erce man iekoda

Aizsāka star 

star
erce man iekoda
21.08.2005 23:40
man aizvakar iekoda çrce,bet vçl ar vien baidos ,ka bûsu inficçda. Man mamma ar tçti izrâva ar diegu.pirms tam uzliekot spirtu.Ka lai es zinu,ka neesmu inficçta? saka ,ka ja esot infikcçjie,tas uzradoties tikai pec 7 dienâm pazîmes... Vai tâ ir taisnîba!! lûdzu ieskiet ko man darît!!!
...
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:43
1) vareeja nest to eerci uz Klijaanu ielu paarbaudiit
2) 72 stundu laikaa var vakcineeties (pagaajushogad bija ls8 uz katriem 10kg dziivsvara)
3) gaidiit. Slikti maaciijos infektologjijaa inkubaaciju periodus, bet man kaut kaa hskjiet, ka taas paziimes var naakties ilgaak gaidiit
star
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:47
atliks gaidit.. bet man ir ðausmîgas bailes!!!
Luuk!
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:47
Ja tik ïoti uztraucies, tad ej pie ìimenes ârsta. Vai esi potçta ptret çrèu encefalîtu?
Jâvçro koduma vieta, vai neparâdâs apsârtums un apm. 2 nedçïas jâmçra íermeòa temperatûra t.i. vai tâ nav paugstinâta.
...
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:48
Veel var paspeet ieshpriceet imunoglobulinu.
Pa manam- meeriit temp buutu klaji dumi. Ja tas encefaliits saaksies, pamaniis taapat. ja ne- stresos par katru temp nobiidi par graada desmitdalju. Un var saakties arii veelaak. Ko tad- pusgadu temp meeriit un visu laiku baidiities?
Vai nu poteejies vai dziivo mieraa.
star
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:51
neesmu potçta. man ir jancîgs ìimenes ârsts... Man apnicis pie viòa staigât katru mçnesi ar savam kaitçm un tagad ar to stulbo çrci!!! Tagad ir mazs apsârtums,daþkârt it kâ nelaba dûða,bet uznâk ar viïòiem un tad pariet pec 1h...
Luuk!
Re: erce man iekoda
21.08.2005 23:57
Tieði tâ ..... saka pareizi! Vçl var paspçt ievadît imunoglobulînu, bet tâpçc jau arî jâiet pie ìimenes ârsta! Jâ, un stresot par ,,katru temp nobîdi par grâda desmitdaïu,, tieðâm nevajag!!! Bet to izlems un novçrtçs ârsts.
star
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:06
GAIDISIM UN CERÇSIM ,KA BÛS LABI,JA SPRÂGÐU TAD SPRÂGÐU!!
Luuk!
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:14
Nç!!! Ceri un ej pie ârsta!
star
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:25
NU TGAD AR TAS NAV IESPEJAMS ,JO NEESMU SAVA DZIMTAJA PILSÇTA UN PIE ÂRSTA NETIEKU. tAGAD ESMU RÎGA.kO VARI IETEIKT??
Luuk!
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:26
Hmm. Griezies infektoloìijas centrâ!
...
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:30
Riit Infekciju centraa var sapoteeties. bez nosuutiijuma. Daargi. (jaapiebilst, ka ar nosuutiijumu arii daargi, jo imunoglobuliinu valsts apmaksaa liidz 18 gadu vecumam)
star
Re: erce man iekoda
22.08.2005 00:46
nu ja man jau ir 19..... Cik man izmaksâs?? Man viena 'medcînas darbiniece,teica,ka pieauguðjiem nespricejot imunoglobuliinu.. Kapec viòa man tâ teica?? Esmu galiga nesapraðanâ...... :((((
Re: erce man iekoda
22.08.2005 02:36
Atslaabinies. Nebuut nav taa ka katram kam iekoda eerce tagad buus mokoshs encefaliits. Pirmkaat ne visas eerces ir inficeetas. Otrkaart ne visi kam iekodusi inficeeta eerce saslimst. Treshkaart daudzi kuri saslimst encefaliitu izslimo viegli.
Re: erce man iekoda
22.08.2005 13:01

Es tev noteikti ieteiktu nopirkt no "Neways" kompaanijas zaales pret eerchu encefaliitu!

Padzersi kaadas paaris dienas un buusi vesela kaa rutks.. kaa arii nevajadzees iet ne pie kaadiem aarstiem ne kur!

Tas ir paarbaudiits fakts!

Kaa arii kaut vai neesi inficeejusies tik un taa tev vajadzeetu padzert taas zaales!

Erchu kodumi nav nekaada joka lieta..nevajadzeetu tik vieglpraatiigi pret to attiekties.

Neways kompaanija atrodas Riigaa.
...
Re: Kristy
22.08.2005 13:06
Vai tâ Neways arî konstatçs to encefalîtu vai kâ?
Re: erce man iekoda
22.08.2005 13:19

Nee komaanija nekaadas diagnozes nenosaka.
Tas ir atkariigs no tavaam paziimeem!

Ja tev paraadaas shiis slimiibas-eerchu encefaliita paziimes, tad tev ir jaadzer zaales.
...
Re: erce man iekoda
22.08.2005 13:21
Un kompânija uzskata, ka cilvçks pats spçj izvçrtçt ir viòam vai nav çrèu encefalîts?
Vai kompânija zin, cik daudzâm slimîbâm ir lîdzîgs sâkums?
Kauns nav ðitâ naudu pelnît?
Izplatiet UB, bet ka'dçl tas sviesc jâdçvç par "zâlçm pret çrèu encefalîtu"? Zâïu reìistrâ tâs zales ar reìistrçtas? Kâ sauc? jebðu superslepenâ informâcija tikai pa kluso uz meilu lai kâds dîlu neizjauc?
Re: erce man iekoda
22.08.2005 13:33
Pagâjuðajâ gadâ, kad gadîjâs çrce, aizbraucu uz klijânu ielu un tur ieðpricçja to imunoglobulînu. Ðíiet, ka 6,50 Ls uz katriem 10 kg svara. Iegâju lapâ erce.lv ( vai kâ lîdzîgi) un apskatîjos, cik nu bieþa ir saslimstîba ar çrèu encefalîtu tajâ rajonâ, kurâ dzima mana çrce. Neko lâgâ nesapratu, tâpçc uzrakstîju viòiem mailu. Izsmeïoðu atbildi saòçmu pâris stundu laikâ: kâda statistiska varbûtîba un ko man darît tâlâk. Infekcijas slimnîcâ tolaik cenas bija augstâkas, tâpçc griezos Klijânu ielâ. Domâju, ka tas nu reiz ir tas gadîjums, kad vai nu medicîna vai piespiedu nogaidîðana. Nekâdâ gadîjumâ nekâdi know-how nez no kurienes. Iedomâjies, ja viòiem ðî panaceja bûtu un varçtu tirgot konkurçjot ar imunoglobulînu, kâda skaïa reklâma uzrastos un cik klientu ðiem bûtu + mûþiga sakosto pateicîba.
Re: erce man iekoda
22.08.2005 13:35

Nestriideeshos ar tevi!
Dziivosim redzeesim, kuram ir taisniiba!

Starp citu!

Es nebuut nekaunos par to, ka es paliidzu daudziem cilveekiem izveseljoties!
:-)
Re: Kristy
22.08.2005 13:38
Tâtad uz ðiem jautâjumiem atbildes nebûs?

"Un kompânija uzskata, ka cilvçks pats spçj izvçrtçt ir viòam vai nav çrèu encefalîts?
Vai kompânija zin, cik daudzâm slimîbâm ir lîdzîgs sâkums?

Zâïu reìistrâ tâs zales ar reìistrçtas? Kâ sauc? jebðu superslepenâ informâcija tikai pa kluso uz meilu lai kâds dîlu neizjauc?"
dw
Re: erce man iekoda
22.08.2005 22:19
Nesaprotu par tâm çrcçm. Lielâkâ daïa cilvçku, kam tagad 35-55 gadi ,bçrnîbâ un jaunîbâ staigâja pa meþiem, pa reizei piesûcâs pa kâdai çrcei, un toreiz viòi nezinâja, ka jâbaidâs, tâpçc arî nebaidîjâs :-) Man paðam ir bijuðas piesûkuðâs kâdas 15 vismaz. Man liekas, to encefalîtu var pârslimot vieglâ formâ, un daudziem cilvçkiem noteikti ir dabiska imunitâte.
star
Re: erce man iekoda
22.08.2005 22:49
Ceru,ka ar mani bûs o.k! Paldies visiem!! galvenais ,ka çrces pat ir maurina..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 16?
Ziņa: