pusç - ieòemðanas mçnesis.


Vçl viens prognozçðanas variants, ko kâdai Câlenei iemâcîjusi viena pieredzçjusi vecmâte. Mâtes pilni gadi ieòemðanas brîdî + ieòemðanas mçnesis (piem., jûnijs - 6). Ðo summu dala ar divi - ja rezultâts ir ar komatu, tad meitene, ja rezultâts apaïð bez komata - puika! Piemçram, mâtei ieòemðanas brîdî 32 gadi, ieòemðanas mçnesis marts, tâtad kopâ 32+3=35. Dalît ar 2, sanâk 17,5, tâtad meitene.

http://216.239.59.104/search?q=cache:kXfjHOPYDLwJ:berni.calis.lv/Puika-vai-meitene-.2513.0.html+ie%C5%86emt+puiku&hl=lv
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 10:48
to Piekabe
Pçc ðî algoritma man vajadzçtu bût 3 meitençm un puikam. Bet ir 4 puikas:)))
anu
Re: Gribu bçrnu - puiku
18.08.2005 12:45
Es ari parekinaju:) man ta ari sanaca, ka puisiem jabut:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 16?
Ziņa: