pirms saakt lietot ok

Aizsāka pluume 

pirms saakt lietot ok
20.08.2005 10:27
gribeetu saakt lietot oraalo kontracepciju, tachu visaadi briesmu staasti te dzirdeeti...

kur un kaadas analiizes (piem., hormonu) buutu jaanodod, lai izveeleetos labaako medikamentu???
Re: pirms saakt lietot ok
20.08.2005 12:04
plûme, tev taèu ir 40+ ;))))))))) vai nav par vçlu ;)))))
Re: pirms saakt lietot ok
20.08.2005 14:05
Iveeleeties labaako preparaatu nosakot hormonu liimeni asiniis protams var, bet tomeer nevar pilniibaa paredzeet kaa Tavs organisms reagjees uz attieciigo preparaatu....Parasti sievietes par piemeerotaako spriezh peec pieredzes. Taa luuk:) pameegjini kaadu vienu - ja rodas kaadas suudziibas, pamaini.
tev taèu ir 40+ ;))))))))) vai nav par vçlu ;)))))
_______________________________
...tad ko..? Kad pashai buus, tad shitaa nemuldeesi... :(!!!
Sieviete liidz 60+ var buut augliigaa...
Re: pirms saakt lietot ok
20.08.2005 22:03
piedodiet, es negribçju nevienu aizskart... :(((((

vienkârði vienâ no tçmâm tika humoristiskâ aspektâ apspriests Plûmes vecums un man radâs iespaids, ka Plûmei ir 2x mazâk gadu...
uzskatu gan, ka sievietes pâri 40 parasti jau ir izvçlçjuðâs sev pieòemamâko kontracepcijas veidu...
dakteris
Re: pirms saakt lietot ok
20.08.2005 22:13
OK , iespçjams , ka labâk - nç, ir Farmatex lîdzekïi.
hate pharmatex
Re: pirms saakt lietot ok
21.08.2005 21:27
ï.cien. dakter, vai esat mîlçjies ar kâdu, kas lieto pharmatex??? un pa vidu orâlais sex ir bijis??? un kâ garða??? DRAÒÍÎGA! es tâdu metodi izvçlçtos tikai un vienîgi ar cilvçku, ar kuru nekâdâ gadîjumâ nav paredzçts orâlais sex :(
Re: pirms saakt lietot ok
21.08.2005 21:35
Nu tad kontracepcijas rinkjiitis vareetu buut labs risinaajums. Oraalam netraucees.
...
Re: pirms saakt lietot ok
21.08.2005 23:19
farmatex ir gana nedroshs liidzeklis.
Re: pirms saakt lietot ok
22.08.2005 16:46
khe, khe, paldies!

vareetu veelreiz atkaartot, ka man ir nepilni 20mit! :)))))

un taa ka jau sen ir pastaaviigs uzticams draugs, apnikusi kjeepaashanaas ar gumijaam un pharmatexiem :P
...
Re: pirms saakt lietot ok
22.08.2005 16:46
Nevienas analiizes neparedzees Tavu nokreeto reakciju uz OK
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: