saulaina diena

Aizsāka otto 

Re: saulaina diena
19.08.2005 22:10
viss ir relatîvs
Re: saulaina diena
19.08.2005 22:27
otto: kaada ir Tava specialitaate?
Mani vienmeer ir ljoti intereseejushi cilveeki ar mediciinisku izgliitiibu un praktizeejoshi medikji.

Man viens koleegjis arii ir peez izgliitiibas medikjis-ginekologs, bet straadaa biznesa sfeeraa (otra izgliitiiba) :)
Helga
Re: saulaina diena
20.08.2005 09:57
Otto, iesaku pârkvalificçties par endokrinologu. Neatðíirsi vasaru no ziemas un dienu no nakts.
Re: saulaina diena
20.08.2005 10:07
Kaapeec Jums Otto taada naudas kaare ,tas aarsts ,kas domaa par savu kabatu ,jau ir faktiski kaa aarsts izbeidzies .Tas ka tie pacienti neatnaaca ,laikam ieprieksheeja viziite ko nelaagu nojauta ,varbuut vajag paanalizeet savu darba un attieksmes stilu ,jo zinu ka pie laba daktera seedeees visu nakti un peec naudiniem nebuus jaabrauks vini nomaksaas jau uz prieksu taa sakot avansaa ..DDDD
ar cienu taa draudziigi :))
Dusma no cita pc
Re: saulaina diena
20.08.2005 11:06
Kapçc ârsts nevar domât par savu kabatu???
Jebðu ârsti neçd, neskolo savus bçrnus un nemaksâ par komunâlajiem pakalpojumiem?
Ja atceramies Maslova piramîtu, tad paçduðam ârstam atbrîvojâs vieta galvâ, lai viòð varçtu sâkt domât arî par pacientu un savu profesionâlo izaugsmi.
Paði redzat, cik mazapmaksâtie ârsti ir nervozi, neieinteresçti un kaðíîgi!
Protams, neiet runa par tiem, kas jau defoltâ ir vienkârði ar sliktâm manierçm, bet tas attiecas gandrîz uz jebkuras profesijas pârstâvjiem!
Mellene
Re: saulaina diena
20.08.2005 11:34
Apetîte aug çdot. Kâds var ïoti aizkavçties ðajâ stadijâ. Maslovs, iespçjams, nebûs òçmis to vçrâ. Uzvârds ar tâds jocîgs;-)))
Krauja
Re: saulaina diena
20.08.2005 12:50
Kâds cits psihologs (pat vairâki) jau sen konstatçjuði faktu, ka ârsta profesiju visbieþâk cilvçks izvçlas savâ zemapziòâ ar citu "vajadzîbu" - vajadzîbu paðam tikt ârstçtam...
(hi-hi)
...
Re: krauja
20.08.2005 16:19
Taa nav vieniigaa teorija shajaa sakaraa. bet katrs prieksh sevis var izveeleeties sev tiikamaako.
Mellene
Re: saulaina diena
20.08.2005 20:20
...mjâa, þçl tikai, ka palîdzîbas sniedzçjs arî izrâdâs slims...
...
Re: saulaina diena
20.08.2005 21:11
Kaadeelj zheel? Domaa aarsti visi veseli iraid? Tas buutu naivums. Taadi pashi cilveeki jau vien ir.
Mellene
Re: saulaina diena
20.08.2005 21:36
Tomçr: ja neprot izârstçt sevi, kâ zinâs, kâ izârstçt citu? Sevi jau jût vislabâk un ja tad nesanâk...?
Re: saulaina diena
20.08.2005 22:51
Es gan gribçtu sev ârstu, kas atrodas uz ðîs grçcîgâs zemes. Kas labi saprot, kas notiek viòam apkârt. Energisks cilvçks. Nedomâju vis, ka par budþeta lîdzekïiem visiem ir iespçjas iet kvalifikâcijas celðanas kursos, pirkt jaunâko literatûru, resp. sekot savas specialitâtes novitâtçm. Rupjð salîdzinâjums: labam frizierim ir savi kvalitatîvi instrumenti. Nezinu, kâ ir ar ârstiem, cik tie savi un cik valsts doti. Bet man gribçtos, lai manu organismu papçtîtu ar to labâko. Tâ ka skaties no kuras puses gribi, bet jebkurâ jomâ speciâlists mirst tad, kad zûd motivâcija attîstîties, iet uz priekðu. Un bez naudiòas pagrûti bûs.
pandoram: sprieþot pçc tâ kâdas veselîbas problçmas Jûs komentçjat ðajâ forumâ, var izdarît secinâjumu, ka pârstâvat tâdu medicînas specialitâti, kas mûs nabaga pacientus liek aizdomâties: vai staigât ar savâm vainâm, vai apíîlât îpaðumus un iet pagarinât dzimumlocekli. Diez vai nu ðî atrakcija ir par brîvu. Tâ ka pirms skaitat naudu sveðâ kabatâ, ielûkojaties....
;DDDDDDDD
Re: saulaina diena
21.08.2005 01:01
uijj cik otto lepns par savu privaatpraksi ;DDDD tik stulbi noziimeeties ;DDD uuh, aah, sekretaare noraavas ;DD ha ha ;DDDDDDDDDDD
ine
Re: saulaina diena
21.08.2005 01:32
Ko uzkasaties Otiòam, viòð tak sevi vârdâ nesauc un klientus nevilina.
Diana
Re: saulaina diena
21.08.2005 18:58
otto ir jauks.
Vinjsh, kaa noprotu, ir urologs.
Man ir viens loti svariigs jautaajums tiessi urologam.
Un proti - vai sieviete, kam reiz bijis sameeraa smags un ilgs cistiits, driikst jelkad peldeeties? Vai arii peldeeshanaas atkal izsauks to riebiigo cistiitu????
Ja sanaak, luudzu, atbildiet!
Taa sieviete esmu es pati ;)
zâlîte
Re: saulaina diena
21.08.2005 22:45
Kas par pelçðanos!?..:) tikai siltas kumelîðu vanniòas lîdz mûþa novakarei:)
Re: saulaina diena
21.08.2005 22:59
zâlîte ðodien draiskojas ;)
...
Re: Mellenei
21.08.2005 23:29
Likums nr.1- neaarsteet sevi un savus tuvaakos. Sevi un savus tuvos gruuti noveerteet objektiivi. Cita lieta, ka dalja medikju dazhaadu apsveerumu peec piekopj strausa teoriju un iet liidz kameer kriit.
laila
Re: saulaina diena
22.08.2005 01:31
Ak, tu nabadziòð.
Mellene
Re: saulaina diena
22.08.2005 17:05
...

Sevi novçrtçt objektîvi nevar? Ko tad dzîves laikâ lai sadara, ja nevar saprast ne sevi , ne savas izjûtas. Savâ organismâ ir jâieklausâs un kurð gan to var izdarît labâk, ja ne pats?
...
Re: saulaina diena
22.08.2005 20:41
Tur jau taa lieta,ka sevi veertee SUBJEKTIIVI.
Pacientam pulss, elposhana, sirdsdarbiiba jaaizveertee vinjam nemanot, t.i., risinot saruna spar citaam teemaam, lai vinjsh nemana uz ko Tu tajaa briidii koncenreejies. taapat par klepu, vedera saapeem. Kaa to izdariisi pats sev nemanot?
Mellene
Re: saulaina diena
22.08.2005 20:46
Aha, tâpçc man izejot ârsta komisiju autovadîtâju tiesîbâm paklausîjâs tikai sirdi- pârçjais notika nemanot:-)))
...
Re: saulaina diena
22.08.2005 21:05
Vadiitaaju, ka aari paareejaas komisijas ir fufelis naudas izspieshanai
Mellene
Re: saulaina diena
22.08.2005 21:48
Þçl tikai , ka nevar zinât, kur ir fufelis, kur nç:(
...
Re: saulaina diena
22.08.2005 21:51
Neesmu dzirdeejusi vaipati piedziivojusi nevienu komisiju, ka snebuutu fufelis. Uz kaut cik objektiivu izmekleeshanu var cereet tikai ejot pie konkreeta aarsta ar konkreetaam suudziibaam.
Re: saulaina diena
22.08.2005 21:59
katrai komisijai ir savs mçríis
autovadîtâju komisijai nav jâatklâj tuberkuloze, olnîcu vçzi, sifilis, u.t.t.
to vai cilvçks var vadît auto var noteikt 3 minûtçs, pie noteikuma , ja ir pietiekoði daudz informâcijas par viòu.
tieði tâpat ir ar citâm komisijâm
...
Re: saulaina diena
22.08.2005 22:05
Nu, garantej, ka par mani tai komisijai, kur biju, nebij nekaadas informaacijas.
Mani vienmeer intereseejis, kas vareetu buut taa atrdane 5 minuushu laikaa, ka sman trauceetu vadiit auto :-)
Re: saulaina diena
22.08.2005 22:11
lai izdotu autovadîtâja atïauju ir jâbût izziòâm no psih. dispansera, acu ârstam un ìim ârstam
pat mazâk kâ piecâs min var noteikt vai tu redzi, dzirdi, vai ir abas rokas, kâjas, vai tâs arî kustâs, vai tu neèurâ biksçs, vai nçsi dauns, vai nçsi nodzçries deìenerâts un vçl ïoti daudzas lietas.



Ziòojums rediìçts (22-08-2005 22:13)
...
Re: saulaina diena
22.08.2005 22:13
izzinju no psih un narko neprasiija, gjim aarsta nebija. Joprojaam uzskatu, ka taa komisija ir naudas izspieshanai un nekam vairaak.
Re: saulaina diena
22.08.2005 22:17
ðajâ gadîjumâ vari mierîgi rakstît sûdzîbu VOAVA, lai tev atòem izziòu
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 5?
Ziņa: