pieredze ar erciiteem

Aizsāka abudabi 

abudabi
pieredze ar erciiteem
20.08.2005 18:31
sveiki!

padalieties pieredzee ar ciinnu pret putekllu eerciiteem!!

taas, kaut kur pirms pusgada, paraadiijaas manaa dziivoklii... un peedeejos 3 meenessus mokos ar vinnaam...
pavassara saakumaa biju pie dermatologa VC4 E. Zvaguuzza, konstateeja putekllu eerciiti un izraxtiija ziedi Fucicort, kad to lietoju alerggija uz eerciiti 5 dienu laikaa pazuda. toreiz mazzas pumpinnas man bija uz sejas...

nu ko..... kaadu laiku dziivoju laimiiga bez eerciissu bojaajumiem uz aadas. bet te jau 3 meen. atkal pumpas paraadiijussaas, ssoreiz uz muguras un pleciem. taadas lielaakas un izskataas, kaa iekaisussas. smeereejot fucicort ziedi taas pazuud, bet kad beidzu to regulaari dariit , tad pumpas atkal paraadass......

taatad man ir aizdomas, ka taas dziivo manaa gultaa (diivaanaa), un lielajos, miixtajos kreeslos.... ko dariit, kaa man vinnas no turienes izdabot laukaa?!..... vai gultu meegginaat gludinaat ar gudekli, vai kaut kaa tiiriit... nu , respektiivi, ko juus iesakaat, lai tiktu no ssiim vallaa.


piebildiissu, ka gultas vellu mainu ik peec 4 dienaam un to mazgaaju 70 graadu temp.

.............miillie labie, dalieties pieredzee, esmu jau izmisumaa. nu nevar takssu visu laiku smeereeties ar kaut kaadiem kremiem, kurus vispaar driixt smeereet tikai 10 dienas peec kaartas.
Dusma no cita pc
Re: pieredze ar erciiteem
20.08.2005 18:48
Ir visâdi plastikâta palagi, kurus var klât uz gultas un tad parasto palagu pa virsu.
Spilvenus un segas var mazgât. Var izmest visus tepiíus un mîkstâs grîdas vietâ likt laminâtu, nu vai parketu.
Bet tâs çrcîtes tâpat dzîvo un lçkâ pa visurieni.
Skaties, ka Tev drîzâk nav alerìija no ariela vai kâda mîkstinâtâja.
abudabi
Re: pieredze ar erciiteem
20.08.2005 19:22
jaa par tiem palagiem tev laba doma. tikai kur taadus var nopirkt??

man nav paklaaju ir laminaats.

nedomaaju ka alergija ir no pulveriem un miixtinaataajiem, jo gadiem ilgi esmu tos lietojusi- un nekaada vaina, nekaadu alerggiju nav bijis ;))

paldies par atbildi ;)

tikko ar mitru lupaninnu un un dziivnieku pretparaziitu ssampuunu( vismaz tas oda peec dezinfekcijas liidzeklliem) iztiiriiju gultu. nezinu vai labi un pareizi dariiju, bet ceru, ka, kaut cik paliidzees.
;)) smiekliigi jau izklausaas ;)), bet ko dariit?!
Re: pieredze ar erciiteem
20.08.2005 19:45
Vai tik te netiek atkal jaukta puteklju eerciite ar aadas eerciiti.
abudabi
Re: pieredze ar erciiteem
20.08.2005 20:11
nea- taa ir putekllu!!! arsts teica- putekllu.
Re: pieredze ar erciiteem
20.08.2005 22:06
abudabi:

1. izmest garspalvainos tepiíus utml mantas
2. gulçt uz aitas spilvena bez spilvendrânas

iesaku pçc paðas pieredzes.



Ziòojums rediìçts (21-08-2005 21:34)

__________________
dr.puce@gmail.com
Enja
Re: pieredze ar erciiteem
21.08.2005 21:07
Gultas labi iztîra putekïusûcçjs ar ûdens filtru(man ir Karcher-150Ls-strâdâ super), vçlams lai nebûtu dzîvnieki, jo putekïçrce barojas ar dzîvo radîbu mikroskopiskajâm organiskajâm daïiòâm(piem.blaugznâm un tt).Telpas labi jâvçdina, arî veïas pulveris var izsaukt alerìiskas reakcijas(jeb imunitâtes pazeminâðanos).Personîgi ievçroju,ka visalerìiskâkais pulveris ir ARIEL!
rrrrru
Re: pieredze ar erciiteem
21.08.2005 23:21
a vispaba tadi lopi eksiste?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: